Skocz do zawartości

Stowarzyszenie Wielbicieli Parówek


Sowenia

Nowa nazwa  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która nazwa dla parówek? :v

    • Parówkowa Grupa
      0
    • Parówki
      1
    • Parówy
      3
    • Stowarzyszenie wielbicieli parówek
      12
    • Parówkowicze
      0
    • Parówkowe rozmowy
      2


Recommended Posts

Właśnie teraz Selenium napisał:

Dobra, odchodzę na ten moment z tego tematu. Pośmieszkowaliśmy, ale już koniec. Za niedługo i tak ten temat wyląduje w koszu, a wszyscy dostaniemy bany...

@Up

Zgadzam się i ja też '-'

Edytowano przez Pawiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
16 minut temu Starlite napisał:

Ten temat jest zbyt piękny żeby był prawdziwy:spike:

LegendaryThread.jpg~c200

Ten temat musi być zbyt piękny, bo jest w hołdzie dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh... jeśli mam byś szczery, to na początku było tu fajnie, potem się tak właściwie zrobił bałagan... całkiem nie potrzebny i w większości nie na temat.

Dobra, zanim jeszcze temat skończy na śmietnisku, wypisuję się, tak dla pewności.
Ciao!

 

Spoiler

Parówki są najlepsze, nie ważne, z czego! W MacDonaldzie dają gorsze rzeczy ^^

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Decaded napisał:

Ten temat to... cóż... nie chce mi się określenia szukać. O północy wyląduje w koszu, ponieważ pozbawiony jest jakiegokolwiek sensu.

 

Ej no bez przesady. Specjalnie zrobiłam temat w offtopie żeby można było sobie spokojnie pogadać o naszych głupkowatych parówkach, a wy nam go chcecie usuwać? :wut:

Nie żeby co, ale przedstawiony przez ciebie podpunkt rozumiem zupełnie inaczej. Mianowicie: nie twórzmy tematów, w których rozmowa wygląda tak: 

 

user1: dpfjp[asf]afk][saf

user2: pkfpafk[sakf[saf 

user3: pdkf[fkslfsa

 

No bo kurde dajcie spokój. Część ludu nareszcie znalazła coś do roboty na tym...no niestety...coraz nudniejszym forum dla ponuraków, a tutaj przychodzi mod i chce nas wygonić żeby znowu panowała drętwa cisza. Nic dziwnego, że jest tu tak cicho skoro dozwolone są jedynie tematy, którym od początku kazane było zdechnąć gdyż każdy mógł tam raz wygłosić swoją opinię i więcej nie było co pisać :grumpytwi:

 

Także ja protestuję. Chcę by ten wątek istniał. Chcę by na forum można było tworzyć LUŹNE WĄTKI. Nie lubię /sb/ i tam nie chcę rozmawiać w taki sposób. Wątki to jedyna opcja. 

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka i jeszcze jedno: ja rozumiem, że heheszki itp., ale żeby parówki nie wychodziły poza ten temat, bo Ziemovit się rozszalał po całym forum z tymi parówami. Niektórzy nie chcą mieć zaśmieconego tematu. 

 

EDIT: Co nie zmienia faktu, że chce aby wątek pozostał :giggle:

Edytowano przez Pawiu
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Zresztą komu miałaby szkodzić obecność tego tematu? Jeśli nikt oprócz zainteresowanych nie obserwuje to nie widzę problemu :3

Nikt tu nikomu nie wchodzi na głowę - kto z was dostał prywatną wiadomość o parówkach?

Panuje tu co prawda dziecinny, według niektórych nawet żenujący humor, ale przynajmniej coś się dzieje. Tak to forum świeci pustką, a tu chociaż idzie się pośmiać. Temat nic nie wnosi - dużo tu takich. Offtop to zarówno dyskusje o nauce, kulturze itd. jak i o takich pierdołkach dla zabicia czasu. 

Edytowano przez Selenium
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam do Sipera by zostawił ten temat przy życiu i przy okazji dodałam swoje trzy grosze na temat ponuractwa panującego na forum. Naprawdę smutno, że luźne wątki są tu traktowane jak spam. 

 

@Pawiu Po to właśnie stworzyłam ten temat, żebyśmy nie zaśmiecali wątków i nie tworzyli statusów tylko sobie tutaj poheheszkowali, ale najwyraźniej nie wolno nam się dobrze bawić :grumpytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech temat zostanie. Już nie róbmy z forum jakiegoś smutnego kółka pogrzebowego, gdzie wszyscy są poważni i nie pozwalają sobie na więcej luzu. W najgorszym wypadku zostanie on zapomniany i tyle

 

 

Przyjęto do wiadomości ~Dec

Edytowano przez Decaded
  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Siper napisał:

Niech temat zostanie. Już nie róbmy z forum jakiegoś smutnego kółka pogrzebowego, gdzie wszyscy są poważni i nie pozwalają sobie na więcej luzu. W najgorszym wypadku zostanie on zapomniany i tyle

 

Yaaay~! Wielkie dzięki :pinkieawesome:

@Pawiu @Ziemovit Dash @Virtual_Wolfy @Rainbow Guitar @Selenium Mamy swój temat! Tylko zostańmy już w nim jeśli chodzi o parówki. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minuty temu Siper napisał:

Niech temat zostanie. Już nie róbmy z forum jakiegoś smutnego kółka pogrzebowego, gdzie wszyscy są poważni i nie pozwalają sobie na więcej luzu. W najgorszym wypadku zostanie on zapomniany i tyle

 

 

Przyjęto do wiadomości ~Dec

Arigatou Gozaimasu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...