Skocz do zawartości

Stowarzyszenie Wielbicieli Parówek


Sowenia

Nowa nazwa  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która nazwa dla parówek? :v

    • Parówkowa Grupa
      0
    • Parówki
      1
    • Parówy
      3
    • Stowarzyszenie wielbicieli parówek
      12
    • Parówkowicze
      0
    • Parówkowe rozmowy
      2


Recommended Posts

Gość Ziemowit
12 minuty temu Seluna napisał:

 

Po prostu parówki są nieśmieszne i w dodatku bezmięsne.

Czyli przy ich wyrabianiu nie zginęło żadne zwierzę!!! Może nie są śmieszne, ale są głupie, a ja za taką głupotą jestem za! Ale szanuje zdanie każdego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to tutaj bodajże Uszatka powiedziała ( nie bijcie, jeśli się mylę) ,że parówką mogą być nawet zmiksowane śmieci. Ale i tak lubię je jeść, pomimo całej chemicznej otoczki, i wszechobecnych w żywności ,,E". Co ciekawe, to ,że więcej chemii i bardziej niezdrowe okazują się być parówki bezglutenowe, choć sam gluten i celiakia to temat dosyć dyskusyjny ( gluten nie szkodzi ludziom zdrowym, ale propaganda żywieniowa robi swoje).

Tak w ogóle Ziemowit Twój nowy avek jest trochę... dwuznaczny. Ale ładnie narysowany i w dobrej jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godziny temu Selenium napisał:

Jak to tutaj bodajże Uszatka powiedziała ( nie bijcie, jeśli się mylę) ,że parówką mogą być nawet zmiksowane śmieci. Ale i tak lubię je jeść, pomimo całej chemicznej otoczki, i wszechobecnych w żywności ,,E". Co ciekawe, to ,że więcej chemii i bardziej niezdrowe okazują się być parówki bezglutenowe, choć sam gluten i celiakia to temat dosyć dyskusyjny ( gluten nie szkodzi ludziom zdrowym, ale propaganda żywieniowa robi swoje).

Tak w ogóle Ziemowit Twój nowy avek jest trochę... dwuznaczny. Ale ładnie narysowany i w dobrej jakości.

 

Chemia jest wszędzie, bo z chemii jest zbudowany świat. Człowiek to też 100% chemia :v 

A co do glutenu to sam koleś co stworzył tę teorię podobno powiedział, że jednak się pomylił z badaniami czy coś. Także tego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Rainbow Guitar napisał:

Bo w końcówce "popisuję" dałeś "ę", jakbyś pisał w 1 osobie. W 3 osobie powinno być zwykłe "e".

Dalej nie łapię. Więc może ci wytłumaczę:
1. Jestem sobą (więc powinienem pisać o sobie w pierwszej osobie [ten piękny polski język])
2. Chodzi o to, że mógłbym napisać to samo co ty, dlatego, by uniknąć pisania tego samego postu, po prostu dałem swój podpis pod nim, obok twojego, że te słowa należą do nas dwóch, tak jakby :v

Dobra, bo to pod offtop podchodzi, tak trochę. ;) Jeszcze jakieś wątpliwości to choć na pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Virtual_Wolfy napisał:

Jeszcze jakieś wątpliwości to choć na pw.

O dobry pomysł, a my zajmijmy się parówkami

 

mumie.jpg

Dobre

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
1 minutę temu Virtual_Wolfy napisał:

DSCN1365.JPG

Że komuś się chciało... ale pewnie smakuje znakomicie (jak parówki z czymkolwiek, właściwie) ^^

A moim zdaniem powinno zrobić się z tych parówek i makaronu spagetthi, bo taki sam makaron to wogóle bez smaku. Dodać do tego jakiś groszek, marchewkę, mięso i duuuuuuuużo parówek.

 

Z dedykacją dla @Pawiu:

 

gotowe-parowki-z-serem-460x328.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
4 godziny temu Simplistic napisał:

Rozkmina: skoro o pierwszej było już wcześnie a nie późno to jadłem śniadanie? Więc teraz jem parówki na obiad...

 

Jak dla mnie o pierwszej było późno. Wcześnie zaczyna się dopiero o piątej :wow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...