Skocz do zawartości

Gdzie bede mógł na bieżąco oglądać przetłumaczone odcinki z sezonu 6?


Jakubix PL

Recommended Posts

19 minut temu Seluna Weatherwax napisał:

Mystheria22 - kanał na DailyMotion, odcinki z napisami dzień po premierze.

Tego bym się raczej nie spodziewał. Mystheria milczy od dłuższego czasu i nie wiem, czy wróci na czas. Z tego co pamiętam i widzę, to do tej pory nie ma na kanale 4 ostatnich odcinków.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Zawsze oglądałam u Mystherii, ale tak jak napisał Chief, któregoś dnia zniknęła i jak dotąd nie przetłumaczyła kilku ostatnich odcinków (których notabene nie mogę obejrzeć, bo nie wiem gdzie znaleźć, a po angielsku mi się nie chce). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minuty temu Uszatka napisał:

Mam podobny problem. Zawsze oglądałam u Mystherii, ale tak jak napisał Chief, któregoś dnia zniknęła i jak dotąd nie przetłumaczyła kilku ostatnich odcinków (których notabene nie mogę obejrzeć, bo nie wiem gdzie znaleźć, a po angielsku mi się nie chce). 

Wystarczyło spytać, przecież są i na moim chomiku i na kanałach DM innych bronych :)

Np: tutaj masz 3 ostatnie odcinki: http://www.dailymotion.com/user/mwerec/1
A tutaj 23 odcinek http://www.dailymotion.com/user/kacpi2442/1
A w razie czego zostaje ci zawsze rodzima wersja, gdzie odcinki także wypadają bardzo fajnie. Przykład:
 

Spoiler

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Chief
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

Nie wiem jak u was, ale ja trafiłem na tłumaczenia innych osób przeglądając komentarze ostatnich przetłumaczonych przez Mystherię odcinków. Zaraz po ich przemierzę były dodane i tłumaczenia trzymały poziom, teraz pewnie będzie podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym doczepić się do tematu Mystherii.

 

Czy ona ma zamiar wrócić? Urlop urlopem, ale nie trwa chyba 4 miesiące. Pytam, bo nie wiem czy mam tego oczekiwać, czy olać i oglądać u kogo innego. Wiem, że była spoko osobą, i do dzisiaj czekałem, no ale nie wiem czy nie okaże się, że czekam na marne na coś, co się nie stanie. Do 6 sezonu wróci? Jak nie, to u kogo oglądać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

Co oznacza w odcinku główna atrakcja na koncercie jak kucyki zaświeciły swoimi rogami??? To jest coś w podobie jakiś świecidełek.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Kuba Marcinkowski napisał:

Co oznacza w odcinku główna atrakcja na koncercie jak kucyki zaświeciły swoimi rogami??? To jest coś w podobie jakiś świecidełek.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Serio nie wiesz ?

Kiedyś ludzie na koncertach zapalali zapalniczki by stworzyć nastrój i pokazać że utwór im się podoba.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o odcinki 5 sezonu jak i reszty to wystarczy wyguglowac np. Sezon 5 odc 6 mlpdub dailymotion. (Nie jest to fanowski dubing tylko oryginalna polska wersja) fajnie by bylo jakby mystheria wróciła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o pretensje czy coś. Po prostu takie znikanie jest bardzo nie fair w stosunku do "fanów". Każdy się spodziewał powrotu Mystherii po maksymalnie miesiącu-półtorej. A gdyby się coś przedłużyło - informacji. Zastanawiałem się nawet czy przypadkiem nic się jej nie stało, a potem się dowiedziałem, że ona tak czasem po prostu znika.

 

Pobrałem już napisy z Yay Ponies, bo odcinki stamtąd miałem, ale czekałem na napisy Mystherii.

 

Livestreama nie obejrzę. Po prostu znajdę sobie inną osobę do tego. Trudno. Sam napisy robić umiem, problem z angielskim ze słuchu. Nie zawsze rozumiem co mówią, zwłaszcza jak dodają do tego akcenty. Najgorzej jest przy Apple Bloom, bo jej to kompletnie nie rozumiem :D No i to, że napisy robić umiem, nie znaczy, że wiem jak dobrać czasy, żeby nie znikały za szybko/za późno :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Gryf napisał:

Nie chodzi o pretensje czy coś. Po prostu takie znikanie jest bardzo nie fair w stosunku do "fanów".

Ona nie jest gwiazdą rocka, żeby wydawać coś regularnie. Google nie boli. Ja mam swoje "źródło". Po angielsku, bez napisów, ale w 720p. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu Triste Cordis napisał:

Ona nie jest gwiazdą rocka, żeby wydawać coś regularnie. Google nie boli. Ja mam swoje "źródło". Po angielsku, bez napisów, ale w 720p. 

Nie, ale jakaś minimalna kultura wymaga od człowieka, by powiadamiał innych, jeśli robi coś takiego, a potem znika. Kolejny JJayJoker?

 

Poza tym nie rozumiem naskoczenia na mnie. Google nie boli? Czytanie ze zrozumieniem też nie. Napisałem, że same odcinki w wersji RAW mam już dawno, zaś napisy pobrałem jakiś czas temu. I co, krytyka boli? Bo już nie można napisać co się w czyimś niefajnym zachowaniu nie podoba? Po prostu się na niej zawiodłem. Czekałem jak głupi te parę miesięcy, sądząc, że to spoko osoba, ale się myliłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skurcz pośladów się tu zrobił.

Jak będzie to będzie, nic z tobą nie podpisywała, nie obiecała więc nie musi. Tymbardziej że nic z tego nie ma

Oczywiście jej napisy uważam za najlepsze i byłoby super oglądać u niej, bo to gwarancja jakości.

I lepiej żeby zamiast rzucać błotem niektóre mądre osoby zrobiły to lepiej/szybciej,

Wtedy możemy rozmawiać.

Chyba nic więcej nie mam do dodania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu mwerec napisał:

Hmm, jeżeli nikt nie ruszy kopytem by zrobić napisy, to w ostateczności mogę dać coś od siebie.

 

Patrząc na to, że Mystheria znowu nie żyje, tym razem od wpisu listopadowego, będzie miło jak się poświęcisz dla dobra sprawy :crazytwi: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytuj

Czekam z niecierpliwością na napisy i trzymam kciuki, że pojawią się jeszcze dzisiaj :) 

Szkoda, że nie ma Mystherii, ale mamy paru równie dobrych tłumaczy.

Licze ze jak znajdziesz to podeslesz tutaj linka z napisami bo rowniez nie mogę sie doczekac :vinylspin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...