Skocz do zawartości

LeftDuality


Recommended Posts

Zapowiada się pięknie :3 

Jedyne zastrzeżenie, które mam na chwilę obecną to to, że przednie uniesione kopytko wydaje się zbyt małe w porównaniu do reszty. Muszę zwrócić uwagę na piękne oko. Naprawdę piękne. Ja zawsze mam problem z oczami, żeby pokolorować je tak by wyglądały naturalnie. Ty jak widzę nie masz tego problemu. 

 

No i zazdroszczę ci, że potrafisz rysować tło. Co prawda mamy tu tylko szkic, ale już widać, że dasz sobie radę. Dla mnie tła to horror :derp2:

 

Powodzenia w dalszym rysowaniu! 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu Uszatka napisał:

No i zazdroszczę ci, że potrafisz rysować tło.

 

Ojej. Cieszę się, że stwarzam takie pozory xD Tła idą mi do dupci. No ale staram się c:

 

24 minuty temu Uszatka napisał:

Muszę zwrócić uwagę na piękne oko. Naprawdę piękne. Ja zawsze mam problem z oczami, żeby pokolorować je tak by wyglądały naturalnie. Ty jak widzę nie masz tego problemu. 

 

Dziękuję :3 Lubię maziać oczka. Jak gdybyś kiedyś potrzebowała pomocy ze swoimi - pisz.

 

25 minuty temu Uszatka napisał:

Powodzenia w dalszym rysowaniu! 

 

Dziękuję ponownie! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się twój styl. Bardzo ładnie Ci to wyszło. Na proporcjach i innych tego typu szczegółach się nie znam, ale brakuje mi czegoś u tego kuca i chyba już wiem. Na twoim miejscu dałbym mu cienie. Uwierz mi, dodadzą głębi wizualnej twoim postaciom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

Wygląda fajnie, artystą to ja nie jestem ale mogę to ocenić po tonach przejrzanych prac na deviantarcie. W sumie to jeśli mogę coś doradzić, to odrobinę skróciłbym skrzydła i trochę zaokrąglił tylne nogi. Czekam na efekt końcowy, powodzenia ;)

Edytowano przez Maniek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...