Skocz do zawartości

WilkU do usług! (Czy coś takiego.)


WilczeK

Recommended Posts

Witam tych zbłąkanych i tych mniej.

 

Od jakiegoś czasu, tak po trzech latach,  mam jakąś dziwną chęć do dania czegoś od siebie dla tego forum. Czyli położyć swoją cegiełkę w tej ścianie płaczu.  Otwieram ten oto zacny temat z mniej zacnymi artami - oczywiście moimi. Myślę, że moje umiejętności już jakoś się rozwinęły  i nie będzie źle. Dlatego narysuje dziś (i jutro, po jutrze, i po po jutrze..) tylko dla ciebie, ciebie i ciebie (pan w ostatnim rzędzie)  dowolnego ocka, oczywiście kuca. Potrzebny mi jest tylko opis owego OC. To co nie będzie opisane -rozumiem że zostaje w mojej decyzji. Jednak, oczywiście, najpierw się skonsultuje, by nie było dram. Więc śmiało wysyłać, jak ktoś ma ochotę, chętnie ruszę moje szacowne cztery litery i wezmę się do roboty. Oczywiście  wszystko za darmo, nie ma kruczków jak ,,,wytnę ci nerkę'' czy cuś.  Choć w zasadzie są:

 

NAJWIĘKSZY SPIS SUPER SPRAWIEDLIWYCH NIE ZALEŻNYCH ZASAD:

 

- Rysuje kiedy mam czas, bo czasem go nie mam. Więc trzeba będzie czasem poczekać. Takie czasy...

- Mam prawo nie poddania się jakiemuś zamówieniu, nie określając przyczyn. (Tylko osłaniam się przed różnymi clopami czy hard gore itp. Nie pogardzę innymi zleceniami.)

- Robię to (rysunki, zboczeńcu :rdwild:) za darmo.

- Na polecenie mogę usunąć tło i ustawić na ''przezroczyste''

(RYSUNKI!!!).

 

I w sumie to tyle. Nie wstydzić się! :aj5:

 

I taka mała próbka moich umiejętności. Czyli przykład na podstawie moich, jedynych i ukochanych OC-ków. 

 

 

 

Zapraszam na mojego DA!

Zamówienia można powtarzać. ;) 

Lista:

@Velvie                      [Done!]

2. @White Hood             [Done!]

3. @Ylthin Maruda          [Done!]

4. @CalevaN                  [Done!]

5. @Siwy                       [Done!]

6. @PervKapitan            [Done!]

7.  @Imeshovy               [Done!]

8.  @Eter                       [Done!]

9.  @Lucky Silver Moon   [Done!]

10. @Seluna                  [Done!]

11.  @SpringHandy         [Done!]

12.  @Rainbow Guitar     [Done!]

13   @White Hood          [Done!]

14.  @Polox

15. @Siwy                     [Done!]

16. @M3ICHU

17. @Ciaran (Prlixtilicious)

18. @Sonic song

19. @Zirathel                 [Done!]

Edytowano przez WilczeK
  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minuty temu White Hood napisał:

A może być obrazek?

 

To zależy co masz na myśli. Jeżeli to czy opis OC można zastąpić obrazkiem to tak. A jak o coś innego to poproszę o sprostowanie. :v

 

Może warto będzie umieścić jakąś kolejkę lub coś... pomyślimy nad tym. Tak czy siak zrobi się wszystko. 

 

Będę się odzywał na  PW. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Wilku, mam nadzieję, że się załapię ;)
Poproszę moją Ponysone z Dashie. Gdzieś podczas latania ;) Jakieś chmurki itp.

 

Tutaj moja Ponysona: https://mlppolska.pl/uploads/monthly_2015_10/rainbow_dash_with_siwy_oc_in_the_space_by_fajnyziomal-d91jnvn.thumb.jpg.19552c31740ccc1da4edd1094b24e857.jpg 

Więcej obrazków z nią znajdziesz w moim profilu  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę ładnie o narysowanie Grey

http://pervkapitan.deviantart.com/art/coloured-Grey-Scientist-517750280?q=gallery%3APervKapitan%2F44248294&qo=8

Jest to klacz oczywiście. Jakbyś miał pytania co do rogów jak leżą to tutaj odpowiedź. http://sketchtoy.com/65376320

Miło by było zobaczyć w Twoim stylu Grey, bo zawsze bardzo mi siępodobał Twój styl 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, wielkie dzięki za zainteresowanie. Nie no, serio dzięki. :efWiK:

Myślę ze na tygodniu uporam się z kilkoma, na na weekend powinny być już (na ta chwile) wszystkie.  Wypadało by teraz nikogo nie zawieść. :v

 

 

 

Edytowano przez WilkU
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest już trochę zamówień :fluttershy3: . No ale może się uda :rainderp:

WilkU, bardzo ślicznie bym prosił o narysowanie mojego ocka. Jego cutie mark jest związany z jego zawodem - dziennikarza radiowego. Możesz go narysować robiącego wywiad z Twilight :crazytwi: (jeśli jest to oczywiście możliwe i będziesz chciał oczywiście :flutterblush: )

 

Spoiler

imesh_by_authordestrukcja-d9mqhba.jpg

SzrHwCD.png


Powodzenia z pracami życzę! :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.03.2016 at 21:20 Imeshovy napisał:

Widzę, że jest już trochę zamówień :fluttershy3: . No ale może się uda :rainderp:

 

Powinno się udać! :aj5:

 

@Eter

Tu też nie powinno być problemów. I jeszcze tyle władzy... :crazytwi:

 

Jak coś prace już są w toku. Pierwsza powinna pojawić się już jutro. 

Dodatkowo jak ktoś będzie chciał, mogę ustawić na ''przezroczyste'' tło w arcie.

 

 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Velvie

 

No dobra,  udało się i praca jest już gotowa. Próbowałem wykonać zgodnie z tym co ustaliliśmy na PW. Mam nadzieje że się spodoba. Dokładam też  ''czarno-białą'' wersję, bo ciekawie wygląda. Jak coś schrzaniłem to nie bij mocno. :flutterblush:

 

 

Edytowano przez WilkU
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześliczne <3 Bardzo ładnie narysowałeś grzywę, sukienkę i w ogóle wszystko :lunaderp:

Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to lewe przednie kopyto. Wydaje się odrobinę "wpychać" między oparcie kanapy a podłokietnik (podkopytnik?).

 

A poza tym, nie mam żadnych zastrzeżeń :3

 

Masz deviantarta? Chciałabym dodać oba rysunki do kolekcji Infinity :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, na szczęście.

Deviantarta miałem kiedyś, ale o nim zapomniałem i nawet nie pamiętam już hasła. Musze go odtworzyć i poświecić chwile na ogarniecie go. 

Jak chcesz możesz go wstawić na swój profil i wspomnieć gdzieś małym druczkiem że to od ''HokeyPL'' ;) I Będzie dobrze.

 

Jeszcze raz, cieszę się że się podoba. 

 

EDIT:

 

Dobra ogarnąłem DA. (jakimś cudem :P) Jak na tą chwile pojawią się tam arty z tematu.

http://curtisspl.deviantart.com/gallery/

  

Edytowano przez WilkU
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, można powiedzieć że ten art jest pewnym podsumowaniem tego co się nauczyłem w między czasie. Czyli trochę nowych sztuczek itp itp. Czyli art dla @PervKapitan. Mam nadzieje że się spodoba. Kolejne w drodze. 

 

 

Edytowano przez WilkU
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...