Skocz do zawartości

WilkU do usług! (Czy coś takiego.)


WilczeK

Recommended Posts

21 godziny temu WilkU napisał:

Dobra, można powiedzieć że ten art jest pewnym podsumowaniem tego co się nauczyłem w między czasie. Czyli trochę nowych sztuczek itp itp. Czyli art dla @PervKapitan. Mam nadzieje że się spodoba. Kolejne w drodze. 

 

  Ukryj zawartość

grey_scientist_by_hokeypl-d9waxff.png

 

 

 

Powiem tak, ogromnie podobają mi się jak zrobiłeś jej rogi, są takie śliczne i cudowne! Uwielbiam rogi, więc jako że naprawdę Ci świetnie wyszły to praca jest super :3 Chociaż nie mówię, że reszta gorsza, bo też ładna. Zresztą jak pisałam chyba wcześniej w Twoim temacie to lubię Twój styl. Jest taki Twój. Ładne cienie, super kolorystyka, świetnie też wyszedł cutie mark. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj WilkU ! :fluttershy4:

Bardzo bardzo bardzo bym prosił o arta z moim OC chciałbym żeby te 2 kuce były razem na jednym :yay: oczywiście nie muszą być zranione:fluttershy5:i w kombinezonie z krypty 85:aj5:(oczywiście jeżeli nie znasz fallouta nie muszą mieć)

Dlaczego ? Chciałbym zobaczyć swojego oc wraz z jego klaczą w innym stylu niż mój. :flutterblush:

Ps.masz boski styl :rarityawesome:i wybrałem tego arta bo kuce mają otwarte oczy i oczywiście bardzo się kochają:rd12:

SpringHandyPinkMetal2.jpg.985d57fb80b043739914acbb40180db7.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Dałbyś radę po samym opisie?

Jeśli tak, to masz go tutaj:

Spoiler

Pegaz.

Kolor: szary.

Kolor grzywy: wedle własnego uznania.

Ubranie: jeśli można to glany, skórzana kurtka, pieszczocha, taki typowy metalowiec.

Chyba tyle. W razie pytań napisz, chętnie odpowiem.

Jeśli nie, to nic nie szkodzi.

Zapomniałbym, znaczek:

Spoiler

gitara-elektryczna-dla-heavy-metalu_318-

Chyba dasz radę, nie jest trudny.

Edytowano przez Rainbow Guitar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eter Dobra skończyłem twoją OC-kę!  Wszystko było by pięknie, gdybym nie zapomniał o broni na etapie szkicu... :facehoof: I wyszła rozbrojona jak Europa. Za późno się kapnąłem i tyle. No, ale może nie będzie tak źle.  

 

Dodatkowe info jest takie, że założyłem nowe konto, by rozdzielić arty z kucami od tych z ''innymi rzeczami'' 

 

 

Edytowano przez WilkU
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu WilkU napisał:

@Eter Dobra skończyłem twoją OC-kę!  Wszystko było by pięknie, gdybym nie zapomniał o broni na etapie szkicu... :facehoof: I wyszła rozbrojona jak Europa. Za późno się kapnąłem i tyle. No, ale może nie będzie tak źle.  

 

  A... jeśli nie zrobiłeś jeszcze mojej...
Mogę prosić o dodanie stroju?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu White Hood napisał:

Jestem uwzględniony w ogóle?

 

Faktycznie zapomniałem cię wpisać. Mój błąd. 

1 minutę temu Lucky Silver Moon napisał:

  A... jeśli nie zrobiłeś jeszcze mojej...
Mogę prosić o dodanie stroju?

 

Pisz co i jak. :aj5:  Najlepiej w PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu WilkU napisał:

@Eter Dobra skończyłem twoją OC-kę!  Wszystko było by pięknie, gdybym nie zapomniał o broni na etapie szkicu... :facehoof: I wyszła rozbrojona jak Europa. Za późno się kapnąłem i tyle. No, ale może nie będzie tak źle.  

 

Dodatkowe info jest takie, że założyłem nowe konto, by rozdzielić arty z kucami od tych z ''innymi rzeczami'' 

 

 

 

Po prostu boskie, ten styl ma niesamowity urok! :rarityawesome:

Będę miał zamówienie na dwa obrazki do ff... nie za darmo natrulish, płacę w szpeju, browarach lub cebulionach :truestory:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy OCki w czymś jak Story Told (chyba każdy szanujący się bronies zna) lub Cosplayach Bad Friends Trio (hetalia).
 

Spoiler

Lucky już znasz.

Prócz tego River i Age:
12825215_1720160131533664_1801092324_n.t

12767376_598261836996276_863799293_n.jpg


Co do drugiego... kolejna OCKa, Dreamer.

 

Spoiler

12935204_245479339130797_1113331861_n.jp

 

Z góry jeśli się tym zajmiesz dziękuję.
I... jak coś ja wykonałam tylko Age, pozostałe narysowały 2 znajome xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucky Silver Moon Twój art już skończony!

Mam nadzieje że chodziło o coś takiego. Jak coś skrzydła są, tyle, że pod płaszczem. (Bo nie to, że o nich zapomniałem, wzorując się na wersji  z avka :lie: Taaa... ''gupi'' ja) 

Mimo to może nie będzie źle... 

 

PS.

 

Jak brak widocznych skrzydeł będzie bardzo uciążliwy to daj znać a coś poradzimy. ;) 

 

Edytowano przez WilkU
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.04.2016 at 21:18 WilkU napisał:

@Lucky Silver Moon Twój art już skończony!

Mam nadzieje że chodziło o coś takiego. Jak coś skrzydła są, tyle, że pod płaszczem. (Bo nie to, że o nich zapomniałem, wzorując się na wersji  z avka :lie: Taaa... ''gupi'' ja) 

Mimo to może nie będzie źle... 

 

PS.

 

Jak brak widocznych skrzydeł będzie bardzo uciążliwy to daj znać a coś poradzimy. ;) 

 

O muj bosze koffam cię XDDD
Owszem, te skrzydła możesz dorobić i zmienić na oczky Fluttershy ale i tak, muj bosze jakie to piękne xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucky Silver Moon

Dobra znalazłem kilka wolnych chwil, no i jest poprawiona wersja. Mam nadzieje że teraz wszystko gra. Dodałem skrzydła, i usunąłem białe kropki/ linie. 

 

 

    Kolejne arty już w drodze!

Edytowano przez WilkU
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minuty temu WilkU napisał:

@Lucky Silver Moon

Dobra znalazłem kilka wolnych chwil, no i jest poprawiona wersja. Mam nadzieje że teraz wszystko gra. Dodałem skrzydła, i usunąłem białe kropki/ linie. 

 

 

    Kolejne arty już w drodze!

<3
Bardzo dziękuje ^^ Piękne ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...