Skocz do zawartości

Witam serdecznie! :)


Cozy Glass

Recommended Posts

Witam Cię serdecznie na naszym forum Anoaxie jeśli chciałbyś ze mną pogadać to też jestem na fb.

I pytanko Którą księżniczkę lubisz najbardziej i dlaczego.

Te4ż lubię poznawać nowych ludzi.

Mam nadzieję że będziesz u nas się dobrze bawił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, użyszkodni... użytkowniku! :rd7:

Pytaniami cię nie zamęczę, bo za dużo na profilu wypisałeś, a nie mam ochoty zbytnio otrzymywać odpowiedzi w stylu 'Jest na profilu' :aj5:
Trochę widzę posiedziałeś na forum, zanim coś napisałeś... no cóż, nikt nie wymaga natychmiastowego zalania forum postami zaraz po dołączeniu.

No więc, trzymaj się. Pozdrowienia z najciemniejszych zakątków Everfree!

A, i jeszcze jedno, na odchodne.
Zapraszamy do Elity Parówek. Raczej trudno nas nie znajdziesz (ewentualnie cię jakoś pokieruję :rainderp:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj bardzo serdecznie, masz niezwykle rozbudowane zainteresowania, podziwiam i szanuję.

 

Zobaczyłem na twoim profilu zainteresowania kosmos: :pinkie4:

 

W takim razie kilka pytanek, jeżeli można:

 

Czy fascynują cię inne układy gwiezdne, galaktyki i czy myślisz, że może tam żyć jakaś inteligentna forma życia?

Czy starasz się dowiadywać cały czas czegoś nowego, o naszym wielkim i niezgłębionym kosmosie?

Czy jesteś zdanie, że we wszechświecie wszystko się porusza?

Czy, w związku do powyższego uważasz, że kiedyś najbliższa nam galaktyka może mieć z nami kolizje?

Sądzisz, że zaczniemy kolonizować odległe układy gwiezdne?

Czy wierzysz w słowa naukowców (50mld lat =  rozpad wszechświata)

Czy chciałbyś polecieć kiedyś w kosmos, albo zgłosić się do planowanego projektu na marsie?

Sądzisz, że najpierw nasza droga gwiazda, pójdzie w kierunku czerwonego super olbrzyma, czy może w stronę czarnego karła.

Czy wierzysz w wyliczenia naukowców dotyczące wszechświata?

Uważasz, że czas działa w sposób różny, czy jest to spowodowane tylko ograniczoną prędkością światła, która do nas dociera?

Co sądzisz, o zderzaczu hadronów, czy twoim zdaniem może to doprowadzić do katastrofy?

Uważasz te pytania, jako godne twojej uwagi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Polox. :)

 

1. Interesuje mnie wszystko związane z kosmosem, począwszy od naszej planety kończąc na teorii wieloświatów, a co do drugiego, to tak, jest tyle planet we wszechświecie spełniające odpowiednie warunki że gdzieś musi istnieć inteligentna forma życia, no bo przecież my istniejemy. ;)

2. Tak, staram się być na bieżąco, ale czasem mi jakieś informacje uciekają.
 

3. Oczywiście, wszystkie ciała niebieskie oddziałują na siebie po za ty wszystko się od siebie oddala poprzez pozostałość po wielkim wybuchu i przyśpiesza poprzez nie znana tzw. ciemna energię.

4. Oczywiście, mimo iż są to miliony czy miliardy lat to się z nią zderzy, moim zdaniem ziemi już wtedy nie będzie bo pochłonie ją słońce.

 

5. W tej sprawie jestem bez zdania, ponieważ jak na razie nie zasiedliśmy ani jednej(nie licząc ziemi) i się na to nie zabiera, nawet nie osiedliliśmy najbliższego nam księżyca, a zanim nadejdzie czas kolonizacji innych odległych układów gwiezdnych to ludzkość prędzej wyginie albo się pozabija. - ale nigdy nie wiadomo - może w taki sposób właśnie ludzkość przetrwa bo dwoje ludzi zostanie wysłanych na inna planetę w celu kolonizacji.

6. Jeśli o to chodzi odniosę się do pkt 3. moim zdaniem nastąpi to szybciej, ponieważ ciemna materia "rozsadza" wszechświat. - ale zawsze mogę się mylić. :/

7. Jeśli miałbym taką możliwość to z chęcią poleciałbym w kosmos, jeśli miałbym pewność że przeżyję. :)

8. Raczej czerwony olbrzym.

9. Zależy o które...

 

10. Moim zdaniem prędkość czasu różni się od tego w w jakiej odległości jesteśmy danej gwiazdy.

 

11. Hadronów? Wybacz moje niedoinformowanie.

12. Tak, oczywiście że tak, widać że jesteś zafascynowany kosmosem tak samo jak ja albo nawet i bardziej, po za tym lubię podyskutować z ludźmi o różnych aspektach związanych z naszym nieboskłonem. :)

 

13. A ty jakie masz stanowisko w tych sprawach? :) Jeśli chcesz, chodź na PW. :)

img-3187712-1-638567__safe_solo_flutters

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kowlad! :3

1. Oba, nie rozumiem czemu ludzie hate'ują EG... bo co bo ludzie? dla mnie to dobra zmiana mogąca trafić do starszych widzów łatwiej i mogąca pokazać więcej problemów ludzkich a przy tym mniej hate'u bo to przecież nie są kuce dla dzieci tylko bajka animowana i takie coś mi się podoba, co nie oznacza że MLP nie lubię, ja MLP uwielbiam tak samo jak EG, kocham to że jest coraz więcej mediów szerzących miłość i tolerancję. :) z

2. Stałem się Bronym koło początku 2013 roku, wcześniej zdarzało mi się sporadycznie oglądać, ale przez to że musiałem pilnować sióstr, wciągnąłem się. tak byłem kiedyś już na MLPPolska. Tak miałem konto i się na nim udzielałem. Tak zapomniałem pasów. :'(

3. Masz na profilu. :3

4. W EG akurat nie mam ulubieńca, no chyba że całe Mane Six + Sunset. ;)

5. Masz na profilu gry które lubię i w które gram. :D

 

A ty? :)

 

fluttershy_sitting_by_thatguy1945-d6tghr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anoax

A ja.... Hmmm... Trudne putaniapytania Zadajesz :P

1 Bardzo lubię obie serię ale wolę EG 

jest to już na forum ale ctrl+C , ctrl+V nie boli ;P ) -
Ja nie miałem jakiejś specjalnie interesującej historii ale i tak mogę ją opowiedzieć. 
Było to 3 lata temu,
na drugie urodziny mojej siostry dostała książkę z kucykami (więcej obrazu niż tekstu) A Jako że lubię wiele bajek dla dzieci, stwierdziłem że też to polubie. 
No i spytałem YouTube o S1E1. Obejrzałem, stwierdziłem że fajne i obejrzałem cześć 2, potem trzecią,  potem czwartą, potem sezon drugi, sezon trzeci (mój pierwszy z napisami)  od tego czasu oglądam tylko napisami. No i się uzależniłem ,a stan ten trwa do dziś .

3 z FiM nie mam chyba nikogo ulubionego 

4 Sci-Twi <3 mam bzika na jej punkcie 

5 trochę tego jest

Minecraft 

Unturned 

LoL 

Cs 

 

głównie to co lubię to Sandboxy FPP 

Ale w inne też gram 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...