Skocz do zawartości

Equestria Times 1/2016 (10)


Verlax

Recommended Posts

Do artykułu w którym wspomniano raport mniejszości akurat wczoraj usłyszałem dobry cytat:

Cytuj

"Ludzie myślą że deja vu to coś dziwnego, ale oni tylko pamiętają w złą stronę."

Mając na uwadze wyniki tamtych badań (choć zobaczyłbym nieco więcej niż ich opis) nasz umysł mógłby pamiętać przyszłość. Przynajmniej ja to wierzę (oraz tego doświadczyłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest coś takiego jak Equestria Times. Niby nic ciekawego się nie dzieje i nuda, a nagle wychodzi nowy numer i poprawia cały dzień :rdblink: Ogólnie, mimo mniejszej ilości informacji naprawdę miło się czyta. Życzę powodzenia całej redakcji i jak najdłuższej egzystencji w fandomie :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekł mnie temat Fanfikowych Oscarów i przemyśleń sędziowskich... Oraz artykuł o Trixie i Twilight... Sam nie wiem w której grupie twórców jestem :) Jako lektor uważam, że dopóki choć jedna osoba chce mnie słuchać, to warto tworzyć... Nie obchodzi mnie ilość komentarzy... Te parę które mam, motywują mnie do dalszej pracy... Jak ludzie życzą mi szybkiego powrotu, bo akurat mam kłopoty ze sobą.

 

Więc, chyba bardziej Trixie? Sam nie wiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...