Skocz do zawartości

SMITE - Ogółem


Recommended Posts

Myślę że to tu jest dobre miejsce do tego tematu... Siema wszystkim którzy grają/grali/grały w SMITE ja będe dopiero zaczynał grać w SMITE za pomocą Steama możecie tutaj pisać sobie o SMITE i się dzielić swoimi doświadczeniami itp

Zasady:

1.Zakaz r34

2.Bez Wulgaryzmów

3.I bez obrażania się specjalnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Uszatka napisał:

Grałam w to przez chwilę. Pomysł fajny, sama gra też ładnie wygląda, ale ja jakoś nie potrafiłam się w tym ogarnąć. Niemniej jednak możliwe, że wrócę do SMITE'a żeby sobie pyknąć jeszcze kilka meczyków. 

Grałaś przez Steam? Bo jeśli tak to mogę ciebie dodać do znajomych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Grałem w becie (nadal mam avatar Beta Tester którym się rajcuje ^^) ale cuś poszło nie tak przy odinstalowaniu i nie potrafiłem zainstalować tego przez dłuższy czas no ale niedawno mi się udało ! Jednak zapomniałem i loginu i hasła :despair:

Edytowano przez Kodakun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Smite pobrane przez steam i kilka meczów już za mną... głównie z botami w coopie, ale na razie wrażenia jak najbardziej pozytywne. Ciekawie rozwiązano sposób patrzenia na rozgrywkę jak na mobę. Widok zza pleców wymusza często obracanie się i sprawdzanie, czy nikt nie biegnie za nami w celu zrobienia nam kuku.

Boty, które nam pomagają w czasie meczu są tak durne, że nawet nie opłaca się grać z nimi, jeśli nie mamy choć jednego gracza żywego i na poziomie, który pomoże nam wygrać mecz.

Grafika jest ładna, a modele postaci mogą się podobać zwłaszcza skórka Medusy... taka kosmiczna.

Sama rozgrywka jest interesująca i nieraz się dzieje w niej o wiele więcej niż przykładowo w takich bohaterach burzy, a może to złudzenie spowodowane umiejscowieniem kamery i nieraz, nie dwa efektywnymi skilami, które dość ładnie wzbogacają nam nasze sceny śmierci.  :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Niedawno wróciłam do Smite'a po raz kolejny i coś czuję, że tym razem zostanę na dłużej. Miałam jakieś gemsy to sobie nawet Battle Passa zapodałam :aj5: 
Sporo bogów się pojawiło od ostatniego czasu. Bardzo mi się spodobał Jormungand i cisnę nim dość mocno areny. Persefona i Merlin mnie bardzo ciekawią, na pewno ich sprawdzę prędzej czy później. Póki co to głównie ogromny snek, Kukulkan, Artemida. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...