Skocz do zawartości

[1.7.10][Mody/Techniczny/Whitelista/Survival]Typowy Serwer Techniczny


NcHXCizGJKhs

Recommended Posts

Siemka

 

Ostatnio kupiliśmy z kumplami serwer do wspólnej gry. Po jakimś tygodniu części gra się znudziła części nie działało i ogółem pusto było dlatego zdecydowaliśmy się na opublikowanie tego postu. Tak więc zapraszamy was do wspólnej gry na zmodowanym serwerze. Modów jest naprawdę dużo więc raczej nie będziecie się nudzić. Całość stoi na autorskiej paczce. Serwer jest na whiteliście ponieważ serwer jest na forge(brak pluginów).

 

Wymagania sprzętowe

-zalecam 4 gb RAMu(teoretycznie 3)

-Jeżeli chcesz przypisać więcej niż 1,5 GB do Minecrafta będziesz potrzebował Jave 64 bit którą pobierzesz tutaj.

 

Jak zagrać na serwerze?

(Jak nie masz premium to też możesz mi napisać)

1.Napisz do mnie w jakikolwiek sposób(Forum,Skype czy e-mail) abym wpisał cię na whitelistę.

 

Mój skype: haffffpl

Mój e-mail: [email protected]

Edytowano przez haffff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że 6 GB to dużo. Postaram się zrobić własną paczkę przyjaźniejszą "starszym" komputerom. Obecna paczka ma ponad 200 modyfikacji których część jest niepotrzebna lub wręcz upraszcza grę(magical crops na przykład). Jednak narazie jak ktoś ma, jak to ująłeś, kombajn to zapraszam :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zuzywa 6GB. To nawet nie zuzywa 3GB. Ta paczka powinna spokojnie ruszyc na 3GB RAMu z 2GB przydzielonymi na Jave. :|

 

PS. Duza ilosc modow nie rowna sie fajnej rozgrywce jesli wiekszosc twojego targetu ich nie zna, tylko dominacji tych wybrancow, ktorzy w scenie modow do Minecrafta sie poruszaja.

Edytowano przez Siekierkaarin!~
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Siekierkaarin!~ napisał:

To nie zuzywa 6GB. To nawet nie zuzywa 3GB. Ta paczka powinna spokojnie ruszyc na 3GB RAMu z 2GB przydzielonymi na Jave. :|

 

PS. Duza ilosc modow nie rowna sie fajnej rozgrywce jesli wiekszosc twojego targetu ich nie zna, tylko dominacji tych wybrancow, ktorzy w scenie modow do Minecrafta sie poruszaja.

Dziękuje ci za informacje.założyłem że skoro paczka z automatu wymaga przypisania 3 gb ramu to ze systemem na 4 może być średnio. dodając to że jeden gracz których na 4GB grał na najniższych i jeszcze na 25 fps. Niestety nie jestem specjalnie ogarnięty w tworzeniu modpacków. Po prostu szukaliśmy z kumplami paczki która będzie dawała nam zabawy na dłuższy czas. Dzięki temu będziemy mogli "odkrywać" mody. Ogółem tak jak pisałem będę musiał usunąć tak czy inaczej przynajmniej magical crops(zbyt łatwe pozyskiwanie surowców). Tak czy inaczej jeszcze raz dzięki że to napisałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...