Skocz do zawartości

[Ważne] Pomoc dla Poli


Siper

Recommended Posts

2 godziny temu Anoax napisał:

Wysłalbym nawet i takich z 10 ale mam abonament i mi nie wyśle takiego smsa. :/

 

No ja normalnie mogłem wysyłać :v Potem odpowiednią kwotę doliczano do rachunku xd No, chyba że sobie ustawiłeś blokowanie smsów premium :P 

Link do komentarza
12 godziny temu Ravin napisał:

Wysłane. Mam nadzieję, że uda się wyleczyć Polę...

Jeśli ktoś może zrobić przelew, to nie polecał bym wysyłania SMS, bo zwykle koło 50% kwoty trafia do pośredników świadczących usługi Premium SMS.

W przypadku akcji charytatywnych i takich, które mają na celu zebranie pieniędzy na szczytny cel typu walka z chorobą, czy smsy do fundacji zwykle pośrednicy zrzekają się wszelkich prowizji, czy innych roszczeń finansowych związanych ze świadczeniem usługi sms. Więc w takich przypadkach całość kwoty trafia na konto fundacji.

Wpłacona taka kwota, na jaką mnie stać w tej chwili.

Edytowano przez Sosna
Wpłacone
  • +1 2
Link do komentarza

W ogóle wpadłem na pomysł, że jutro pogadam z znajomymi w pracy- a że jestem pracownikiem domu maklerskiego to chyba tak bardzo pieniędzy żałować nie będą i wpłacą trochę więcej niż tą symboliczną dyszkę.  :spike:

 

Jeśli w tym tygodniu mi dobrze pójdzie i sytuacja na rynku będzie taka jak przewidywałem, możecie też liczyć na kolejny przelew ode mnie. 

 

Dodatkowo udostępniłem na Facebooku.

 

I tutaj mam jeszcze prośbę: dużo użytkowników na forum posiada konto na DeviantArcie. Polecam udostępnić Journal z tym wpisem, tak żeby znajomi mogli go odczytać. Na tym serwisie jest sporo dobrych ludzi polaków i na pewno ktoś jeszcze wpłaci.

  • +1 1
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...