Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
NiebieskieFrugo

Kolejna ankieta od Brony Study!

Recommended Posts

Dzieńdobry-wieczór!
Przeglądając EQD trfiłem na informację o kojejnej ankiecie od Brony Study (Uwaga: strona jest aktualizowana raczej rzadko). Pisałem już kiedyś o innej ankiecie tej właśnie grupy, więc postanowiłam poinformować również o tej. Znajduję się ona pod tym linkiem. Nowa ankieta jest równie długa i równie po angielsku ;).Zaczęła się ona jakiś tydzień temu, a kończy się wraz z początkiem maja w piątek 25 marca! Mając nadzieję, iż jej długość i bariera językowa nie będą stanowiły problemu, poraz kolejny zapraszam do wypełniania!

Edited by NiebieskieFrugo
  • Upvote 1

8 minut temu BiP napisał:

A Polskiej wersji nie ma?

Chyba nigdy nie było ankiety od Brony Study po polsku, a przynajmniej mi nic o takiej nie wiadomo.

Wypełnione jak poprzednio. I tak samo długie.

Dużo pytań, w zasadzie połowa jest o mnie.

Zapraszam do wypełniania, im więcej danych tym lepiej!

6 godzin temu BiP napisał:

A Polskiej wersji nie ma?

Wątpię żeby twórcy tej ankiety pochodzili z polski :ohmy:

Pierwsze pytanie mnie zgniotło :spike: Ktoś wytłumaczy o co tam chodzi? 

49 minuty temu Uszatka napisał:

Pierwsze pytanie mnie zgniotło :spike: Ktoś wytłumaczy o co tam chodzi?

Chodzi o to:

1. If you completed the First Part of the Longitudinal Study Survey you created an I.D. Code and will be asked to enter it below. If you did not do the first survey (you can still do it - see the website) you will need to first create an I.D. code. You will use the code on this and subsequent surveys. The code allows us to keep your data together as you take the future brief follow up surveys. 

CREATING YOUR I.D. CODE. THIS USES YOUR FIRST, MIDDLE AND LAST INITIAL FOLLOWED BY YOUR DATE OF BIRTH. IF YOU HAVE NO MIDDLE NAME USE THE NUMBER 0. IF YOU HAVE MORE THAN ONE MIDDLE NAME USE THE FIRST LETTER OF YOUR FIRST MIDDLE NAME. USE ALL CAPITAL LETTERS FOR THE ITITIALS [sic]. DATE OF BIRTH SHOULD BE EXPRESSED MMDDYYYY. THUS, IF BILLY BOB SMITH WAS BORN ON JANUARY 1, 2001, HIS CODE WOULD BE
BBS01012001
JOHN JONES WOULD ENTER 
J0J01012001

?

W bardzo luźnym przekładzie:

Jeśi wypełniłeś pierwszą część ankiety, wygenerowałeś kod ID, o wprowadzenie którego zostaniesz poproszony poniżej. Jeśli nie wypełniłeś pierwszej ankiety (możesz wciąż to zrobić - patrz strona internetowa), będziesz musiał najpierw wygenerować kod ID. Wykorzystasz go w tej i kolejnych ankietach. Kod pozwala nam na zachowanie twoich danych w miarę tego, jak wypełniasz przyszłe krótkie ankiety dodatkowe.

TWORZENIE KODU ID. [Kod] wykorzystuje inicjały twojego imienia, drugiego imienia i nazwiska oraz twoją datę urodzenia [podkreślenie tłumacza]. Jeśli nie masz drugiego imienia, użyj cyfry 0. Jeśli masz więcej niż dwoje imion, użyj pierwszej litery drugiego imienia [chodzi tu o rozpowszechniony głównie w krajach hiszpańskojęzycznych zwyczaj nadawania wielu imion; np. Pablo Picasso nazywał się Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso, więc w ankiecie podałby inicjały P-D-P - przyp. tłum.]. Inicjały zapisz wielkimi literami. Data urodzenia powinna być zapisana w formacie MM-DD-YYYY [miesiąc-dzień-rok]. Tak więc jeśli Billy Bob Smith urodził się 1.01.2001, jego kod będzie zapisany w następujący sposób:

BBS01012001

John Jones z kolei wpisze:

J0J01012001

Przykład ode mnie: urodziłam się 4.03.1996 i mam wpisanych w dowodzie dwoje imion, więc moje ID wyglądałoby tak:

Z E G 03 04 1996 (i prosiłabym nie wypełniać za mnie ankiety).

Edited by Ylthin Maruda
blblbl
  • Upvote 1

godzinę temu Uszatka napisał:

Wątpię żeby twórcy tej ankiety pochodzili z polski :ohmy:

Nie muszą pochodzić z polski, żeby mogli używać naszego języka legalnie.

13 godziny temu Uszatka napisał:

W linku do ankiety zamieściłeś link do tego wątku :v 

... Kurde.
Już naprawiam! Błedy się zdażają, nawet jak staram się pilnować :flutterblush:

• Upvote 1