Skocz do zawartości

Przeprosiny


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit

Z całego serca pragnę przeprosić wszystkich, których uraziłem. Uniosłem się i byłem wkurzony. Zachowałem się źle i byłem ch*jem. Przepraszam szczególnie @Major Degtyarev @Maniek i @Pawlex. Jeżeli o kimś zapomniałem to i tak tą osobę przepraszam. Mam nadzieje, że mi wybaczycie.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek

Ja w sumie nie wiem za co jestem przeproszony ale spoko xD Weź sobie do serca to co pisałem bo ja wcale nie jestem upierdliwym zgredem co by się pozbył młodych z forum, tylko stosujmy się trochę do zasad forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
14 minuty temu Major Degtyarev napisał:

No dobra,niech przyjmę przeprosiny.Ale żeby to było ostatni raz.

Tak

 

13 minuty temu Maniek napisał:

Ja w sumie nie wiem za co jestem przeproszony ale spoko xD Weź sobie do serca to co pisałem bo ja wcale nie jestem upierdliwym zgredem co by się pozbył młodych z forum, tylko stosujmy się trochę do zasad forum.

Jasne, jasne OK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało, że tak wszyscy wszystkich przepraszają? Czy to trzeba zakładać nowy temat by powiedzieć "sorry, zjebałem, ale już nie będę"?

Bo nie rozumiem jaki jest w tym sens.

Edytowano przez Branthos
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
11 godzin temu Pawlex napisał:

To po prostu zwykłe atencyjne zagrywki, Branthos. Trzeba udawać niedorozwiniętego a potem zacząć przepraszać tak, aby połowa forum mogła to zobaczyć. ;)

Nie ma na celu przeprosin takich na pokaz. Po prostu chcę normalnie przeprosić. Szkoda, że niektórzy nie mogą tego zrozumieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...