Skocz do zawartości

Złote myśli i Cytaty


Forest Wind

Recommended Posts

,,Generalnie ustroje wyglądają tak:
– Maoizm: mam trzy krowy; rząd zabiera wszystkie, zabija i mięso dzieli po równo.
– Komunizm: mam trzy krowy; rząd zabiera je do kołchozu, gdzie zdychają.
– Narodowy socjalizm: mam trzy krowy; rząd zabiera dwie i zamienia je na armaty.
– Faszyzm: mam trzy krowy; rząd ustanawia cenę maksymalną na mleko, a krowy każe zakolczykować, bym ich nielegalnie nie zjadł.
– Socjalizm: mam trzy krowy; rząd odbiera mi pod przymusem mleko, które potem mogę kupić w państwowym sklepie na kartki.
– Socjaldemokracja: mam trzy krowy; rząd skupuje ode mnie mleko i rozdaje za darmo w szkołach, gdzie dzieci wylewają je do zlewu.
– Państwo opiekuńcze: mam trzy krowy; muszę sprzedać jedną, by starczyło na badania weterynaryjne i podatki od dwóch pozostałych.
– Eurosocjalizm: mam trzy krowy; rząd każe mi zabić jedną, bo krów jest za dużo – i drugą, bo krowa sąsiada jest chora na pryszczycę.
– Kapitalizm: mam trzy krowy; sprzedaję jedną i kupuję byka!''

Janusz Korwin-Mikke

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

1. Każdy jest ganksterem, dopóki gankster nie wejdzie do pokoju.  ( John Gotti )
2. Zdziałasz znacznie więcej dobrym słowem i spluwą, niż samym dobrym słowem. ( Al Capone )
3. Nie ma takiej rzeczy jak dobre pieniądze czy złe pieniądze, są po prostu pieniądze. ( Charles Luciano )
4. Człowiek jest najtrudniejszym zwierzęciem do zabicia. Jeśli zdoła uciec, wróci by zabić ciebie. ( Salvatore Maranzano )
5. Czasami jestem Bogiem. Kiedy powiem "człowiek umrze" - umiera tego samego dnia. ( Pablo Escobar )

6. Nie kłam. Jeśli powiesz jedno kłamstwo będziesz musiał powiedzieć kolejne, związane z tym pierwszym. ( Mayer Lansky )
7. Nie myl uprzejmości ze słabością. Jestem uprzejmy dla wszystkich ale jeśli ktoś jest nieuprzejmy dla mnie, słabość nie jest tym co po mnie zapamięta. ( Al Capone )
8. Jeśli historia czegoś nas uczy, to tego że każdego można zabić. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zbiór cytatów z anime:


1. By uniknąć ścieżki samotności, ktoś musi ciężko pracować i własną mocą stworzyć nową drogę. ( Gaara )
2. Ktoś bez własnych celów i przekonań, nie powinien ruszać cudzej flagi. ( Luffy )
3. Jeżeli nie ryzykujesz własnym życiem, to nie tworzysz przyszłości. ( Luffy )
4. Spojrzenie włóczęgi wędrującego bez celu tak łatwo rozrónić od spojrzenia człowieka, który wie, czego chce. ( Donquixote Doflamingo )
5. Pistolety służą do zabijania, a nie do grożenia. ( Shanks )
6. Śmiercią nie da się spłacić długu wdzięczności. Na prawdę myślisz, że ktoś poświęcił się po to, żebyś teraz dał się zabić? ( Luffy )
7. Ileee!? Trzy dni!? Spałem przez trzy dni!? To znaczy, że przegapiłem piętnaście posiłków! ( Luffy )
8. Ból jest tylko sygnałem ostrzegawczym dla ciała. To, że go nie odczuwasz nie znaczy, że jesteś najsilniejszy. ( Chopper )
9. Myślę, że człowiek posiadający największą wolność jest królem piratów. ( Luffy )
10. Sanji: Jak by ci to wyjaśnić... Marynarka. Nadchodzi. My. Statek. Uciekamy. Pojąłeś?
Zoro: Co to miało być?! Czemu gadasz do mnie jak to jakiegoś dzieciaka?! Mów normalnie!
Sanji: Myślałem, że taki przekaz będzie idealny dla idioty, który zamiast mózgu ma mięśnie.
Zoro: No dobrze. Ja. Ciebie. Później. Zabić. 
11. Bredziła coś, że jak nie dostanie cukierków, to zniszczy wyspę! Pogięło ją! Rozumiałbym, gdyby chodziło o mięso, nie?! Ale spoko! Już jej powiedziałem, że skopię jej dupę! ( Luffy )
12. Słabi nie mogą wybrać, jak chcą umrzeć. ( Trafalgar D. Water Low )
13. Jak bardzo skupiając się na jednej rzeczy, zapomniałeś o innych? Nazwałbym to przepełnieniem pamięci. ( Hisoka )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...