Skocz do zawartości

Złote myśli i Cytaty


Forest Wind

Recommended Posts

"Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz" - cytat z filmu "Forrest Gump"

"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich" - Andrzej Sapkowski

"Chcąc doznać pełni szczęścia, trzeba je dzielić z kimś drugim" - Mark Twain

"Nie próbuj być lepszym od innych. Najpierw bądź samym sobą" - Fiodor Dostojewski

"Małe czyny, których dokonujesz, są lepsze niż wielkie, które jedynie planujesz" - George Catlett Marshall

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

" When you're sure you've had enough of this life, well hang on 

Don't let yourself go
'Couse everybody cries and everybody hurts sometimes " - R.E.M - Everybody Hurts

 

"In this river all shade fade to black

In this river ain't no coming back

In this river all shall fade to black

Ain't no coming back" - Black Label Society - In This River

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

"Chciałem dobrze." - Adolf Hitler xD

A tak na poważnie:

"Lekcja od gwiazdy rocka: jeśli twoja gitara nie stroi, to też śpiewaj fałszywie, byle razem z nią" - Kurt Cobain.

"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to, kim się nie jest" - Kurt Cobain.

"Wolałbym żałować, że coś zrobiłem źle, niż że czegoś nie zrobiłem" - James Hetfield.

"W tym społeczeństwie dzieci zostały wywieszone, by wyschły. To fakt. Gdy tylko dzieci zaczynają okazywać niezależność, niektórzy rodzice są zaraz gotowi by ją ograniczyć" - Dave Mustaine.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

"Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew."

-Otis 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

"Słońce, chmurki, wiaterek i THC, chyba nic się nie stanie jak trzy dychy stracę" ~ Arab 

 

Piosenka "Szad Akrobata ft Mustafa - Karabiny z drewna" ma w sobie tyle mądrości że musiałbym ją zacytować całą .. 

Polecam posłuchać nawet jak ktoś nie słucha rapu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Miliony much nie mogą się mylić - Waldemar Łysiak

 

2. Artyleria jest bogiem wojny - Napoleon

 

3. Ja mógłbym wam podać jakąś liczbę, ale to będzie dla was tylko abstrakcja, którą zaraz zapomnicie więc powiem wam tylko, że wasze nerki muszą codziennie przefiltrować 20 wanien krwi - mój wykładowca z patofizjologii ^^

 

4. Nie ma innych  filmów z serii "Ostatni smok" oprócz pierwszego!!! - koleś od prezentacji "Smok w filmie" na tegorocznym Pyrkonie

 

5. Całkowicie zdrowe dla człowieka jest wypicie ok. 400ml piwa. Problem w tym, że nie sprzedają takich butelek... - tutaj z kolei mój wykładowca z farmakoterapii

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wątpliwości, kto ma rację, spójrz który z nich więcej osiągnął. Ten który osiągnął więcej, racji mieć nie musi, ale lepiej wzorować się na tych, którzy coś osiągnęli.

 

Czasami lepiej się poddać i spróbować z innej perspektywy, niż brnąć w gównie dalej.

 

Dzień dzisiejszy jest niczym więcej jak jutrem, o którym rozmyślaliśmy wczoraj.

 

 

 

"Każdy zwycięży albo upadnie, będzie żył lub umrze, kierując się własnym racjonalnym sądem. Jeśli nie będzie się nim posługiwał i upadnie, będzie swoją jedyną ofiarą" - Ayn Rand

 

"...jeśli utrzymują, że kieruje nimi miłość, lecz nie powstrzymuje ich stos trupów, to dlatego, że prawda na temat ich dusz jest gorsza niż ta ohydna wymówka na którą się godzisz - wymówka że cel uświęca środki i że potworności których się dopuszczają, są środkami prowadzącymi do szlachetniejszego celu" -Ayn Rand

 

"W każdym kompromisie pomiędzy pożywieniem a trucizną zwycięzcą może być jedynie śmierć. Na każdym kompromisie pomiędzy dobrem a złem skorzystać może jedynie zło"- Ayn Rand

 

"Znak dolara? Oznacza mnóstwo rzeczy. Widnieje na koszulce każdej tłustej, świniopodobnej postaci w kreskówkach jako znak oszusta, łapówkarza, drania - jako jednoznaczne piętno zła. Jest także - jako waluta wolnego państwa - znakiem osiągniecia sukcesu, umiejętności, mocy twórczej - i z tych własnie przyczyn używa się go jako etykietki hańby" -Ayn Rand

 

"Mógłbym wam powiedzieć, że zrobiłem dla innych więcej dobrego, niż wy moglibyście dokonać w najśmielszych marzeniach - ale nie powiem tego, bo nie muszę się posługiwać pojęciem cudzego dobra by usankcjonować swoje prawo do istnienia..."

 

 

Edytowano przez White Hood
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ten cytat kieruje do wszystkich 

"Raz, dwa, Freddy już Cię ma
Trzy, cztery, zaraz w drzwi uderzy
Pięć, sześć, krzyż ze sobą nieś
Siedem, osiem, myśl o swoim losie
Dziewięć, dziesięć, nie dla Ciebie sen" Koszmar z ulicy Wiązów 

 

Freddy kontra Jason (cytaty należą do Freddiego):
"Hey, asshole! Up here!" Freddy ciśnie po Jasonie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

No to odkopujemy :v

 

"Najpewniejszym sposobem na zniszczenie wroga, jest zaprzyjaźnienie się z nim" (Nie wiem skąd to znam, ale wyryło się w pamięć)

 

"Kiedy trafił do raju, spotkał Świętego Piotra i rzekł "Zgłasza się kolejny Marine, Sir - Przesłużyłem swój czas w piekle!"

 -Sierżant. James A. Donahue, First Marine Division

 

„Fortyfikacje są pomnikiem ludzkiej głupoty. Wszystko co zostało zbudowane przez człowieka może zostać przez niego zniszczone.”

-George Patton

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...