Skocz do zawartości

Linki z odcinkami sezonu 6 (strefa bez spojlerów)


Zeus

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
6.10.2016 at 18:54 MWerec napisał:

Ten odcinek został wyemitowany wcześniej w brytyjskiej telewizji, która nadaje obraz w jakości SD.

Jakość 1080p pojawi się wraz z premierą odcinka na Discovery Family (22 października) lub w przypadku wcześniejszego udostępnienia go w serwisach typu iTunes.

Czy reupload w jakości HD pojawi się dzisiaj?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.10.2016 at 13:24 Ravin napisał:

Czy reupload w jakości HD pojawi się dzisiaj?

Season finale zostanie zaktualizowany, gdy ZR zrobi korektę kolorów, aby wrzucić wersję końcową i nie bawić się później w kolejne reuploady. :fluttershy4:

Ze statystycznego punktu widzenia - powinny to być okolice wtorku. Może być jednak wcześniej lub później, różnie to bywa.

 

#Update

Wciąż czekamy. :crazytwi2:

 

#Update2

Jest już cc od ZR, postaram się do dzisiaj wrzucić obie części na DM. 

 

#Update3

Link do 25 odcinka w 1080p dodany i dostępny tutaj.

Link do 26 odcinka w 1080p dodany i dostępny tutaj.

Edytowano przez MWerec
aktualizacja
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

S06E26 - "Stare sprawy, stare miejsca, część 2"

Synchro do iTunes -

TVRip - http://dai.ly/x52rx00

 

I to już ostatni odcinek tej serii, do zobaczenia w sezonie siódmym!
Synchro odcinków do wersji iTunes - kuco-fan (większość) i ja (pomoc przy ripach audio i synchro)
TVRipy odcinków - Piro

Edytowano przez Bester
Usunięto linki do google drive umożliwiające pobieranie odcinków. Niezgodność z regulaminem. Punkt 2.1.
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.11.2016 at 21:02 Rikifive napisał:

S6:

S06E25 ma 104MB, pobrałem z ciekawości dlaczego ma tak mało, okazuje się że wstawiłeś jakąś uszkodzoną wersję która ma 5 minut 13 sekund.

Edytowano przez Bester
Usunięto linki umożliwiające pobieranie odcinków. Niezgodność z regulaminem. Punkt 2.1.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint, nawet nie zauważyłem, to niedobrze. D:

 

Oh, to nie są moje wstawki - to jest wygodny zbiór, który udało mi się znaleźć w internetach. To tak dla ścisłości, żeby nie było że coś kradnę. Nie mniej jednak dobrze, że zauważyłeś ~ będę musiał poszukać innego źródła do pobrania tego odcinka, a te linki wstawione wyżej, są wystarczające. Wystarczy tylko skonwertować... :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.11.2016 at 17:53 Shadow Mind napisał:

Ma ktoś linki do samych napisów do 1,2 i 14 odcinka? Niestety linki padły :/

 

Zastępcze linki (streaming):

S06E01

S06E02

S06E14

 

Pliki .srt:

S06E01

S06E02

S06E14

Edytowano przez Bester
Usunięto linki do google drive umożliwiające pobieranie odcinków. Niezgodność z regulaminem. Punkt 2.1.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.11.2016 at 15:54 Nightbringer napisał:

 

 

Odcinek 9 sezonu 1 nie chce się pobrać

Czy to tylko mi ?

Jeżeli dobrze pamiętam, to serwis MEGA oferuje ograniczoną ilość danych, które gość (tj. niezarejestrowany użytkownik) może pobrać, więc możliwe, że przekroczyłeś ten limit na dany dzień.

Pamiętam podobną sytuację, więc zrobiłem 'sztuczne' konto, gdzie ten limit jest zdjęty, lub co najmniej znacznie zwiększony.

 

Serwis MEGA także używa nietypowej metody pobierania, gdzie dane zostają pierw pobierane do pamięci podręcznej przeglądarki a później zgrabnie przesuwane do dysku twardego. Myślę, że to nie jest przyczyną problemu w twoim przypadku, aczkolwiek to jest zawsze warte uwagi. Na przykład pobieranie całego sezonu naraz, może wywalić błąd z powodu małej ilości dostępnej pamięci podręcznej przeglądarki. W każdym razie to się tyczy Chrome. Nie mam pewności co do innych przeglądarek.

 


 

Zdaję się, że gościu jeszcze nie skapnął się o błędzie w S6E25. Nawet nie ma się jak z nim skontaktować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.11.2016 at 20:33 Nightbringer napisał:

No za dwudziestym razem się udało

 

A czy są linki do pobrania Equestria Girls 3 i 4 ?

 

Friendship Games

Legend of Everfree

 

Synchro dubbu Friendship Games do iTunes:

 

Spoiler

Część 1

Część 2

Aby pobrać, otwórz linki powyżej i wciśnij CTRL+S - Uwaga, to jest skompresowana wersja + będzie się wolno pobierać, bo film jest umiesczony w częściach na serwerach Dailymotion.

 

Edytowano przez Bester
Usunięto linki do google drive umożliwiające pobieranie odcinków. Niezgodność z regulaminem. Punkt 2.1.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jak zauważyliście, zniknęła spora część linków w tym temacie. Zniknęły, ponieważ prowadziły do serwisów umożliwiających bezproblemowe pobranie odcinków. Niestety, fakt ten narusza regulamin forum zakazujący umieszczania treści pirackich, a takimi owe linki do np. Google Drive były. Proszę zatem o nie udostępnianie publicznie takich odnośników. W temacie pozostały i pozostaną łącza do odcinków na YT i Dailymotion. Tam nie ma prostej drogi pobierania odcinków, więc jest to tylko odnośnik do zewnętrznego wideo. Tutaj jesteśmy czyści. Również pliki z napisami mogą zostać.

 

Ktoś spyta: "Ale przecież tyle czasu te linki sobie były i nikomu nie przeszkadzały?"

Fakt, lecz po dyskusji z administracją ustaliliśmy, że tego typu materiały są i będą traktowane jako pirackie. Do tej pory przymykałem na to oko, lecz w obecnej sytuacji byłem zmuszony wszystkie te odnośniki usunąć, proszę zatem o stosowanie się do tej reguły.

Edytowano przez Bester
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...