Skocz do zawartości

Zepsuta zabawka [NZ] [PL] [Adventure] [Romans] [Sad] [Human] [Angst]


solaris

Recommended Posts

  • 3 months later...

Genialne opowiadanie. Klimat niczym u Głuchowskiego trzyma w takim dziwnym, acz przyjemnym napięciu. Sama koncepcja opowiadania bardzo nietypowa i niezwykle ciekawa. Co by dużo nie pisać to zapytam jeszcze: Kiedy można się spodziewać kolejnych rozdziałów i czy w ogóle warto jeszcze robić sobie nadzieję na dalszą część? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/8/2018 o 13:34, Razh napisał:

Klimat niczym u Głuchowskiego

Nie wiem czy to akurat dobre porównanie. Głuchowski jest raczej miernym pisarzem, na dodatek plagiatorem. Zresztą jego kolejne książki oraz powieści innych pisarzy z Uniwersum Metro 2033 (choćby "Korzenie niebios" Tullio Avoledo) demaskują jaki tak naprawdę poziom prezentuje. Poziom literatury do poczytania w klozecie, równie pasjonującej, co etykieta na odświeżaczu powietrza.

 

Co się zaś tyczy Zepsutej Zabawki - tłumaczenie drugiego spin-offu zostało ukończone. Obecnie zacząłem tłumaczenie trzeciego i ostatniego ze spin-offów, "Słońca w plecaku" (w spoilerze okładka)

Spoiler

cdcx_bZhrF_wBf7qaPgxWcJen0qF-k2X8To1OzOEV1YKsHATcJ9en0bYFES3rowhv7gz9pvHWldwJOhiO1VCmooSYv_v-bEKqodAGLyYzmkpVzHz5h00_EOZN1jQz_r_yGGncRwK

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Update:

Obecnie skończona jest korekta IV rozdziału (czekam obecnie na zatwierdzenie od Dolara czy IV rozdział wciąć może być opublikowany w publicznym dziale), SoulsTornado zaczął V rozdział, Cahan obecnie skończyła rozdział VIII.

 

Co do spin offów:

Jak już wspominałem wcześniej ukończone zostały tłumaczenia:

* Historia pewnej miłości

* Róże i Pistolety

Obecnie jestem w połowie tłumaczenia "Słońca w plecaku". Okazuje się, że jest więcej spin offów:

* Przebudzenie

* Wszystkie blaski życia

* Droga z żółtej cegły

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...