Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Zagrajmy w sagę Metal Gear i Dark Souls! - mój kanał na yt


PervKapitan

Recommended Posts

Witam, chciałam wam przedstawić mój założony 4 miesiące temu kanał na youtubie, gdzie nagrywam Let's playe. Obecnie mam nagraną już jedną serię i jest to Metal Gear Solid, pierwsza część, teraz nagrywam MGS2: Sons of Liberty, a w przyszłości zamierzam nagrać resztę sagi, wraz z pierwszymi Metal Gearami, aż do Phantom Paina. Drugą serią, którą chcę nagrać jest Dark Souls, włączając w to Demon Souls (Bloodborne niestety raczej nie będzie, przynajmniej na obecny moment nie mam jak), potem myślałam nad albo starymi grami z NES'a, bądź jakimiś indykami (Shovel Knight, Necrodancer). Ale przede mną wiele gier, więc nie ma co obecnie rozmyślać.
Link do kanału:
https://www.youtube.com/channel/UC-18f9RRdfL5kQkzDT1vbzw

 

W moich let's play'ach staram się skupiać na fabule, rozkminiać teorię oraz pokazywać wiele ciekawostek i easter eggów. Pierwsza seria wyszła mi jak wyszła, ale dostrzegłam wiele błędów, dlatego w kolejnej zamierzam się poprawić. W drugiej serii mam już nowy mikrofon, więc chociaż ta kwestia jest poprawiona, lecz niestety - nagrywam z emulatora, przez co jakość jest średnia. Remake'ów na razie nie planuje, chociaż w przyszłości miałabym szanse zrobić w HD (bo z ps3, a nie emulatora ps2)
Kanał jest bardzo amatorski, nie zamierzam na tym zarabiać, więc idealnie być nie musi ^^

Dodatkowo tłumaczę sama (czasami przyjaciel mi pomaga) napisy, ponieważ żaden MGS nigdy nie miał polskiej wersji.
W każdym razie zapraszam każdego gorąco, jeżeli kogoś interesuje świetna i genialna fabuła obu serii to polecam!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...