Skocz do zawartości

Ankieta potrzebna, na artykuł do gazety


TwiMLPpl

Recommended Posts

Drodzy bronies i pegasister, oto ankieta potrzebna do poniższego artykułu, do gazety, jeśli jesteście chętni do pomocy i przyłożenia kopytka w ten projekt; wystarczy odpowiedzieć na pytania ankiety (a jeśli ktoś zechce zrobić coś więcej, może podesłać statystyki o liczebności fandomu[z różnych źródeł] i zdjęcia z ponymeetów, bo trochę krucho u mnie z tym:derp4:), odpowiedzi możecie składać pod tym postem lub na "PW".

Jeśli jakieś pytanie sprawi ci problem (np takiej sytuacji nie przeżyłeś/aś) wpisz "X" lub "nie wiem co bym w tej sytuacji zrobił/am"

Odpowiedzi przyjmuję do 10 kwietnia.

Pytania nie są, aż tak osobiste żeby ankieta była anonimowa, więc ją zamieściłem bez obaw, o to że np "ej stary te pytania, są zbyt związane z prywatnym życiem" (jednak jeśli ktoś chce to na "PW" niech śle:rdblink:) .

Wszystkim, którzy zechcą wypełnić ankietę, życzę powodzenia:salut:

Ankieta:

1. Co myślisz o naszym fandomie?

2. Jakich spotkałeś/aś bronych i pegasister? (pomogli ci w czymś, byli kulturalni lub wręcz przeciwnie)

3. Czy czujesz dumę z bycia bronies/pegasister?

4. Jeśli byłeś/aś na meecie napisz jak wyglądał i jak się bawiliście?

5. Zrobiłeś/aś już jakiś fan art?

6. Jak reagujesz na hejty typu "ha ta co ogląda serial dla 6-letnich dziewczynek"(nie miałem innych pomysłów, hejterem nie jestem:wrWgR:)?

7. Grasz jakieś gry typu MLP Fightng Is Magic (lub inne z postaciami z serialu) ?

8. Czy planujesz w przyszłości robić jakieś pmv, fan arty, czy książkę itd.(albo czy już robiłaś, lub jesteś w jakieś części prac nad tym)?

9. Czy bronisz innych bronies i pegasister przed innymi osobami zaczepiającymi ich, lub grożącym im (jak już, to co robisz w zaistniałej sytuacji na podobnym tle?)

Brohoof!:brohoof:

Edytowano przez TwiMLPpl
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu TwiMLPpl napisał:

1. Co myślisz o naszym fandomie?

2. Jakich spotkałeś/aś bronych i pegasister? (pomogli ci w czymś, byli kulturalni lub wręcz przeciwnie)

3. Czy czujesz dumę z bycia bronies/pegasister?

4. Jeśli byłeś/aś na meecie napisz jak wyglądał i jak się bawiliście?

5. Zrobiłeś/aś już jakiś fan art?

6. Jak reagujesz na hejty typu "ha ta co ogląda serial dla 6-letnich dziewczynek"(nie miałem innych pomysłów, hejterem nie jestem:wrWgR:)?

7. Grasz jakieś gry typu MLP Fightng Is Magic (lub inne z postaciami z serialu) ?

8. Czy planujesz w przyszłości robić jakieś pmv, fan arty, czy książkę itd.(albo czy już robiłaś, lub jesteś w jakieś części prac nad tym)?

9. Czy bronisz innych bronies i pegasister przed innymi osobami zaczepiającymi ich, lub grożącym im (jak już, to co robisz w zaistniałej sytuacji na podobnym tle?)

Nie jestem w fandomie jakoś specjalnie długo, ale co tam:

1. Nie wiem co o nim myśleć.

2. Jeszcze, powtarzam JESZCZE nie spotkałem niekulturalnego brony'ego, większość jest raczej miła.

3. Oczywiście.

4. Nie byłem.

5. Jeszcze nie.

6. Jeszcze się nie spotkałem, ale jak bym się spotkał, to nic bym sobie z tego nie robił.

7. Nie.

8. Planuje robić FanArty, ale muszę się trochę w rysowaniu podszkolić.

9. Nie miałem takiej sytuacji, ale nie mógłbym przejść obojętnie.

brohoof :bronies:

PS Używaj opcji edytuj, ona nie gryzie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.2. Nie żeby co ale ludzie różni są:crazytwi3:  xD

A co do editu sorry, pierwszy raz coś takiego robiłem (i jeszcze, pod wpływem nerwów związanych z "kawałem" na 1 kwietnia, od adminów:rapidash2:) i myślałem, że zainteresowanie będzie znikome, więc nie ma źle:rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu TwiMLPpl napisał:

Ankieta:

1. Co myślisz o naszym fandomie?

2. Jakich spotkałeś/aś bronych i pegasister? (pomogli ci w czymś, byli kulturalni lub wręcz przeciwnie)

3. Czy czujesz dumę z bycia bronies/pegasister?

4. Jeśli byłeś/aś na meecie napisz jak wyglądał i jak się bawiliście?

5. Zrobiłeś/aś już jakiś fan art?

6. Jak reagujesz na hejty typu "ha ta co ogląda serial dla 6-letnich dziewczynek"(nie miałem innych pomysłów, hejterem nie jestem:wrWgR:)?

7. Grasz jakieś gry typu MLP Fightng Is Magic (lub inne z postaciami z serialu) ?

8. Czy planujesz w przyszłości robić jakieś pmv, fan arty, czy książkę itd.(albo czy już robiłaś, lub jesteś w jakieś części prac nad tym)?

9. Czy bronisz innych bronies i pegasister przed innymi osobami zaczepiającymi ich, lub grożącym im (jak już, to co robisz w zaistniałej sytuacji na podobnym tle?)

1. Siedzę na tyle krótko, że nie wiem dokładnie, ale... podobno to nie ten sam fandom co kilka lat temu, ale pokładam w nim duże nadzieje na to, że się odrodzi i znów będzie potęgą ;)
2. Osobiście... żadnych, jeszcze. Całkiem sporo znam z internetu, czy to z forów, czy przez innych bronies przez np. Skype'a. Miałem o tyle szczęścia, że trafiałem na samych porządnych, jeśli to dobre określenie ^^
3. Rzecz jasna! Ale nie wiem, czemu dokładniej, po prostu ją czuję :D
4. Jeszcze nie byłem, miałem być, ale nie udało się... :(
5. Em... próbowałem, tak. Ale grafika komputerowa nigdy mi nie wychodziła, a w ołówku za długo nie siedziałem, by jakoś to wyglądało. Poza tym, wolę pisać niż rysować ;)
6. Serial, jak serial. Skoro siedmioletnie dzieci mogą grać w CS'a, który jest od 16, to czemu dorośli (i ci trochę mniej dorośli :P ) nie mogę oglądać serialu dla dzieci, szczególnie, że jest to, moim zdaniem, świetna bajka z genialnym przekazem :rd7:
7. Grałem, w kilka znalezionych w internetach (jak My Little Dashie :soawesome: znalezioną na 'newgrouds', czy MSA [tak, przyznaję się - dobry humor xD], z tej samej strony). Sprawdzałem również gry jak: Fighting is Magic, Fallout Equestria, Horse Game, czy Ambient :efWiK:
8. PMV... mogę na luzie ogarnąć, ale jakoś nie mam na nic takiego pomysłu (i nastroju). Jestem w trakcie pisania fika, głównie odnoście MLP (w tej części) z zamiarem kontynuowania go na kilka części w sumie (nie wszystkie o kucykach, ale się pochwalę, żem ambitny xD). O artach się wyraziłem wcześniej :rd11:
9. Jako, że tak słabo z pucykami w mojej okolicy (a mnie wszyscy zaakceptowali, o dziwo O.o ), nie miałem okazji się wykazać, ale z pewnością starałbym się obronić broniego/pegasis. 


Żem sie rozpisał :D Dobra, wszystko xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest ogromny i świetny.

2. Bezpośredniego kontaktu nie miałem z żadnym (chyba), ale chyba nigdy nie spotkałem bronies... bronych, którzy się kłócili.

Chyba.

3. Nie. Dla mnie to normalna rzecz.

4. Nie byłem.

5. Trochę zrobiłem. Sporo jest do dupy, ale zrobiłem. :D

6. Staram się je ignorować.

7. Horse Game. ;-;

Tylko ta gra mi pójdzie.

8. Planuję utworzyć książkę. Ale prawdopodobnie mi się to nie uda.

Obrazki robię i robić będę.

9. W internecie tak, ale w realu zależy od wielu czynników. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godziny temu TwiMLPpl napisał:

1. Co myślisz o naszym fandomie?

2. Jakich spotkałeś/aś bronych i pegasister? (pomogli ci w czymś, byli kulturalni lub wręcz przeciwnie)

3. Czy czujesz dumę z bycia bronies/pegasister?

4. Jeśli byłeś/aś na meecie napisz jak wyglądał i jak się bawiliście?

5. Zrobiłeś/aś już jakiś fan art?

6. Jak reagujesz na hejty typu "ha ta co ogląda serial dla 6-letnich dziewczynek"(nie miałem innych pomysłów, hejterem nie jestem:wrWgR:)?

7. Grasz jakieś gry typu MLP Fightng Is Magic (lub inne z postaciami z serialu) ?

8. Czy planujesz w przyszłości robić jakieś pmv, fan arty, czy książkę itd.(albo czy już robiłaś, lub jesteś w jakieś części prac nad tym)?

9. Czy bronisz innych bronies i pegasister przed innymi osobami zaczepiającymi ich, lub grożącym im (jak już, to co robisz w zaistniałej sytuacji na podobnym tle?)

 

1. Jest przyjemniejszy niż inne fandomy, w których gościłam, ale nie idealny. Mamy swoje plusy jak na przykład mnóstwo przyjaznych i pozytywnych ludzi, ale także i minusy, te gorsze osoby, które trafiają się wszędzie. Podoba mi się bardzo, że wiele osób bardzo się angażuje w życie fandomu. Powstaje muzyka, gazetki, filmiki i wiele innych projektów. No i nasz fandom jest niewątpliwie fenomenem ^^ 

2. Wielu spotkałam. Przeróżnych. Takich co to lubią pośmieszkować, poważnych, takich co to nie wiem co robią w fandomie, bo nie lubią kuców, takich co to są raczej zwyczajni, takich co to pomagają chętnie, ale też takich, z którymi nie da się rozmawiać, bo twierdzą, że wiedzą wszystko. Chamów też się niestety spotkało. 

3. Dumę? Raczej nie, ale też się tego nie wstydzę. Dla mnie to rzecz normalna. 

4. Nigdy nie byłam na meecie. 

5. A i owszem, zrobiłam. 

6. Różnie. Jak mam dobry humor to olewam, jak nieco gorszy to staram się wyjaśnić, że nie ma w tym nic złego. 

7. Nie. 

8. Czasem rysuję kuce, czasem napiszę fika. Napisałam też jeden artykuł do Equestria Times, nie wiem czy to się liczy :fluttershy3:

9. Nie pamiętam bym znalazła się w sytuacji, w której wypadałoby jakiegoś fana kuców bronić. I nie wiem co bym zrobiła. Zapewne zależałoby to od sytuacji. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu TwiMLPpl napisał:

Drodzy bronies i pegasister, oto ankieta potrzebna do poniższego artykułu, do gazety, jeśli jesteście chętni do pomocy i przyłożenia kopytka w ten projekt; wystarczy odpowiedzieć na pytania ankiety (a jeśli ktoś zechce zrobić coś więcej, może podesłać statystyki o liczebności fandomu[z różnych źródeł] i zdjęcia z ponymeetów, bo trochę krucho u mnie z tym:derp4:), odpowiedzi możecie składać pod tym postem lub na "PW".

Jeśli jakieś pytanie sprawi ci problem (np takiej sytuacji nie przeżyłeś/aś) wpisz "X" lub "nie wiem co bym w tej sytuacji zrobił/am"

Odpowiedzi przyjmuję do 10 kwietnia.

Pytania nie są, aż tak osobiste żeby ankieta była anonimowa, więc ją zamieściłem bez obaw, o to że np "ej stary te pytania, są zbyt związane z prywatnym życiem" (jednak jeśli ktoś chce to na "PW" niech śle:rdblink:) .

Wszystkim, którzy zechcą wypełnić ankietę, życzę powodzenia:salut:

Ankieta:

1. Co myślisz o naszym fandomie?

2. Jakich spotkałeś/aś bronych i pegasister? (pomogli ci w czymś, byli kulturalni lub wręcz przeciwnie)

3. Czy czujesz dumę z bycia bronies/pegasister?

4. Jeśli byłeś/aś na meecie napisz jak wyglądał i jak się bawiliście?

5. Zrobiłeś/aś już jakiś fan art?

6. Jak reagujesz na hejty typu "ha ta co ogląda serial dla 6-letnich dziewczynek"(nie miałem innych pomysłów, hejterem nie jestem:wrWgR:)?

7. Grasz jakieś gry typu MLP Fightng Is Magic (lub inne z postaciami z serialu) ?

8. Czy planujesz w przyszłości robić jakieś pmv, fan arty, czy książkę itd.(albo czy już robiłaś, lub jesteś w jakieś części prac nad tym)?

9. Czy bronisz innych bronies i pegasister przed innymi osobami zaczepiającymi ich, lub grożącym im (jak już, to co robisz w zaistniałej sytuacji na podobnym tle?)

Brohoof!:brohoof:

 

Jesteś z Raciborza ? Mam tam BFF.

1. Fandom moim zdaniem cechuje jego bardzo pomocna i przyjazna natura. 

2. Bronies i Pegasisters spotkałam wiele, naprawdę wiele. Dużo tych dobry i złych, wszystko zależy od człowieka tak naprawdę, ale tych miłych oraz spokojnych było znacznie więcej niż tych drugich. 

3. Tak, ale nigdy się tym nie chwalę. Po prostu normalna sprawa, nie obracam swojego całego życia wobec serialu i fandomu. 

4. Nigdy nie byłam, ale mam w planach się wybrać. 

5. Popełniłam ponad 200 kucykowych fanartów w ciągu 3 lat praktycznie na wszelkie możliwe rodzaje.

6. Nie przejmuję się takimi wyjątkami. Najczęściej po prostu odpowiadam ripostą. 

7. Nie tylko Fighting is Magic ewentualnie, jakieś fanowskie przeglądarkowe. 

8. Piszę fanfik ale idzie mozolnie. Fanarty wciąż tworze regularnie i mam w planach przestać. 

9.  Nie zdarzyła mi się taka sytuacja, ale zdecydowanie broniłabym taką osobę. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.04.2016 at 18:54 TwiMLPpl napisał:

Drodzy bronies i pegasister, oto ankieta potrzebna do poniższego artykułu, do gazety, jeśli jesteście chętni do pomocy i przyłożenia kopytka w ten projekt; wystarczy odpowiedzieć na pytania ankiety (a jeśli ktoś zechce zrobić coś więcej, może podesłać statystyki o liczebności fandomu[z różnych źródeł] i zdjęcia z ponymeetów, bo trochę krucho u mnie z tym:derp4:), odpowiedzi możecie składać pod tym postem lub na "PW".

Jeśli jakieś pytanie sprawi ci problem (np takiej sytuacji nie przeżyłeś/aś) wpisz "X" lub "nie wiem co bym w tej sytuacji zrobił/am"

Odpowiedzi przyjmuję do 10 kwietnia.

Pytania nie są, aż tak osobiste żeby ankieta była anonimowa, więc ją zamieściłem bez obaw, o to że np "ej stary te pytania, są zbyt związane z prywatnym życiem" (jednak jeśli ktoś chce to na "PW" niech śle:rdblink:) .

Wszystkim, którzy zechcą wypełnić ankietę, życzę powodzenia:salut:

Ankieta:

1. Co myślisz o naszym fandomie?

2. Jakich spotkałeś/aś bronych i pegasister? (pomogli ci w czymś, byli kulturalni lub wręcz przeciwnie)

3. Czy czujesz dumę z bycia bronies/pegasister?

4. Jeśli byłeś/aś na meecie napisz jak wyglądał i jak się bawiliście?

5. Zrobiłeś/aś już jakiś fan art?

6. Jak reagujesz na hejty typu "ha ta co ogląda serial dla 6-letnich dziewczynek"(nie miałem innych pomysłów, hejterem nie jestem:wrWgR:)?

7. Grasz jakieś gry typu MLP Fightng Is Magic (lub inne z postaciami z serialu) ?

8. Czy planujesz w przyszłości robić jakieś pmv, fan arty, czy książkę itd.(albo czy już robiłaś, lub jesteś w jakieś części prac nad tym)?

9. Czy bronisz innych bronies i pegasister przed innymi osobami zaczepiającymi ich, lub grożącym im (jak już, to co robisz w zaistniałej sytuacji na podobnym tle?)

Brohoof!:brohoof:

1.Aktualnie o fandomie mam takie zdanie: Kiedyś było lepiej.

2. Głównie bronies i  pegasisters dobrze traktują ludzi, jednak zdarzają się jednostki działające na niekorzyść grupy.

3. Tak, czuję dumę

4. Byłem  aktualnie na 168 meetach. Który mam ocenić?

5. Kiedyś rysowałem

6. Gwiżdżę na to.

7. Nie gram w gry.

8. Planuję pisać recenzje i relacje z ponymeetów

9. Miałem kiedyś taką sytuację i stanąłem wtedy w obronie koleżanki. Gdybym miał do czynienia z podobną sytuacją. Postąpiłbym identycznie.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu TwiMLPpl napisał:

Ad.4. Hmmm... spróbuj opisać swój pierwszy :aj3:

Tak więc... Mój pierwszy ponymeet odbył się w dniach od 4 do 6 lutego roku pańskiego 2013 w Legnicy. Zacząłem od wyjazdu Mirexem z Wałbrzycha, a potem przesiadłem się na szynobus do Legnicy.   W jednostcę poznałem osobiście Coosha, którego znałem wcześniej z forum. Na miejscu poznałem resztę legnickiej ferajny, której w większości obecnie na meetach nie uświadczysz. Ogólnie na początku było drętwo, ale z czasem atmosfera stawała coraz zabawniejsza, a  wszystko za sprawą Jagara - najzabawniejszej i najbardziej towarzyskiej postaci w tamtym czasie  w fandomie. U Jagara potem przenocowałem. Za jego sprawą poznałem dwie nowe piosenki fandomowe i w ogóle lepiej poznałem fandom. Dzięki niemu mam do niego takie zaufanie. Dziś po tym wydarzeniu zostały tylko dwa zdjęcia i te dwie piosenki, które mi się z tym wydarzeniem kojarzą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co myślisz o naszym fandomie?

Nie mam jakiegoś dużego porównania, ale wydaje mi się, że jak każda grupa zrzeszająca fanów, ma swoich lepszych i gorszych przedstawicieli. Ciężko coś mi tu powiedzieć, gdyż mamy tu naprawdę zróżnicowane towarzycho :drurrp:

2. Jakich spotkałeś/aś bronych i pegasister? (pomogli ci w czymś, byli kulturalni lub wręcz przeciwnie)

Bardzo fajni ludzie z którymi miło spędziłem czas, nie mam żadnych zastrzeżeń. Z paroma wciąż utrzymuje realny kontakt.

3. Czy czujesz dumę z bycia bronies/pegasister?

Tak szczerze nigdy nie byłem bronym, a tymbardziej pegasis :lol: Cieszy mnie, że tyle ludzi się w tym zrzesza i odnajduje siebie, ale jeśli chodzi o mnie to średnio przepadam za określeniem brony. Myślę, że ciężko zmieścić mnie w jakieś ramy, ta nazwa wydaje mi się dziwnie szufladkująca. No offence. Wydaje mi się, że żeby nazywać się brony/pegasis trzeba mocno się utożsmamiać z bajką, no nie wiem :lunathink:. Jestem niewłaściwą osobą do tego pytania.

4. Jeśli byłeś/aś na meecie napisz jak wyglądał i jak się bawiliście?

Banda porządnych gości wparowała do mojej miejscowości gdy miałem urlop. Nigdy ich na oczy nie widziałem, nigdy nie spotkałem nikogo poznanego przez internet, ale bawiłem się świetnie. Co prawda mogłem parę razy zachować się lepiej, ale każdemu się zdarza, zwłaszcza za pierwszym razem. Serdecznie ich pozdrawiam.

5. Zrobiłeś/aś już jakiś fan art?

Moje rysowanie bardziej przypomina rzeźbienie w kartce. To byłaby tragedia. Jestem za to mistrzem painta, moje przeróbki są tak abstrakcyjne i słabe, że przynajmniej mamy się z czego pośmiać.

6. Jak reagujesz na hejty typu "ha ta co ogląda serial dla 6-letnich dziewczynek"(nie miałem innych pomysłów, hejterem nie jestem:wrWgR:)?

Bawi mnie to, jak słyszę taką reakcję to kiepsko to świadczy o mówcy, a nie adresacie.

7. Grasz jakieś gry typu MLP Fightng Is Magic (lub inne z postaciami z serialu) ?

Nie, ale jeśli jest gdzieś symulator Luny to grałbym.

8. Czy planujesz w przyszłości robić jakieś pmv, fan arty, czy książkę itd.(albo czy już robiłaś, lub jesteś w jakieś części prac nad tym)?

Mam swoją aktywność w kręgu MLP, ale to nic z wyżej wymienionych rzeczy.

9. Czy bronisz innych bronies i pegasister przed innymi osobami zaczepiającymi ich, lub grożącym im (jak już, to co robisz w zaistniałej sytuacji na podobnym tle?)

Nie miałem takiej sytuacji, ale niezależnie czy ktoś jest brony czy pegasis staram się odciągać ludzi od zbędnej agresji.

 

Na koniec łapcie Lunę ode mnie!

vector_princess_luna__standing_by_kysss9

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...