Skocz do zawartości

[Request] Projekt Polski Fandom


Mates

Recommended Posts

Yo, siemanko! :D

Piszę tutaj, bo po raz kolejny muszę być wrednym chuje# i poszukać pomocy grafika, ponieważ moje umiejętności plastyczne są na poziomie -1/10 xD

O co chodzi?

Już tłumaczę!

Oczywiście informacja o tym, że odchodzę z fandomu była fejkiem :D Razem z Bejedenem i @Silver Shield szykujemy muzyczny projekcik, który ma na celu pokazanie, że Polski fandom żyje, ma się dobrze i nie jest gównem :P

Z obróbką dźwiękową sobie poradzę (jak zawsze), potrzebny mi jest natomiast "wrzucik" do filmiku na YT :D

Chodzi o namalowanie tych trzech OC-ków, na tle flagi Polski... Mimika, sylwetka, dowolna, byleby nie było za szerokich uśmiechów :D

OC 1 (Bejeden)

Cytuj

bejeden.png.3d6a7d2784a86cc14c7ee989a2df

OC 2 (@Silver Shield)

Cytuj

OC 3 (Ja)

Cytuj

 

OC Silver Shielda i mój wrzuciłem na dropa, bo tu się nie chce wysłać (za duży plik)... Mam nadzieję, że ktoś się tego podejmie, nie ukrywam, że projekcik jest pilny :D Oczywiście, nie zapomnę wspomnieć o tym, kto to zrobi w opisie filmu, będzie oczywiście na FGE, także fejm, hehe :D

 

Termin? Jak zwykle- jak-najwcześniej-się-da :D Mówię to każdemu :) Nie będę poganiał oczywiście, dogadamy się na PW :D

 

Pozdrawiam i mam nadzieję na odpowiedzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu White Hood napisał:

Ale, czy ty musisz tak kląć?

akurat słowo "gówno" tak samo jak "zajebisty" według mnie nie jest przeklenstwem :P Ale spoko, będę cenzurował :D

9 godzin temu Velvie napisał:

Ja mogę coś takiego narysować.

Przykład mojej pracy:

http://velvettia.deviantart.com/art/AT-with-Fluka-Snowflake-597581546

Dla mnie jest super :D A na kiedy najwcześniej dasz radę?

9 godzin temu Emily napisał:

Ooo, akurat to może mi wyjść. Można tylko prosić o coś więcej z wyglądu tego pierwszego OC? No chyba, że mam narysować tylko głowę.

Musiałem trochę pokopać, ale łap :D

Cytuj

rysek_6__by_tina1412-d9tesxb.png

To ten ciemny :D I to samo pytanie do ciebie- na kiedy najwcześniej dasz radę?^^

 

PS. Mam dwie chętne osoby, żeby mi to zrobiły!!! YAY :D Pewnie jesteście ciekawi jak to rozwiążę? Odpowiedź jest bardzo prosta :D Wybiorę sobie xD A jak jakiś arcik z tych dwóch mi się średnio spodoba (bo mi rysunki mogą się tylko średnio podobać, nie ma, że mi się nie podobają), to użyję po prostu w innej piosence, także spokojnie :D Wykonując requesta ktoś poświęca mi swój czas i użycza talentu, nie pozwolę, by się zmarnował :D

 

A jeśli spodobają mi się 2? Połączę to w jedną calość! :D Mój spec od photoshopa @Pawiu to załatwi :D

Piszcie jak coś, wielkie dzięki za odpowiedzi i za chęć pomocy :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
42 minuty temu Pawiu napisał:

Ojej, aż mi się ciepło w serduszku zrobiło :twilight3:

To nie zmienia fakty, że przed 11 trzeba ciepło się ubrać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...