Skocz do zawartości

Złote Ziemowity !2018!


Gość Ziemowit

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Gość Ziemowit

Czas włączyć licznik od kiedy nie ma już Złotych Ziemowitów

Ja mówię: 20 Dni temu jeszcze były. Teraz ich nie ma. Jutro poinformuje o tym, że ostatnie były 21 dni temu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas włączyć licznik od kiedy nas to obchodziło

Ja mówię: 20 dni temu nas jeszcze obchodziło. Teraz już nie. Jutro poinformuję o tym, że minęły już 21 dni od kiedy nas to obchodziło :v

(mam nadzieję, że docenisz parodię xD)

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Ziemowit

Złote Ziemowity powrócą kiedy KS Get Well Toruń wygra jakiś mecz na żużlu. Może zdarzyć to się jutro, chociaż ciężko będzie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
6.05.2017 at 14:14 Cassidy napisał:

A jak damy ci parówki?

Żużel ważniejszy nawet od jedzenia. Tak źle od iluś lat nie było, chcę Torunia w Play-Offach, bo naprawdę wstyd hańba frajerstwo kompromitacja I NIE BĘDĘ PISAĆ PRZECINKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

6.05.2017 at 17:04 Catniss napisał:

 

Przelicytowuję: parówki i dwa gołębie :crazytwi:

Nie. 

 



Tak wiem szybka reakcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

No winc tak jest śmierć zniszczenie i ogólnie 4 porażki z rzędu. Jak dzisiaj jakoś nie wygramy to ten szajsowaty temat usunę. I ogólnie piszę "iks de", bo tak robią niedorozwinięte osoby podobno. Tak więc jak ktoś chce jeszcze w tym miesiącu mieć nagrodę, to niech lepiej wspiera Toruń na żużlu.

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

@Catniss Halo, macie swoją własną drużynę. Już tutaj nie rób przykrywek, bo ja wiem komu ty kibicujesz.

 

A pochrzaniły mi się terminy i Toruń jedzie dopiero 21 Maja, tak więc miłego czekania 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
godzinę temu Lemi napisał:

Bydgoszcz wspiera Toruń :v

Wy ogólnie kiedyś byliście żużlową potęgą, ale teraz bankrutujecie i bronice się przed spadkiem do najniższej ligi, więc w sumie jak chcecie zobaczyć żużel na poziomie to musicie jechać do Torunia :v:v:v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Ziemowit napisał:

Wy ogólnie kiedyś byliście żużlową potęgą, ale teraz bankrutujecie i bronice się przed spadkiem do najniższej ligi, więc w sumie jak chcecie zobaczyć żużel na poziomie to musicie jechać do Torunia :v:v:v 

Dlaczego mówisz "wy", kiedy ja tam tylko mieszkam :v
Ale widzę żeś bardzo zadowolony z obrotu wydarzeń :rd10:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

No dobra, jako, że wczoraj świętowałem 2 lata spędzone na forum to dam wam Złote Ziemowity Forumowo-Urodzinowe. 

 

1. @Cassidy @Onyx - możecie się cieszyć, albo smucić, albo denerwować. W każdym bądź razie macie ZZ bo tak.

2. @Selenium v.2 - Łap ZZ, bo ponieważ

3. @Uszatka - Masz ZZ, bo gdyż

4. @Rainbow Guitar - Dostajesz ZZ, bo ależ oczywiście. 

5. @Miszcz Tencz - a ty dostajesz, bo nie przekonałeś mnie, że zasługujesz na nagrody.

 

Najlepsze argumenty w historii, a jak ktoś się nie zgadza to już nigdy się nie znajdzie tutaj. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...