Skocz do zawartości

Złote Ziemowity !2018!


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Witam, cześć! 

Już nie długo skończy się rok 2017, coraz bliżej święta itp. Nieważne.Tylko przypomnę, że ten piątek będzie o wiele piękniejszy, ponieważ rozdam nagrodę Złotego Ziemowita tygodnia. Gdy zakończy się listopad to będzie grudzień, więc Złote Ziemowity będą wtedy rozdane za cały rok. W piątek będę miał być może dobry humor, rozpoczyna się sezon skoków narciarskich, więc raczej będę szczęśliwy. 

 

W ogóle nie wiedziałem, że 18 osób obserwuje ten wątek, teraz dopiero zwróciłem na to mocniej uwagę, obserwujcie dalej to będziecie wiedzieć o wszystkim, do piątku! 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, spóźniłem się trochę. ZZ za ten tydzień: 

 

1. @SPHRAX - No musiałem dać, za to wszystko co robi dla Lazanii, w dodatku mieszka w mieście gdzie tramwaje mają ładne domki :3 

2. @PainChillerPL - Za spam. 

3. @Sosna - Za przywrócenie tematu 

 

Wyróżnienie: @Polineks @Altius Volantis 

 

Do następnego! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Szonszczyk napisał:

*nicki

Jak nick jest imieniem to imiona, ale kij. 

Przed chwilą, Szonszczyk napisał:

Żeby jeszcze to było tego warte :v

 

Ja też nie rozumiem tych, co w taki sposób jak @Twister chcą zdobyć nagrodę, przecież to nie jest w ogóle ustawione ani nic. 

Przed chwilą, Twister napisał:

nie chciało mi się :P

To nie ma nagrody :dunno:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Piątek to chyba wiadomo co oznacza. Ostatnio nagrody były w sobotę, ale no 

 

1. @Lemistwo - No szanuję cię, to jest jeden z powodów i sobie tak stwierdziłem jak jadłem śniadanie, że może dam. Tak na pocieszenie. 

2. @Triste Cordis - Zatem tak, spora aktywność w statusach, sporo grasz i takie małe czynności mogą sprawić, że otrzyma się nagrodę :P 

3. @Rainbow Guitar - Ponieważ odżył, mam nadzieje, że jeszcze sobie pożyje. Pragnę dodać, że ja go wskrzesiłem

 

Wyróżnienie: @Zexel @Caluś 

 

Do następnego! Przypomnę może, że: 

 

- Coraz bliżej święta

- Za tydzień już Złote Ziemowity za miesiąc 

- A za dwa miesiące Złote Ziemowity za rok 

-  Stay Tunned!

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, wieczór, grudzień. Oznacza to Złote Ziemowity za miesiąc. 

 

1. @Lemistwo

2. @SPHRAX

3. @PainChillerPL

4. @Triste Cordis

5. @Caluś 

 

Za tydzień: 

 

1. @Onyx - bo miał urodziny niedawno kiedyś 

2. @Decaded - bo coraz bliżej święta, a najlepsze prezenty ukryte są w sercach. Bardzo ładny styl ^^ 

3. @Cassidy - pierwsze zdanie u osoby, która zdobyła drugie miejsce.

 

Wyróżnienie: @Twister @Uszatka 

 

Ja mam taki plik na pulpicie co nazwałem "Pierogi.txt". Tam ustalam nominowanych za rok 2017. Wciąż mogę sobie kogoś dopisać, albo usunąć w różnych kategoriach, ale warto się starać, bo każdy chyba chce mieć swoje miejsce chociażby ze względu na nazwę pliku. 

 

Miłego weekendu! 

  • +1 2
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lemistwo napisał:

Ja to chyba za lenistwo je dostaję

Za miesiąc to liczy się czynnik klasyfikacji miesięcznych + to co uważam za stosowne. Z drugiego powodu, te nagrody są pozbawione sensu :rainderp:. Ale mają uszczęśliwiać ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2016 o 14:18, 1stChoice napisał:

Jak dla Ciebie 366 dni to niedługo to musisz być bardzo cierpliwym człowiekiem, podziwiam. ^^

Z okazji nadchodzącego końca roku, tak sobie zacytuję :P

 

Od razu podkreślę, że jedną z nominowanych osób na Złotego Ziemowita za 2017 rok jest @1stChoice. Dodam, że poza Firstem jest nominowanych jedenaście osób, które poznacie albo 29. Grudnia, albo wtedy jak ktoś się zapyta czy jest :v

 

Miłego tygodnia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy piątek, mamy też Złote Ziemowity za tydzień. Napatrzcie się na tą nazwę "Złote Ziemowity 2017", bo jeszcze tylko dwa rozdania tygodniowe i siódemeczka zniknie, a jej miejsce zajmie P O T Ę Ż N A  8. 

 

1. @BiP - Zastanawiam się jeszcze, dlaczego nie dostałeś ZZ za te arty, co co chwilę wysyłasz :P 

2. @Polineks - Bo masz dziwny avek, poza tym za to, że jeszcze nie dałes mi muta na pewnym serwerze.

3. @PainChillerPL - bo mnie cholerniku stalkujesz, masz nagrodę i się ode mnie odczep 

Wyróżnienia: @1stChoice, @Starray

 

#PopatrzNaBiednąSiódemkę

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...