Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs Literacki edycja XVI


Dolar84

Recommended Posts

Ja mam Worda 2007 i je liczy. A przypisy się liczą. Jedynie autor, tagi i tytuł nie są brane pod uwagę (o ile mnie pamięć nie myli). Mimo to, zawsze staram się wyrobić włącznie ze wszystkim (tagi, autor itp. :P ) To raptem kilka wyrazów. W moim przypadku (chyba) 9 wyrazów nie pozwoliłoby na dodanie czegoś konkretnego ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej zostanę zdyskwalifikowany z powodu przekroczenia limitu, co tam :dunno: Po zastanowieniu się i tak uznałem, że napisałem słabe opowiadanie. Mogłem coś dużo lepszego, ale mówi się trudno.

Mnie tam ostatnio google docs pokazał więcej słów niż word, więc uważałem, że pisząc w nim jestem bezpieczny, ponieważ na pewno nie przekroczę limitu.

Ale trochę schodzimy z tematu tegoż tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jag kunde! - Zdążyłem!
Ich bin hier!

Przeszłość skrywa nie jedną tajemnicę, która mogłaby wstrząsnąć teraźniejszością. O niektórych nie wolno nawet wspominać, aby skazać je na wieczną niepamięć, tak miało być i tym razem.

Lewiatan [violence][adventure][sad][crossover] 1420 słów

(A miał być osobnym fikiem... może go kiedyś zrobię, ale teraz mam inne rzeczy na głowie.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się derpłem teraz mocno. Byłem święcie przekonany, że Dolcze wyznaczył termin na 14.04, ale po przeczytaniu powyższego posta, cofnąłem się do pierwszego postu i... odnotowałem, że jednak kończymy zabawę 16 kwietnia :rainderp: No cóż, bywa. Tekstu i tak już nie zmienię xd

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Cahan wystawiła swoje małe kucyki w czołgach, to prawdopodobnie wszyscy możemy już iść do domu. 

 

Niemniej, skoro już człowiek napisał, to wypadałoby wrzucić swój zdecydowanie upośledzony limitem słów fanfik. Zatem nie przedłóżając:

Gorączka artefaktów

Crosover z popularną na wschód od Niemiec grą komputerową. Zawiera nawiązania do wydarzeń z 2 pierwszych części.

Spoiler

Przez chwilę miałem dylemat czy zostawić spełniacz życzeń, czy może złotą kulę, ale w końcu wybrałem spełniacz. Historia oceni czy dobrze. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Sun napisał:

Skoro Cahan wystawiła swoje małe kucyki w czołgach, to prawdopodobnie wszyscy możemy już iść do domu. 

 

Niemniej, skoro już człowiek napisał, to wypadałoby wrzucić swój zdecydowanie upośledzony limitem słów fanfik. Zatem nie przedłóżając:

Gorączka artefaktów

Crosover z popularną na wschód od Niemiec grą komputerową. Zawiera nawiązania do wydarzeń z 2 pierwszych części.

  Ukryj zawartość

Przez chwilę miałem dylemat czy zostawić spełniacz życzeń, czy może złotą kulę, ale w końcu wybrałem spełniacz. Historia oceni czy dobrze. 

 

 

Cahan wygrała konkurs opowiadaniem o czołgach, ponieważ było ono najlepsze, co zresztą uargumentowałem. Jeżeli były co do tego jakieś uzasadnione wątpliwości, to należało przedstawić je wtedy, a jakoś nie doczekałem odpowiedzi na swoją argumentację.

 

A Worda mam 2007

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem @Dolar84, ale nie miałem zamiaru zarzucić ci stronniczości. Powiem więcej, mnie się tamten fanfik o czołgach też podobał. Dlatego, pozwoliłem sobie żartem powiedzieć, że Cahan znów wygra i pozamiata konkurencję. Zwłaszcza, ze ten jest moim zdaniem lepszy od poprzedniego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu Sun napisał:

Z całym szacunkiem @Dolar84, ale nie miałem zamiaru zarzucić ci stronniczości. Powiem więcej, mnie się tamten fanfik o czołgach też podobał. Dlatego, pozwoliłem sobie żartem powiedzieć, że Cahan znów wygra i pozamiata konkurencję. Zwłaszcza, ze ten jest moim zdaniem lepszy od poprzedniego. 

 A to przepraszam - zareagowałem nazbyt ostro i niepotrzebnie. Cóż, jeżeli i tym razem napisała równie dobrze albo i lepiej to na pewno będzie w czołówce. Jednak patrząc na wszystkich uczestników podejrzewam, że walka może być wyrównana. A kto wie? Może i jakiś debiutant się pojawi który wymiecie konkurencje? Już kilka razy tak było - o ile dobrze pamiętam do najlepszych przykładów należy Johnny ze swoim Lanternjack.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Niklas napisał:

W sumie ciekawe czy ktoś jeszcze rzuci coś na naprawdę ostatnią chwilę :D 

Może i nie na "naprawdę ostatnią chwilę", ale jak na mnie to naprawdę późno, skoro zazwyczaj wrzucałem przed upływem połowy terminu, a nigdy na parę godzin przed jego końcem. Niestety tym razem wyjątkowo dał się we znaki brak czasu... Oprócz tego musiałem się aż dwukrotnie uciekać do kombinacji "Ctrl+A i Delete" i siadać do pisania od zera.

 

Niemniej... Schrzaniłem sprawę, bo w ogóle nie jestem zadowolony, tym bardziej, że limit sprawił mi takiego psikusa, że urżnąłem połowę pierwotnego zamysłu. No, ale podobno liczy się dobra zabawa, więc co mi szkodzi wrzucić, nie? Byle tylko nie zająć ostatniego miejsca to będzie dobrze. :rainderp:

 

D&D [Adventure][Violence]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Foley napisał:

Niemniej... Schrzaniłem sprawę, bo w ogóle nie jestem zadowolony, tym bardziej, że limit sprawił mi takiego psikusa, że urżnąłem połowę pierwotnego zamysłu.

 

No mój fic mógłby być spokojnie 2-3 razy dłuższy, ale przyjąłem taką, a nie inną formułę, że może uda się coś ugrać :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

I również liczę na to, aby tym razem nie zająć ostatniego miejsca, jak to było ostatnim razem.

A ja jestem tu po to, by @Dolar84 miał więcej roboty.

 

Cytuj

A teraz koniec offtopu bo Dolar się przyczepi. Z tego co też zauważyłem sporo fanfików (w tym również mój, i to bardzo) może mieć problem ze spełnieniem kryterii poprawności tagowej. Mam nadzieję, że nie będzie wiele dyskwalifikacji.

To najwyżej się demokratycznie zagłosuje, że nie może być dyskwalifikacji.

Edytowano przez White Hood
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Świeży rekrut napisał:

@Verlax ja Cie szanuję i podziwiam. Przez co bardzo przepraszam, ale muszę zadać to, bo nie wytrzymuję, po prostu nie. CZY 'Pierwszy i jedyny z Equestrii' BĘDZIE KONTYNUOWANY?!

I również liczę na to, aby tym razem nie zająć ostatniego miejsca, jak to było ostatnim razem.

 

Jak uda się dobrze sesję zdać to jest to bardzo możliwe. Natomiast póki co zajmuje się i piszę rzeczy bardziej związane z moimi studiami. Stąd też jak ci brakuje moich wojennych opowieści polecam zajrzeć tutaj. Gwarantuję ci, że jest równie dobre jeśli nie lepszę niż Pierwszy i Jedyny.

 

A teraz koniec offtopu bo Dolar się przyczepi. Z tego co też zauważyłem sporo fanfików (w tym również mój, i to bardzo) może mieć problem ze spełnieniem kryterii poprawności tagowej. Mam nadzieję, że nie będzie wiele dyskwalifikacji.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i ja debiutuję na froncie konkursów literackich. Nie spodziewam się najwyższej noty, bowiem nie jestem do końca zadowolony z ostatecznego efektu. Z drugiej strony limit słów dał się faktycznie we znaki, a i rzecz, z którą pisałem crossover, miała dość sporo aspektów do uwzględnienia i przeinaczenia. W każdym razie - zapraszam.

 

Sunriser (1427 słów) [Adventure] [Violence] [Crossover]

 

Let the tournament begin.

Edytowano przez Kingofhills
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...