Skocz do zawartości

[Projekt][Fandub]}"Dance Magic"- potrzebny mi tekściarz


Mates

Recommended Posts

Siemanko :D

Miałem (na razie) nie wywlekać tego projektu na światło dziennie, ale siła wyższa mnie zmusiła (tekst).

 

1. O co chodzi?

Już tłumaczę!

Zdecydowałem się wyreżyserować projekt polskiego fanduba piosenki z EG:FG pt. "Dance Magic"

Cytuj

 

 

Projekt jest ambitny, a to dlatego, że do dzisiaj nie powstała polska wersja tej piosenki ANI żaden fandub.

 

2. Kto się udzieli?

Powiem tyle- znacie mniej-więcej moje możliwości, no nie?^^ Znanych fandubberek nie zabraknie :D. W tej chwili mogę zdradzić jedynie, że 4/6 osób zaangażowanych przeze mnie w projekt potwierdziło swój udział ^^ Znalazłem nawet Pinkie, która mi zarapuje jej solówkę! :D

 

3. Czego potrzebuję od was?

Potrzebuję tekściarza, który sprawdzi poprawność mojego tekstu. Oto potrzebny plik:

https://www.dropbox.com/s/q2koti4saugu6a3/Dance%20Magic%20Fandub%20PL%20%28tekst%20i%20demko%20robocze%29.zip?dl=0

Znajduje się tam demo nagrania (ostrzegam: fałszuję xD), oraz teksty: oryginalny i moja wersja, razem z policzonymi sylabami. Problem jest jednak taki, iż nie wiem czy poprawnie policzyłem sylaby, oraz czy tekst będzie dobry, ponieważ nie mam doświadczenia jako tekściarz piszący fanduby :v

 

Docenię wszelką pomoc i nie zapomnę wspomnieć o Tobie w opisie filmu! :D

Czekam (i mam nadzieję) na wasze odpowiedzi :D

Pzdr

 

Edytowano przez Mates
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę sprawdzić poprawność przetłumaczonego tekstu :). W pisaniu, tłumaczeniu tekstów  jestem dobra. Mam co prawda 12 lat, ale w tego typu jestem świetna, wiersze piszę już na poziomie. Tekst, poprawność, i tłumaczenie możesz zostawić mnie, z ang jestem genialna jak na kurdupla, takiego jak ja XD . Śpiewać dobrze nie śpiewam, bardziej mam głos do złych postaci :D. Ale służę pomocą, mogę tekst angielski ładnie przetłumaczyć, trochę pozmieniać na dobro sylab, i mam nadzieję że się do czegoś przydam. A czy mogę prosić kanał na youtube :D ?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godziny temu Scarlett napisał:

Mogę sprawdzić poprawność przetłumaczonego tekstu :). W pisaniu, tłumaczeniu tekstów  jestem dobra. Mam co prawda 12 lat, ale w tego typu jestem świetna, wiersze piszę już na poziomie. Tekst, poprawność, i tłumaczenie możesz zostawić mnie, z ang jestem genialna jak na kurdupla, takiego jak ja XD . Śpiewać dobrze nie śpiewam, bardziej mam głos do złych postaci :D. Ale służę pomocą, mogę tekst angielski ładnie przetłumaczyć, trochę pozmieniać na dobro sylab, i mam nadzieję że się do czegoś przydam. A czy mogę prosić kanał na youtube :D ?

Dzięki za odpowiedź, napisałem ci na PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...