Skocz do zawartości

[Rozwiązane][Rozwiązane]Problem z połączeniem


Arjen

Recommended Posts

Cześć wszystkim, pisze ten post w imieniu pewnego użytkownika, który nie może normalnie korzystać z forum. Używa 3 przeglądarek, z czego tylko na jednej (Firefox) może je przeglądać, bez możliwości edytowania i pisania postów. Zamieszczam wiadomość od niego. Wypytywałem już pewną zaznajomioną w realiach osobę, więc pytania typu "A WŁĄCZYŁEŚ MONITOR?" są bez sensu :rainderp: Byłbym wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.

 

Cytuj

Po formacie na 3 przeglądarkach (Chrome, opera i Firefox) nie działa mi poprawnie forum. To znaczy na Chrome i Opera nie działa mi w ogóle i wyświetlają się następujące komunikaty
Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia
Serwermlppolska.plużywa nieobsługiwanego protokołu.
Klient i serwer nie obsługują tej samej wersji protokołu SSL lub mechanizmu szyfrowania. Zdarza się to zazwyczaj wtedy, gdy serwer wymaga szyfru RC4, który nie jest już uważany za bezpieczny.
Opera
Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia
Serwermlppolska.plużywa nieobsługiwanego protokołu.
ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH
chrome
Dla Firefoxa
nie mogę pisać ani edytować postów
Ciastka, adblocki, firewalle
wyłączone/wyczyszczone etc

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może reinstal przeglądarek? Całkowity, z usunięciem wszystkich wtyczek, ciasteczek, wirusów, etc. W ewentualności format kompa (jaki system? bo jak windows, to polecam zainstalować Linux'a, tam takich błędów nie ma, jeśli użyszkodnik zna się choć trochę na używaniu komputera) :derptongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...