Skocz do zawartości

[PMV] Fluttershys


Szonszczyk

Recommended Posts

Witam drogich forumowiczów!

Wiem, że mi pewnie nie pomożecie, ale może dowiem się czegoś ciekawego na temat mojego projektu i może nawet was nim zainteresuję. Także, więc: pewien czas temu wymyśliłem sobie, że zrobię PMV'ke (pierwszą w swym marnym życiu) na podstawie piosenki Fluttershys FritzyBeat'a która wydaje mi się bardzo ciekawa, nawet będąc parodią można do niej stworzyć niezłe animacje, a że jest to parodia to otwiera to drogę do różnych ciekawych easter eggów w tle i specjalnych niedociągnięć które miałyby do czegoś się odnosić. Pracuję sobie amatorsko od ponad roku na After Effects i opanowałem ten program w stopniu który mi stworzenie tego filmiku umożliwia (patrz: Manifestation Animation). Praca może mi trochę mozolnie idzie, ale jakoś trudno mi znaleźć i czas i ochotę i motywację w jednym momencie, a jak je znajdę to w 2h robię AŻ 10 SEKUND FILMIKU WOW! Mam nadzieję, że będzie warto spędzić nad takim filmikiem trochę czasu, trochę się wysilić, może nawet potem sobie do CV to wpisać ( :rainderp: ). Także proszę was, może nie tyle o pomoc w animacjach, ale np. o znalezienie ciekawych tutoriali na yt odnośnie ciekawych efektów w Adobe After Effects, wymyślenie jakichś efektów i mniej więcej zaprezentowanie mi ich, trochę feedbacku (co jest źle, czego nie widać, co jest fajne, co poprawić). Każda taka pomoc będzie przydatna, każdy plus będzie dla mnie motywacją, by może do wakacji skończyć robić ten filmik i zaprezentować się szerszej publiczności.

 

UPDATE#02.10.16:

Spoiler

 

 

 

:fluttershy2: Wasz Miszcz Tenczy :fluttershy2:

 

Ps. Proszę nie hejtować, bo to może mnie łatwo zniechęcić, a to jest jedyne hobby którym w tej chwili się zajmuję i interesuję.

Ps. Ps. W sumie nie mam pojęcia jak moglibyście taki projekt zhejtować, ale cóż ... niektórzy są zdolni.

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

PMV do coveru jednego z moich ulubionych utworów fandomowych? Propsuję! Nie wiem, co jeszcze mam powiedzieć, powodzenia :D

 

Btw widzę, że nie napisałeś o tym w filmiku, ale oryginał to Owl City - Fireflies, a parodia to Ilysabeth - Fluttershys 20% cooler version Fireflies Parody jeśli ktoś chce wiedzieć :v

 

Edytowano przez Masłolot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Filmik nie jest martwy YAY!

Po zrobieniu innego filmiku znalazłem trochę czasu i chęci by powoli, powolutku dalej kontynuować robienie tego.

Update w głównym poście:

Zmiany:

+Poprawa pierwszego efektu

+Tło jest teraz wyświetlane przez cały filmik (jest to placeholder)

+Zmiany w animacjach sekundy 31-38

+Dodano animację w "If ten million Fluttershys"

+Dodano nową linijkę "'Cause into my room they'd fly"

-Usunięto złe animacje w sekundach 31-38

<?>Znane błędy: s. 31-38 -> przerobić i dodać jakieś obrazki ...

 

Postaram się zrobić w dwa dni najwięcej jak tylko mogę ... potem się zobaczy :D

UPDATE:

JAK JUŻ ZROBIĘ FILMIK TO BĘDĘ POTRZEBOWAŁ KOGOŚ KTO ZNA SIĘ NA USUWANIU BŁĘDNYCH CLAIMÓW PONIEWAŻ KTOŚ SIĘ PRZY*EBAŁ DO FILMIKU JUŻ W TYM MOMENCIE:

lol.PNG.907bb90efae7f5561dffa6e99661a8e8

Edytowano przez MasterOfRainbows
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...