Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
SPHRAX

Jaka jest najgłupsza/najdziwniejsza/ rzecz jaką zrobiliście?

Recommended Posts

Witam :brohoof:

Jak wyżej: Jaka jest najgłupsza/najdziwniejsza/najbardziej żenująca/najbardziej obciachowa rzecz jaką zrobiliście kiedykolwiek?

Przeszukałem forum, ale nie znalazłem podobnego tematu.

@White Hood Ok, niech będzie... (Ostrzegam, jest dziwnie)

Spoiler

Więc...

To wydarzyło się w podstawówce 5-6 klasa. Siedzę sobie na korytarzu, a tu nagle na spodnie kolegi upada chrupek kukurydziany (Cheetos). Kolega go zepchnął na podłogę, a ja go niewiele myśląc zjadłem... Po chwili słyszę śmiechy, patrzę, a oni śmieją ze mnie. Co się okazało? Otóż koledzy urządzili sobie zabawę: Wkładali chrupka do jednej dziurki od nosa, zatykali drugą i dmuchali. Więc można się bardzo łatwo domyśleć, jaką drogę przeszedł ten chrupek... :fluttercry:

• Upvote 1

Spoiler

Więc...

To wydarzyło się w podstawówce 5-6 klasa. Siedzę sobie na korytarzu, a tu nagle na spodnie kolegi upada chrupek kukurydziany (Cheetos). Kolega go zepchnął na podłogę, a ja go niewiele myśląc zjadłem... Po chwili słyszę śmiechy, patrzę, a oni śmieją ze mnie. Co się okazało? Otóż koledzy urządzili sobie zabawę: Wkładali chrupka do jednej dziurki od nosa, zatykali drugą i dmuchali. Więc można się bardzo łatwo domyśleć, jaką drogę przeszedł ten chrupek... :fluttercry:

To jest dziwne? Panie w gimnazjum takie akcje to mi się raz w tygodniu przytrafiały. Jak się bawić to się bawić.

Tu nie chodzi o to, że jest to jakieś szokujące dla osoby czytającej. Po prostu do dziś mam po tym traumę. :flutterblush:

1 minutę temu Ihnes napisał:

Poszedłem do liceum ogólnokształcącego.

Gdyby to tak miało wyglądać to ja chodzę do najbardziej patologicznego gimnazjum ever.

Właśnie teraz Pawiosław napisał:

Gdyby to tak miało wyglądać to ja chodzę do najbardziej patologicznego gimnazjum ever.

Wybierz po tym gimnazjum coś bardziej ambitnego niż LO xD

Właśnie teraz Ihnes napisał:

Wybierz po tym gimnazjum coś bardziej ambitnego niż LO xD

Niby dlaczego?

LO nie daje ci nic, poza ewentualną drogą na studia. Jeśli coś Ci się posypie w życiu/braknie Ci chęci do nauki/zmienisz plany na przyszłość, to nie wiele będziesz mógł po takiej szkole średniej. No chyba, że masz takie LO, które potrafi czegoś nauczyć. Moje było tak beznadziejne, że mógłbym napisać poemat wyrażający moją pogardę dla niego.

Czy to LO,, tech czy zawod niczego nie uczą. W szkołach publicznych jesteś nauczany, ale czy się czegoś nauczysz....

Odnośnie szkoły średniej, nie zgodzę się, że niczego nie uczy. Trzeba umieć znaleźć dobrą i trzeba chcieć się uczyć, bo nauczyciele wszystkiego za uczniów nie zrobią. 

Więc, ja znalazłem beznadziejną, bo musiałem nauczycieli poprawiać(przedmioty zawodowe). 

Odnośnie szkoły średniej, nie zgodzę się, że niczego nie uczy. Trzeba umieć znaleźć dobrą i trzeba chcieć się uczyć, bo nauczyciele wszystkiego za uczniów nie zrobią. 

Wiesz co trzeba spełnić by założyć firmę w diale usługowym. Jak rozliczyć podatek, NIP, CIT. Jaki podatek jest of jakiej usługi. Jak złożyć podanie o posiadanie broni, Jakie podanie należy złożyć gdybyś chciała wybudować dom. Dlaczego powstają kryzysy na rynku?

Czy szkoła nauczyła cię tego? Jeśli nie, to czego?

Edited by White Hood

43 minuty temu White Hood napisał:

Wiesz co trzeba spełnić by założyć firmę w diale usługowym. Jak rozliczyć podatek, NIP, CIT. Jaki podatek jest of jakiej usługi. Jak złożyć podanie o posiadanie broni, Jakie podanie należy złożyć gdybyś chciała wybudować dom. Dlaczego powstają kryzysy na rynku?

Czy szkoła nauczyła cię tego? Jeśli nie, to czego?

Według mnie edukacja nie równa się ekonomii, i też ekonomii nie będzie dotyczyła moja wypowiedź. Mimo to wiem jak rozliczyć podatek.

Ale co do edukacji jaką mi zaserwowała moja szkoła...

Nauczyłam się dzięki mojej szkole obsługi programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere Pro, Adobe After Effect, Adobe Flash oraz Adobe InDesign. Jako uczeń tejże szkoły mogę także pełnoprawnie korzystać z pakietu tych programów. Tym samym wiem jak przygotować dany plik do druku, w zależności od tego w jaki sposób ma być drukowany. Nauczyłam się jak w praktyce wykorzystać takie rekwizyty jak Green Screen, jak  wywołać zdjęcia w ciemni, jak powinno pisać się scenariusze /storyboardy /scenopisy.

Nauczyłam się podstaw obróbki metali (mosiądz, miedź, stal) oraz drewna. Potrafię posługiwać się różnymi sprzętami złotniczymi i technikami, co przygotowało mnie na tyle, że po skończeniu tej szkoły z umiejętnościami które nabyłam mogę podjąć pracę jako projektant biżuterii. Nabyłam tez sporo umiejętności praktycznych związanych z samymi działaniami warsztatowymi (powiązanymi z drewnem i metalem). Nauczyłam się podstaw rysunku architektonicznego i pojęć z nim związanych oraz organizacji różnych wydarzeń/imprez.

To wszystko co na ten moment przychodzi mi do głowy, ale zapewne wielu rzeczy nie wspomniałam.

Według mnie edukacja nie równa się ekonomii, i też ekonomii nie będzie dotyczyła moja wypowiedź. Mimo to wiem jak rozliczyć podatek.

Ale co do edukacji jaką mi zaserwowała moja szkoła...

Nauczyłam się dzięki mojej szkole obsługi programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere Pro, Adobe After Effect, Adobe Flash oraz Adobe InDesign. Jako uczeń tejże szkoły mogę także pełnoprawnie korzystać z pakietu tych programów. Tym samym wiem jak przygotować dany plik do druku, w zależności od tego w jaki sposób ma być drukowany. Nauczyłam się jak w praktyce wykorzystać takie rekwizyty jak Green Screen, jak  wywołać zdjęcia w ciemni, jak powinno pisać się scenariusze /storyboardy /scenopisy.

Nauczyłam się podstaw obróbki metali (mosiądz, miedź, stal) oraz drewna. Potrafię posługiwać się różnymi sprzętami złotniczymi i technikami, co przygotowało mnie na tyle, że po skończeniu tej szkoły z umiejętnościami które nabyłam mogę podjąć pracę jako projektant biżuterii. Nabyłam tez sporo umiejętności praktycznych związanych z samymi działaniami warsztatowymi (powiązanymi z drewnem i metalem). Nauczyłam się podstaw rysunku architektonicznego i pojęć z nim związanych oraz organizacji różnych wydarzeń/imprez.

To wszystko co na ten moment przychodzi mi do głowy, ale zapewne wielu rzeczy nie wspomniałam.

To nie jest ekonomia, to są podstawy. I gratuluje szkoły, bo wygląda na to, że faktycznie jakiś ewenement. Jeśli faktycznie umiesz to o czym piszesz, a nie jest to tylko program nauczania.

22 minuty temu White Hood napisał:

To nie jest ekonomia, to są podstawy. I gratuluje szkoły, bo wygląda na to, że faktycznie jakiś ewenement. Jeśli faktycznie umiesz to o czym piszesz, a nie jest to tylko program nauczania.

Program nie gwarantuje zdobywania umiejętności. Myślę że działa to w ten sposób, że jeśli bardzo się starasz coś osiągnąć i pracujesz nad sobą i swoimi umiejętnościami, to dasz sobie radę. Tylko trzeba chcieć i coś w tym kierunku robić.

(Do odnotowania w kalendarzu: 15.04.2016: White Hood przyznaje komuś rację w dyskusji.)

Edited by Arcybiskup z Canterbury
  • Upvote 3

(Do odnotowania w kalendarzu: 15.04.2016: White Hood przyznaje komuś rację w dyskusji.)

To takie dziwne?

Rzadko spotykane.

Spoiler

Bo rzadko się mylę. To takie oczywiste.:fluttershy4:

Edited by White Hood

Latanie bez spadochronu, a właściwie spadanie. No i "całowanie" się z lusterkiem samochodu :D

Trochę tego było.. konsekwencje na całe życie.

Edited by michalski9

Guest

Przypadkowo trafiłem piłką w głowę prezydenta miasta z rzutu karnego na w-f.

• Upvote 1