Skocz do zawartości

MoJe RySuNkI


Aranarth

Recommended Posts

Część wszystkim  :pinkie4thwall:!

W końcu pokazuje swoje rysunki bo jestem ciekaw opinii innych.

Większość jest zrobiona głównie dla mojej młodszej kuzynki więc są czarno-białe.

Liczę na szczere opinie.

 

Spoiler

 

Następnym razem napisz to wszystko w jednym poście, zamiast trzech. Do tego wrzuć to w tzw. "spoiler", na pasku znajdziesz to pod przyciskiem "Cytuj". No i niestety drugi obrazek się nie otwiera, spróbuj uploadować jeszcze raz. ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie pisz posta pod postem.

2. Obrazki wsadzamy w spoiler:

[spoiler]obrazek[/spoiler]

3. Nie wrzucaj grafik na przysłowiowe ruskie hostingi (ani Facebooka). Korzystaj np. z DeviantArt lub Imgur.

 

Also, masz w spoilerze rozpiskę/rozrys tego, jak z grubsza wygląda anatomia serialowych (i nie tylko) pucyków. Normalnie nie bawiłabym się takimi rzeczami (jedno kolokwium, drugie kolokwium, trzecie kolokwium, nauka na ćwiczenia...), ale i tak chcę zrezygnować z wety, więc wsio rawno. Mam nadzieję, że jest to jako tako czytelne.

Spoiler

uLHU0JC.jpg

Przez "mocno uproszczone" rozumiem "nie zaznaczam stawów między członami palca, bo to akurat bez znaczenia i w ogóle to mi się nie chce". Kłąb to punkt, gdzie szyja przechodzi w tułów (z grubsza na wysokości łopatek). Nadgarstek i skok powinny być na jednej wysokości, ale nikt nie zwraca na to uwagi...

Żeby powiększyć: PPM na obrazku ---> "Otwórz grafikę w nowej karcie" (lub coś podobnego).

Edytowano przez Ylthin Maruda
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...