Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

A faktycznie... to tego nie wziąłem pod uwagę planując godzinę rozgrywek... głównie dlatego, że kibic ze mnie żaden i miałem zbyt dużo na głowie ze względu na studia. Dobra zdaje się, że się przełoży :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mało osób, to lepiej przełożyć, tyle, że ja będę mógł (jeśli w weekend) w niedziele wieczorem około 18:00, piątek i sobota u mnie odpada.

A tak poza tym, może takie gry to nie jest mocna strona niektórych ludzi, ale serio, zagrajcie, spróbujecie, nic nie zaszkodzi, przecież nic nie stracicie a chodzi tu o zabawę, a przy okazji dostaniecie punkt za obecność :v

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Sosna said:

Proszę o potwierdzenie obecności w rozgrywkach do jutra do godziny 12, żebym mógł ustalić składy

Nie potwierdzam, zajęty będę ... przez następne 5 dni ...

Zapewne @Lucas też nie weźmie udziału także ja wnoszę o przeniesienie gry na kolejny tydzień. Jeśli nie to chyba nic się nie stanie biorąc pod uwagę to, że nigdy w tą grę nie grałem a w ostatnią bijatykę grałem paręnaście miesięcy temu... i jeszcze do tego lamiłem niemiłosiernie ...

@Update:

Jeszcze nikt nie podał jednej gry (za darmo - steam) rodzaj: bijatyki -> Brawlhalla

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trudno to będzie solówka... widocznie gatunek bijatyk nie jest zbyt popularny :P albo ta gra nie jest. tak czy owak spytam, bo @Arjen był ciekaw.... Jakie byłyby realne szanse na zorganizowanie turnieju FIFY/PESa ? W sensie ile osób byłoby chętnych i posiada grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...