Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Nagle CS mi nie działa .-.

Coś pokombinuje, jakby co to dam znać

Well, nie działa... Jest ktoś w stanie mi wysłać jego działającego cs'a? (Na pw jeśli nie chce dostać punktów oczywiście :v)

Choć jeszcze chwila, bo mam jeszcze pomysł

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... ostateczne wyniki będą jutro, w najgorszym przypadku pojutrze, bo muszę przeanalizować wideo i teraz nie wiem, na jakiej zasadzie przyznać punkty więc też będę musiał to przemyśleć. Następną grę podam razem z wynikami, coby nie robić zamieszania. @Kuracyja poprosiłbym o materiał do analizy tu, lub na pw. A i przepraszam, że mnie tak często wywalało z gry, musiałem pomóc rodzicom. Tak czy owak dzięki za grę i za to, że w ogóle się stawiliście.

 

A i jeszcze z ogłoszeń drobnych @Arjen traci właśnie stanowisko organizatora, czyli od teraz będę się zajmował wszystkim sam, chyba, że ktoś będzie chętny mi w tym pomóc.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podsumowując:

 

1. Sorry za tak zwalające z nóg lamienie przez które ciągnąłem drużynę na dno :/ Grałem trochę samotnie na mapach, które miały być, żeby spokojnie zapamiętać gdzie co jest... Ale gdy przyszło co do czego - "gdzie jest k#a to 'B'"? :burned:

2. CSowy slang brzmiał dla mnie jak śląska gwara xD (nie chcę nikogo urazić). "Na bananie"? :rarity5:

3. "Co robi Triste"? - Triste sam nie wie co robi... kręci się jak g# w przeręblu :crazytwi2:

4. Sytuacja w której zginąłem, mimo że strzeliłem ze strzelby ("pompki"?) W sumie... powinno paść dwa trupy - wystrzał w tym samym momencie. Chyba, że zadecydowały ułamki sekund.

 

Swoją drogą myślałem, że "wirtualne 7.1" w słuchawkach da mi minimalną przewagę, ale wprowadzało mnie w błąd. "Ktoś jest na "trzeciej"... A tym czasem za plecami. Żeby nie było, w BF4 na PS4 lokalizacja działa perfekcyjnie.  

 

PS. Brawa dla komentatora. Trochę zaspanego ;) ale mimo to brawo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zwłokę w podaniu wyników ale wypadło mi dużo spraw w tym tygodniu i miałem mniej czasu niż bym chciał mieć i nie wyszło. Wyniki będą jeszcze dziś.

EDIT

OK mam już wyniki tylko teraz potrzebuję tego, żeby się przyznała ta osoba, która grała w CSa pod nickiem Raven RF. 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...