Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

42 minutes ago, Onyx said:

Nom, mecz był bardzo dobry ;)

Zależy dla kogo ... ja na przykład czuję się upokorzony ... lekko.

Ale mój skill został w Overwatchu także tego:

Spoiler

ScreenShot_16-07-10_00-11-06-000.jpg.f45ScreenShot_16-07-10_00-11-15-000.jpg.3a2

FARA IS THE BEST PONY <3

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra znalazłem lepszy program do nagrywania wideo z gier, więc możliwe jest, że następne nagranie, które będę nagrywał nie będzie tak tragiczne... Niestety na swój głos nic nie poradzę, więc jak się będę odzywał to będę was nim męczył :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna Próbowałeś "Action"? Swego czasu miałem. Nagrywa w dobrej jakości, a filmy mało zajmują. 

 

Mam też taką sugestię. Może wybierając gry starajmy się, żeby nie wymagały aż takiej współpracy jak np. w CSie? Trudno aby ci, którzy grają w coś od dwóch/trzech dni nadążali za tymi co "ogarniają". Nie, żeby się nie dało, ale jest trudniej. Poza tym, początkujący są jak kamień przywiązany do nogi nieszczęśnika, który wylądował w rzece. Mam na myśli coś w rodzaju TDM z FPSów. Zgrana drużyna poradzi sobie lepiej, ale jednoosobowe armie proszące się o śmierć i wyśmianie (patrz - ja) też nabiją kilka punktów :) 

 

PS. Mogę "pożyczyć" jakiś tytuł z mojej biblioteki GOGa. Na potrzeby "wojny..." Później musielibyście ją odinstalować i kupić. :lyra3: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z listy mam tylko Hirołsy i Sins of a Solar Empire

Ale fakt, trzeba znaleźć jakąś grę w którą nikt nie jest "wyskillowanym" graczem, bo wtedy to może nie mieć sensu :v

@EDIT Co do Action! to polecam bardzo, świetny program do nagrywania, kiedyś był za darmo do pobrania, kiedyś... :rainderp:

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Earth 2160. Planuje tą grę kupić, a jest na przecenie. Rzekomo dobra, a grałem w poprzednie częśći. A jak mają do siebie te ta seria, taktyk itp nie da się wynieść do następnej części więc dzięki temu i taniej cenie, można w Eartha grać. Poza tym to swojska gra (polacy ją robili)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za Hirołsami. Mam limitowany internet (:fluttercry2:), a to posiadam na płycie. Gdyby włączyć szybką bitwe (automatyczne potyczki), wybrać odpowiednią mape i dać krótki limit tury to gra może nie trwałaby za długo. Poza tym rozgrywka byłaby raczej sprawiedliwa. Chyba większość osób ogarnia co to za gra, a nie znajdzie się tutaj jakiś mistrz nad mistrzami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chodziło Bronkowi o to że szybkie walki włączało by się na potyczki z mobkami na mapie, bo to serio bierze w cholerę czasu przy wielu osobach a wiele nie wnosi do życia. Walki między sobą byśmy prowadzili w normalnym trybie.

I lepszym pomysłem byłoby zrobienie dwóch osobnych meczy po mniej osób niż jednego wielkiego myślę. Bo serio idzie skisnąć już przy 4 osobach jak się czeka na resztę.
Graliśmy w 6 osób ze znajomymi hot seat raz to chyba pół dnia zeszło a każdy nie zrobił nawet 10 tur.

Gry na 3 osoby max by szły sprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do AAO (Ace Attorney Online) to nie ma bata że ktoś w to grał, bo to jedynie widziałem na Streamach u TomBoula. Nagrał tam całą serię z większości już istniejących gier z AA. Jak chcecie się zapoznać to śmiało. Bardzo śmieszne sytuacje, postacie niekiedy absurdalne (ugh... Amstrong...) i masa humoru. Streamer (Ja albo Kuracyjna) moglibyśmy robić za Sędziów, a lunarni i Solarni podzieliliby się na Obronę kontra Prokuraturę. A ci co też dołączyć by chcieli to jako świadkowie itp. I nie mogło by zabraknąć nieśmiertelnego pana Dudzika z Anny Marii Wesołowskiej z TVNu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu KougatKnave3 napisał:

Streamer (Ja albo Kuracyjna) moglibyśmy robić za Sędziów

 

phoenix-wright-objection.jpg

 

wait. jestem za ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Co do strategii... Twierdza. Jedynka lub Krzyżowiec. Tylko oprócz gry potrzebujemy też darmowego GameRangera do zrobienia lobby (w grze się nie da bo technologia 2001)

Spoiler

Jest jednak jedna rzecz... na jednej mapie max 8 osob. Odliczając mnie i Sosnę - 6 osób.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu FrozenTear7 napisał:

Jak kosztuje tak mało to mogę 3 wersje postawić ludziom gdyby nie mieli funduszy na steamie bo mam tam jakieś 4 ojro zarobione na CSGO Lounge :lol:

Szlachetnie... jak tak bardzo chcesz komuś postawić grę to nikt ci nie broni :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe punkty do rankingu będą za to oczywiście co nie :kappa: Nie no i tak tego hajsu na Steamie nie wydam od tak bo cebulaście gram tylko w darmówki i mam plan gier przewidziany na długi czas tylko byśmy musieli być pewni że w to chcemy grać. Ubolewam że nie mam oryginałki Tropico bo to jedna z najfajniejszych gier w jakie pykałem chyba 4 i 5 grałem albo 3 i 4 i to by super mega było multi ale niestety gra droga. A piractwo wspierać jak tak można :eww::wow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...