Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Rozkminiałem sobie ostatnio bardzo popularną grę - Portal/Portal 2. Z tego co wiem jest tam co-op (nie ma versus). Czy w związku z tym jest coś takiego jak czas ukończenia danej mapy? Jeśli tak, to byłby to mocny kandydat w kategorii platformowa, gracze ścigaliby się we dwóch kto szybciej ukończy dany level. Co myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wymaga bardzo ścisłej współpracy (Portal 2). Nie ma tam raczej zegara...chyba. Zawsze można nagrać filmik jakimś frapsem czy innym ustrojstwem i wrzucić na YT. Graczy trzeba by dobierać losowo, tak aby nie stworzyć ekipy "wymiataczy". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym "projektem"? Mogę postawić prywatny serwer dla Trackmanii. Co prawda wspomina coś o trybie NAT, ale na PSN nie mam już z nim problemów, także powinno być OK. Dobiorę takie mapy, aby poziom trudności rósł stopniowo. Proponowane źródło gry - Steam. Każdy może zrobić screen po wyścigu, żeby udowodnić jakie miejsce zajął. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zdechło. Dobrze, że terminu dokładnego nie podałem bo by mnie chyba wykastrowali. Generalnie mam dużo rzeczy na głowie, zmieniłem pracę i staram się w niej wykazać co oznacza duże zmęczenie i długie spanie (muszę być w pełni sił). Skoro jednak tak się niecierpliwicie to projekt powinien ruszyć w tym miesiącu. W sumie to planowałem najpierw ustalić listę gier, ale chyba można to pominąć i po prostu kreować plan punkt po punkcie.

 

Wkrótce.

 

Dobra, w tym tygodniu bo Luniasta się frustruje, że nie poświęcam dość czasu.

 

Spoiler

NIE W TYM TYGODNIU TO BĘDZIESZ RĘCZNIE ROBIŁ I DOWOZIŁ TĄ PIZZĘ. TAK, DOWOZIŁ RĘCZNIĘ, ROZUMIESZ? GŁODNA JESTEM.

full.gif

 

:rainderp:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem tak jestem. Proponuję prosty układ - pod koniec weekendu będę ogłaszał gierkę, w ciągu tygodnia zbieramy graczy i gramy w następny weekend. Da nam to czas się przygotować. Oprócz tego możliwe, że będę szukał kogoś w stylu "konsultanta", tj. osoby która na danej grze się zna i zechce podzielić się doświadczeniem w kwestii organizacji i gry. Tak żeby jakoś to leciało.

Jak obiecałem, tak rozpoczynam proces realizacji. Uznałem, że na pierwszy ogień pójdą wyścigi. Padła propozycja Trackmanii którą poparłem bo to prosta i świetna gierka przy której można się świetnie bawić. Sosen się wyrwał jak Luna z Księżyca więc mianuje go drugim organizatorem. Będzie też robił kebaby dla wygranych. No więc Trackmania Nations Forever.

 

Gra jest do pobrania tutaj:

http://trackmaniaforever.com/nations/

Serwer na hasło.

Szczegóły odnośnie rywalizacji pojawią się z czasem. Mam tu na myśli mapy, zasady rywalizacji (czasówki czy miejsca itp).

 

W międzyczasie dopracowujemy naszą akcję. Proponuję byśmy grali minimum we czterech - damy radę...? Do tego dorzucę, że im dany gracz uczestniczył w większej liczby rund, tym większa szansa na nagrodę. Prawdopodobnie będzie to losowanie na zasadzie "ilość rund = ilość kuponów w maszynie losującej". Musimy więc zebrać drużynę Lunarnych i Solarnych, może dawać jakieś malutkie plusy za reprezentowanie barw? Na przykład w Trackmanii pamiętam były malowania bolidu według narodów. Więc Lunarni mogliby śmigać w powiedzmy, barwach Estonii i Solarni Hiszpanii. Taki klimacik.

 

Tak więc łapcie kumpli i koleżanki z forum, mówcie im co za zajebistą akcję ogarniamy, łapcie za klawiatury, pady, myszki i czym tam jeszcze gracie i lecimy z tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arjen preclu uprzedziłbyś choć dzień przed ogłoszeniem tego publice, że będę drugim organizatorem :rainderp: Teraz spoko obiecałem, że mógłbym pomóc w razie czego to pomogę, ale na drugi raz nie stawiaj mnie przed faktem dokonanym :v

 

Wyluzuj, nic się nie dzieje. Jesteś drugim organizatorem, zanim ludzie się zapiszą i zaczniemy to minie prawie tydzień. Przez ten czas nie musisz nic robić. Tyle Ci chyba wystarczy by oswoić się z tą myślą, ya? ~ Arjen

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mapy wybieracie? Moim zdaniem najlepiej byłoby po kilka z pierwszych trzech poziomów trudności. Serwer na hasło (taka oczywista oczywistość). 

 

@Arjen Zapomniałem (?) wspomnieć w propozycjach - moim skromnym zdaniem, lepiej byłoby pobrać grę ze Steam. Wiem, nie każdy go ma, nie każdy go lubi, ale dzięki funkcji robienia screenshotów łatwiej będzie "zapisywać" rezultaty po każdym wyścigu... Właściwie to w dowolnej chwili. Nie trzeba żadnych programów do robienia screenów etc. F12 i po sprawie :) Przetestuję to. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Triste Cordis napisał:

Jakie mapy wybieracie? Moim zdaniem najlepiej byłoby po kilka z pierwszych trzech poziomów trudności. Serwer na hasło (taka oczywista oczywistość). 

Na serwerze płatnym czy jakoś przez LAN?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowym postawionym przez jednego z graczy :P 

 

PS. Co do malowania. Można wybrać dowolny kolor (do frakcji), a na spoilerze i boku dać ksywkę lub skrót (u mnie Triste - całość nie wejdzie). Gdy to wszystko ruszy mogę zrobić jakiś "samouczek" :)

 

@Sosna Ok. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry które proponuje, są to one:

- Blacklight Retribution - Futurystyczna strzelanka, są bardzo fajne sztuczki, np. Wallhack wimplementowany w grę, czyli hełmy które potrafią lokalizować przeciwników na całej mapie. Oraz HardSuity... czyli mechy.

- Tropico 5 - Któż to nie zna gry z EL Presidente. Od 5 części istnieje tam możliwość grania w multiplayerze... więc czemu tego nie wykorzystać?

- Star wars Battlefront 2 - wiecie, TEN battlefront przed nadejściem maszyny śmierci EA nazwanej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...