Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

50 minut temu Onyx napisał:

Mam nadzieje, że to nie będzie jakiś duży poziom, bo ja na przykład nigdy w to nie grałem :v

Wszystko zależy od wyboru tras (pograsz "off-line" to zobaczysz). Te najłatwiejsze ukończysz w 20 sekund i zdobędziesz złoto za pierwszym podejściem. Są jednak takie, że dopiero przy "nastej" próbie dojedziesz do mety. Ludzie potrafią zbudować takie tory, że człowiek zadaje sobie pytanie: "jak oni dojeżdżają do mety"? :rarityderp:  Mówiąc krótko, poziom trudności wynosi: "zbyt łatwe" poprzez "wymagające" aż do "w to nie da się grać". 

 

Takich torów nie będzie... chyba :crazy:

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Kuracyja napisał:

 

To to ja wiem... ja się pytam, czy nie-steam nie będzie się gryźć ze steam, bo mam zainstalowaną TMNF, ale z 2011 i nie ze steama...

Jeśli jest na tej samej wersji co ta na Steam, to problemu nie będzie. Inaczej nie połączysz się z serwerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc poczyniliśmy pewne ustalenia. Najpierw ogólny regulamin:

1. Każdy gracz może wziąć udział w tylu rozgrywkach, w ilu ma ochotę

2. Każdy gracz ma limit pięciu wygranych, to znaczy, że jeśli dany gracz ma już na koncie pięć wygranych i bierze udział w kolejnej grze i tutaj też wygrywa status zwycięzcy przechodzi automatycznie na gracza, który zajął drugie miejsce

3. Pierwszych pięć miejsc jest punktowanych

4. Gracz, który wziął udział w minimum dwóch grach dostaje punkta za uczestnictwo

5. Sędziami w każdej grze są organizatorzy.

6. Jakiekolwiek oszustwo spowoduje natychmiastowe posłanie całego Eventu do piachu bez możliwości jego przywrócenia. I nikt pizzy nie otrzyma.

UWAGA! Regulamin może ulec niewielkim modyfikacjom najpóźniej do dwóch godzin przed pierwszymi rozgrywkami

 

 

A Teraz jeśli chodzi o pierwsze rozgrywki, czyli Trackmanię.

1. Oficjalnymi barwami pojazdów dla Lunarnych są barwy Estonii, oznaczonej w grze jako EST, a dla Solarnych barwy Hiszpanii Oznaczonej jako ESP.

2. Wstępny termin rozgrywek to jutro około godzin 16, acz nie później niż godzina 18.

3. W rozgrywce będą uczestniczyć dwie drużyny, w których minimalna liczba uczestników to czterech graczy na drużynę, lecz nie więcej niż sześciu.

4. Najpierw odbędzie się trening, podczas którego można będzie się sprawdzić i podczas którego zostanie wybrana najbardziej optymalna trasa właściwej rozgrywki.

5. Właściwa rozgrywka odbędzie się na zasadzie gracz z najgorszym czasem odpada

UWAGA! Dwa ostatnie punkty mogą ulec niewielkiej zmianie najpóźniej do dwóch godzin przed startem rozgrywek (Bo, nie do końca jestem pewny,czy dokładnie o to chodziło Arjenowi) 

 

Wszelkie pytania, uwagi i niejasności zgłaszajcie tutaj to wyjaśnimy.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Sosna said:

Wszelike pytania, uwagi i niejasności zgłaszajcie tutaj to wyjaśnimy.

Wsze Like! huehuehueh:rarityderp:

 

To ja jestem zainteresowany, możecie mnie wpisać do Solarium Solarnych :D

A co będzie z freezone (czy coś w tym stylu)? Będzie możliwy jakiś skip czy coś?

I jakby co to rozgrywki będą później niż wcześniej mam nadzieję ... bo rodzice mi każą auto umyć (przed chwilę się dowiedziałem) (chyba, że będzie deszcz padał) i muszę się wyrobić z robotą ...

I jeszcze takie jedno pytanie: jaki poziom tras jest przewidywany? Można podać tak na oko. W sumie ja już po takich dziwnych (nawet wykorzystujących glitcha by ukończyć wyścig) jeździłem, więc mnie chyba już nic nie zdziwi ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

A co będzie z freezone (czy coś w tym stylu)? Będzie możliwy jakiś skip czy coś?

Jak jest możliwość ustawienia tego w opcjach to tak 

 

23 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

I jeszcze takie jedno pytanie: jaki poziom tras jest przewidywany?

Poziom tras, jaki przewidujemy to tak pi razy oko średni, żeby nie było zbyt łatwo ani też zbyt trudno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to zapisuję się do Solarnych :v

czas poćwiczyć trochę bo nigdy nie grałem

I jedna prośba, czy dałoby rade jutro przed 15 sprecyzować o której dokładnie odbędzie się "turniej"?

 

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
34 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

Wsze Like! huehuehueh:rarityderp:

 

 

34 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

Solarium Solarnych

 

Śmieszkowo się nam zrobiło. I właśnie co do wpisu @Onyx: Dołączam się do prośby. Wolałbym, żebyście wcześniej sprostowali. 

godzinę temu Sosna napisał:

Serwer postawię Ja lub Arjen :v

Hasło, nazwa? O to proszę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minuty temu Onyx napisał:

dałoby rade jutro przed 15 sprecyzować o której dokładnie odbędzie się "turniej"?

maksymalnie na dwie godziny przed będzie wiadome na pewno

34 minuty temu Poniaczeł Ziemovit napisał:

Hasło, nazwa? O to proszę 

to jest jeszcze do ustalenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Sosna napisał:

Godziny nie znamy, bo Arjen to precel, ale skoro mówiłem, że najpóźniej dwie godziny przed to godzina 18 +/- 15 minut. Pasuje?

No nie wiem, bo burza idzie i być może będę musiał kompa wyłączyć :( 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę ustalcie w końcu coś ... ja jestem teraz do 18, potem pół godziny przerwy, a potem mogę do północy :D

Ale niedziela odpada - sprawy rodzinne.

Można też ewentualnie pierwszą rundę dzisiaj wieczorem zagrać, a drugą jutro. Wtedy kto może ten wejdzie, zagramy te same mapy i czasy spiszemy, a potem porównajmy obie rundy ze sobą i rozdzielmy punkty. Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...