Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

A właśnie... Dla porządku wspomnę, że Trackmania odbędzie się w sobotę o godzinie 16. Tym razem serwer postawi Dec, więc nie powinno być problemu. O i jeszcze jedno... lepiej, żeby wszyscy uczestnicy posiadali grę pobraną ze steama.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za przełożenie na niedzielę, ale pewnie drugi raz nie przejdzie. Ogolnie wydaje mi sie, że godzina 16 w weekendy to lipny pomysł, jest ładna pogoda i lepiej zachęcać ludzi do wyjścia na świeże powietrze, niż o tej godzinie zapraszać ludzi przed blaszaki.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Amet_Silver said:

Raczej nie będzie konkurencji gier mobilnych?

Czekaj, zależy jakie masz na myśli :D Jeśli jesteś w stanie podać taką w jaką dałoby się zagrać to ja jestem za.

Na chwilę obecną jedyne co mi przychodzi do głowy to:

Clash Royale

Hearthstone

World Of Tanks Blitz

Jeśli ktoś by nie miał smartfonu to może przecież na komputer pobrać (z wotem tylko byłby problem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu co prawda nie było, zakurzyłem się. Macie jeszcze miejsca, czy już za późno? Lunar power itp...

Swoją drogą w tym tygodniu na 95% będę miał drugą maszynę robioną pod serwer więc mogę spróbować się pobawić i postawić serwer. Tylko czy na Windows Server 2012 r2 odpali wszystko prawidłowo? Czy jednak lepiej zainstalować starą dobrą Win7? A może jakiś Linux?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maćko z Bogdańca odpalić odpali, ale jego konfiguracja jest przekupkana. Samo podłączenie internetu jest zabawą w kotka i myszkę. Na Linuxie zaś nie wszystko działa bez wine. 

 

Co do serwera Trackmani... Ja pindzwolę, kto to powymyślał. Nic nie działa jak powinno i musiałem nakombinować naokoło, żeby działało ;_;

Serwer działa w trybie offline, więc nie będzie go widać z poziomu gry (wp Nadeo, niezłe zagranie, pieniążki za widoczne serwery chce).

Anyłej, krótki how-to jak się połączyć:

 

1) Po zalogowaniu się do gry, z menu po lewej wybierz "Eksplorator"

 

Spoiler

 

f82aa14d65.jpg

 

 

2) Otworzy się okienko. Po przejechaniu myszą na górę okna, wysunie się pasek adresu

 

Spoiler

 

21dd834894.jpg

 

 

3) Klikamy na pasek i wpisujemy/wklejamy: tmtp://#join=everfree-tec

 

Spoiler

 

50be827000.jpg

 

 

4) wciskamy enter i gotowe

 

Spoiler

 

00bad49886.jpg

 

 

 

Załadowane są niebieskie trasy. Szefostwo rozgrywki (@Sosna) proszone jest o kontakt w celu ustalenia tras i trybu rozgrywki.
 

Ode mnie to tyle. Miłej gry życzę.

 

 

Oh, bym zapomniał. Możecie się połączyć zarówno ze steama, jak i bez niego. Wystarczy, że macie wersję gry wydaną po 2009-10-01

Edytowano przez Decaded
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dołączałem do kogoś. Nigdy nie stawiałem serwera. Nie wiedziałem, że to aż takie porąbane :/ Szkoda, że Nad€o na spółkę z Ubi$oft nie wydali czegoś podobnego, ale z Trackmanii Turbo. Tam Ubisoft daje serwer. Gracz może jedynie stworzyć "pokój". I pomyśleć, że narzekają na to rozwiązanie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisz, Triste. Kiedyś (jakoś 2-3 lata wstecz) to działało normalnie. Wchodziłeś do gry -> multi -> hostuj i śmigało. A teraz? Założenie serwera wymaga płatnej wersji gry (z darmowej założysz, ale nikt się nie połączy, bo brak autoryzacji), a jak chcesz dedyka to płacisz 1000 copperów (jakieś 50$) i co miesiąc 250 copperów za jego utrzymanie.

 

Smuteg, rzal i łzy, żeby trzeba było szukać po ruskim necie oryginalnej dokumentacji dedyka, żeby postawić serwer na kilka rozgrywek ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, działa bez problemów. Wymaga pełnej wersji? Kurcze, szkoda że wcześniej o tym nie wiedziałem. Najwidoczniej za słabo szukałem :/ Mam TM United (steam), której częścią jest właśnie darmowa wersja. 

 

EDIT. Nie używajcie kopiuj/wklej. U mnie wyskakiwał błąd. Po ręcznym wpisaniu adresu łączy się bez problemów. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Triste Cordis napisał:

Mam TM United (steam), której częścią jest właśnie darmowa wersja

Więc masz to samo co ja i zasmucę Cię, ale to jest właśnie wersja darmowa i z nią nic nie zrobisz, poza ewentualnym ulepszeniem konta(!) do wersji premium, która to pozwoli łaskawie połączyć się z Twoim serwerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję TM United Stars Edition. Niby jest tam aż 7 środowisk, ale i tak najlepszy jest stadion. To chyba standard, ponieważ w Trackmanii 2 (a raczej "do kwadratu" też jest tak samo). W najnowszej Turbo, również.  

 

Wszystko działa tak jak trzeba. Sprawdziłem, u mnie żadnych lagów czy innych cudów uniemożliwiających grę. Pozostaje ustalić listę chętnych osób, które faktycznie będą grać :) 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, więc składy na chwilę obecną prezentują się tak:

Solarni:

@Dankey Hooves

@Chief

@michalski9

@MasterOfRainbows

@Onyx

Lunarni:

@Poniaczeł Ziemovit

@Reedman_PL

@peros81

@Triste Cordis

@Maćko z Bogdańca

 

Jak kogoś pominąłem lub ktoś nie będzie mógł brać udziału w rozgrywkach to mi napiszcie pod tym postem, bo mogłem coś źle odczytać :v

 

Edytowano przez Sosna
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29.05.2016 at 21:47 Sosna napisał:

A właśnie... Dla porządku wspomnę, że Trackmania odbędzie się w sobotę o godzinie 16. Tym razem serwer postawi Dec, więc nie powinno być problemu. O i jeszcze jedno... lepiej, żeby wszyscy uczestnicy posiadali grę pobraną ze steama.

Jak to nie wspomniałem kiedy i o której odbędzie się rywalizacja? Wystarczyło przejechać na górę strony... Informacja wisi już tam od niemal sześciu dni :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie... Jako, że dwóch solarnych się wycofało to, żeby nie brać nikogo z łapanki, żeby składy były równe to proponował bym transfer jednej osoby z drużyny Lunarnej. Ktoś byłby chętny się poświęcić i przejść na jedne rozgrywki na stronę słońca? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...