Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Sprawdziłem CSa. Działa bez najmniejszych problemów. No dobra, wykopali mnie z kilku serwerów zanim dołączyłem do gry, ale to pewnie kwestia ustawień admina. 

Pasuje mi tak sobota jak i niedziela. Jeśli nie będę mógł grać, dam znać. A póki co piszę się do solarnych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna

Chamsko trochę wyszło wiesz?

Mogłeś mnie poprosić tylko o usunięcie posta ... a nie od razu wstawiać 7 punktów, bo "gdzieś w internecie jest link do pirackiego cs'a". I jak to w moim profilu teraz wygląda? :facehoof:

Ps. Szybka reakcja, aczkolwiek wystarczyło ostrzeżenie na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MasterOfRainbows raczej nie, ponieważ Regulamin:kappa:

 

A co do serwera, to nadal czekam na listę map, na których będą rozgrywane zawody. Tak trochę chciałbym ją dzisiaj do godziny 18, ponieważ od jutra nie ma mnie w Krakowie i trochę ciężko serwerem zarządzać z komórki :v

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Decaded said:

@MasterOfRainbows raczej nie, ponieważ Regulamin:kappa:

Wiesz no chodzi mi o to, że @Sosna męczy się, pisze specjalnie, robi screeny, a wystarczyło do mnie napisać na PW, nawet aktywny wtedy byłem! I nie było by problemu, żebym usunął posta i przeprosił. Nie wiem po co nawet tego posta wstawiałem, ponieważ kto chce i tak sobie znajdzie w necie.

Dobra, koniec offtopu.

Ja do piątku postaram się dowiedzieć, czy wezmę udział. (cs'a z dostępem mam także nie powinno być problemu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Reedman_PL napisał:

@Chief Zgadzam się z tym przestawieniem. Denerwują mnie dwie sprawy - cały czas zapominam kupować amunicję i za każdym razem trzeba potwierdzać zmianę broni LPM (da się to gdzieś zmienić?) Celowanie też idzie ciężko :P

Co do amunicji to rozwiaze sobie to robiac po prostu bind na kupno danych broni lub zestawów

 

Co do map turniejowych to dał bym klasyki typu: dust2 inferno aztec italy office dust train nuke

Przydałaby się także zasada taka jak w turniejówkach w cs go, ze zmianą stron po 15 rundach.

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Chief napisał:

 

Co do map turniejowych to dał bym klasyki typu: dust2 inferno aztec italy office dust train

dd2, dust i train są bo były juz grane :P na serwie

 

also z powodu znanych nam okoliczności jeżeli zrobimy to w sobotę to proponowałbym czas po 17

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuracyja

Bardziej chodziło mi o listę map, które będą dostępne podczas turnieju - tzw turniejowe.

Potem każda z drużyn wybiera którą mapę chce i nie chce grać - po 1 sztuce. 3 jest wybierana losowa i ich kolejność jest losowa. Mapy zanegowane nie mogą być wybrane przez drużynę przeciwną jako te, które chcą zagrać.

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Kuracyja napisał:

Nie, Decu musiał dogrywać, bo zanim wgrał AMX i podstawy FFA to był tylko train.

Nie dograłem jeszcze żadnej mapy :rainderp: 

 

Dostępne mapy (na pogrubionych rozegra się Wojna o Pizzę):

Spoiler

as_oilrig
cs_747
cs_assault
cs_backalley
cs_estate
cs_havana
cs_italy
cs_militia
cs_office
cs_siege
de_airstrip
de_aztec
de_cbble
de_chateau
de_dust
de_dust2
de_inferno
de_nuke

de_piranesi
de_prodigy
de_storm
de_survivor
de_torn
de_train
de_vertigo

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...