Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Więc tak zwycięzcą potyczki w CS 1.6 Został Reedman_PL.

A teraz słówko wyjaśnienia, jak zliczyłem i przyznałem punkty. Uznałem, że pierwotny podział na Antyterrorystów i Terrorystów  nie ma sensu, bo i tak szafowało graczami jak chciało zwłaszcza na początku. Dlaetgo też postanowiłem wziąć pod uwagę ogólną wartość współczynnika Score po danej mapie oraz liczbę zgonów na danej mapie. Następnie wyciągnąłem średnią ze wszystkich, w których dany gracz brał udział i wziąłem stosunek średniej współczynnika Score do średniej liczby zgonów.

A teraz punktacja ogólna po Ceesie:

1. Reedman_PL 10 punktów

2. Peros 9 punktów (8 za zajęcie 2 miejsca i 1 za obecność w dwóch rozgrywkach)

3. Onyx 6 punktów ( 5 za trzecie miejsce i 1 za obecność w dwóch rozgrywkach)

4. Bury 2 punkty

5 Triste Cordis 1 punkt ( za obecność w dwóch rozgrywkach.

 

Serdecznie gratuluję i dziękuję za cierpliwość.

 

Następną grą w naszej walce o Pizzę będzie Heroes of the Storm http://eu.battle.net/heroes/pl/

Wybrałem MOBĘ, nie strategię z tego względu, że co do strategii to muszę jeszcze coś sprawdzić i przetestować.

Termin rozgrywek to 3 lipca 2016 (niedziela) godzina 18. 

Regulamin dla tej konkretnej gry pojawi się jutro około godziny 18. Wszelkie uwagi i sugestie proszę kierować na PW.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wybrać LoLa jak tak bardzo nie pasuje... albo DOTĘ2  mnie tam bez różnicy MOBA to MOBA wszystkie z grubsza polegają na tym samym, ale SMITE wybrałem bo jest tam bogini Sol i Nox, co by w zasadzie pasowało do rozgrywek :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kategorii MOBA potrafię grać tylko i wyłączcie w HOTS'a (bo najłatwiejsza). Przepraszam, ale ta kategoria gier po prostu nie jest dla mnie :D Dobra, ale jeśli chcecie w Smite'a to może dam radę ... dam wam możliwość rozwalenia mnie w nierównej walce :yay:.

Ps. Nie brałem udziału w bijatyce, ponieważ nie zgadzałem się z wyborem gry. Z cs'em tak samo, ale jeszcze jeden argument mam: od pewnego czasu nienawidzę cs'a ogólnie (głównie przez cs:go).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu MasterOfRainbows napisał:

Ps. Nie brałem udziału w bijatyce, ponieważ nie zgadzałem się z wyborem gry. Z cs'em tak samo, ale jeszcze jeden argument mam: od pewnego czasu nienawidzę cs'a ogólnie (głównie przez cs:go).

No niestety ale innej bezpłatnej bijatyki nie znalazłem więc sory memory :v  A co do CSa... cóż wybrałem, bo popularne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Sosna said:

SMITE być nie musi ale musi być MOBA :v

To pobawmy się w demokrację:

Ankieta: W jaką MOBĘ chcecie zagrać?

-DOTA 2

-League Of Legends

-SMITE

-Heroes Of The Storm

Co dostanie więcej punktów do jutra (albo pojutrza) w to gramy. Pasi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz... z mojego punktu widzenia, kiedy to ja nigdy w MOBA nie grałem, to większość dla mnie mogą sprawiać wrażenie niezwykle doświadczonych :oops:

Co się równa temu, że będę się błąkał po mapie i klikał przypadkowe przyciski, tak jak tak duży % ludzi robi w grach typu: Mortal Kombat/Takken :drurrp:

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu Onyx napisał:

No ale wiesz... z mojego punktu widzenia, kiedy to ja nigdy w MOBA nie grałem, to większość dla mnie mogą sprawiać wrażenie niezwykle doświadczonych :oops:

Co się równa temu, że będę się błąkał po mapie i klikał przypadkowe przyciski, tak jak tak duży % ludzi robi w grach typu: Mortal Kombat/Takken :drurrp:

Ja miałem tak samo w CSie. Ok, grałem w FPSy, ale CS to dla mnie nowość (zasady, mapy). Mogę się mylić, ale byłem chyba jedynym "noobem", który nie znał map, broni etc. Gdy gra zostanie wybrana będzie można poćwiczyć, zapoznać z zasadami. Jeżeli padnie na HOTS będzie jeszcze lepiej - Reedman_PL napisał, że jest tam samouczek. Poza tym, to tylko zabawa. A jeśli ktoś będzie się z ciebie nabijał = debil, który myśli, że każdy urodził się z myszką w zębach i klawiaturą w (_!_)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...