Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Kupiłem EARTH specjalnie na te rozgrywki, ale jakoś nie chce mi się grać na turnieju, bo byłbym zerowym zawodnikiem. Jeśli znajdzie się jeszcze jedna osoba zielona tak jak ja, to mogę zagrać. Grałem tylko trochę 1 klasą (nawet nazwy nie pamiętam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Decaded napisał:

@Kuracyja nie ma.

Jedyna opcja podglądu to wejście do gry z innymi i klasyczne granie, lub obejrzenie powtórki rozgrywki (o ile została zapisana).

Dec a myślisz, że czemu wybrałem typ gry jako IEO? Bo to jedyny tryb, w którym jest opcja widza :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Decaded napisał:

Kody nigdy nie działają na multi, a przynajmniej nie bez ingerencji w pliki samej gry.

Kody działają tylko i wyłącznie w trybie kampanii oraz potyczki. Co więcej, ten na mgłę wojny odsłania jedynie teren. Nie widać pozycji baz. 

 

PS. Gdyby ktoś chciał kombinować z "god mode" - uruchamia się dla obu stron :P A to trolle z tych deweloperów. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga. Niestety z powodu technicznych (nie udało się połączyć jednemu graczowi. Nicku nie podam) przenosimy zawody na za tydzień w niedziele do tego zmieniamy gry. Mamy na oku już Command & Conquery (konkretna cześć nie jest jeszcze znana)

 

Jakby co post za moim pozwoleniem~S.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra póki co darujemy sobie strategie i przejdziemy do następnego gatunku. Tak czy siak następne rozgrywki za dwa tygodnie, bo skoro strategii nie ma to idziemy dalej. Prawdopodobnie następną grą będzie Jedi Academy, ale to się jeszcze ogarnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie ma być Jedi Academy (co mnie bardzo cieszy) polecam kupno na stronie Bundle Stars. Do poniedziałku można kupić wszystkie części za 5€. Zapewniam, że warto. Modów do JA jest od zawalenia. 

 

PS. Jeśli faktycznie ma być JA, sugeruję typ gry: Duel, tylko miecze, wyłączona Moc. 

Dla tych, którzy nie grali - w Duel pojedynek rozpoczyna gracz A. Walczy z graczem B. Jeśli wygra, walczy z graczem C itd. Jeśli przegra, to gracz B przejmuje inicjatywę :) Chyba, że ma być TDM, ale jest trochę chaotyczny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedi academy co? Ja jestem za. Mam jeszcze na płytce fajną mapę do dueli. Była to świątynia Dark Templars do której należałem w latach 2006-2008. Znakomite bractwo jak i akademia... puszek pewnie się już dusi w swojej budzie. Ponadto na starym kompie są jeszcze pliki do serwera chyba. Jeśli by wciąż tam były to mógłbym ogarnąć serwer. Jeśli wolicie ostrą jadkę, polecam ściągnąć moda Movie Battles 2. Zajebisty. Jedno z tych dwóch można użyć. Albo mapki akedemi mojego bractwa albo movie battle 2. Tutaj jest przykład co tam ludzie odwalają.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...