Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Bez przesady. Na pewno grałeś pomiędzy tymi dniami trochę, ja nie. Prawda należę do klanu ale jestem jakotako uczniem i sam jeszcze dostaje sporo po dupie od Mistrza. Powiem tyle, moje ataki są przewidywalne i to dla ciebie porada. Popatrz pierwszą walkę jak robię i następne będę takie same :v (mówię to by zrównoważyć walkę, bo jak się zna przeciwnika to wiadomo jak go obejść).

BTW już za 7 minut 19, zaczynamy czy nie? (Czekam na TSie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po wszystkim :) A myślałem, że dostanę łomot. Na szczęście przypomniałem sobie co i jak (gra z botami, które nie ogarniają mapy i nie akceptują pojedynków to co innego). Szkoda, że nie było więcej osób, bo gra wbrew pozorom nie jest taka trudna. Moim zdaniem CS jest trudniejszy. Gdyby było więcej osób, można by napisać krótki "poradnik" - wady i zalety danych mieczy (to istotne). No cóż... Pora na czołgi... Chyba. Od razu mówię, że piszę się na rozgrywki (o ile gra pójdzie). W każdej jestem "zielony" :P 

 

PS. Nagrywał to ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Triste Cordis said:

Pytanie - kto z was ma Rocket League? Platforma nie ma znaczenia. Właśnie przeczytałem, że posiadacze PS4 czy Xbox One mogą grać przeciwko PC. Spore ułatwienie. 

Posiadam i polecam - 219h na liczniku ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska będzie w ten weekend Black Ops III darmowy - raz na jakiś czas Steam robi eventy że można ściągnąć w weekend grę pewną i mieć dostęp te 2 dni. BO III mimo że ssie i nie uznałem że jest warty zakupu to myślę że dobra zabawa na parę krótkich meczy i warto przemyśleć. Normalnie 40$ a tak to możemy się pobawić za free. Patrząc na starsze cody to jest to świetna gra do naszego typu rozgrywek. Sam nie będę miał możliwości raczej w weekend pograć chyba że od południa gdzieś do 15 czy 16, ale jakbyście chcieli sobie popykać to polecam bo wyjątkowa okazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu FrozenTear7 napisał:

 raz na jakiś czas Steam robi eventy że można ściągnąć w weekend grę pewną i mieć dostęp te 2 dni.

 

Myślę, że można by zapolować w ten sposób na jakiś tytuł, niekoniecznie BO3 ale sama idea jest świetna.

Rocket League to doskonała gra na tą sytuację, ale jest dość droga. W sumie ogólnie staramy się żeby nikt nie musiał płacić.

 

Wczoraj sobie gadałem z Sosną i wpadłem na pomysł odnośnie gry. Moim skromnym zdaniem świetny, a Sosna obiecał zastanowić się. A więc nie wszystko stracone! Moja propozycja to Starport: Galactic Empires. Powody:

 

- Nie waży dużo - instalka to 36mb, gra oscyluje wokół 150mb

- Pójdzie na wszystkim. Grafika nie razi brzydotą, ale nie radzę przybliżać xd

- Darmowa

- Jest nawet w klimatach NLR vs SE, można by zrobić frakcje i tak grać.

- Wygoda. W tej grze mamy uniwersa stałe (które powstały lata temu i do dziś można dołączać i grać) oraz krótkoterminowe (np. Blitzkrieg). Moglibyśmy ustalić że startujemy równo z danym światem którego czas trwania wynosi powiedzmy dwa tygodnie (takowe są). Od tej pory każdy może grać ile chce i kiedy chce. Przy czym wiadomo - współpraca zwiększa szanse na wygraną. Po dwóch tygodniach zbierania punktów (i walki!) moglibyśmy zrobić epicką bitwę na sam koniec.

- Różnorodność. W grze możesz być najemnikiem, piratem, handlarzem, złodziejem, twórcą kolonii, jednostką porządkową (coś jak policja), taksówkarzem, eskortą i kij wie kim jeszcze. Mamy do tego trochę statków do wyboru i spory świat.

http://www.starportgame.com/

 

Mógłbym spróbować z rekrutować do tego większą ekipę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Ops 3 - od razu napiszę, że odpadam. Nie na mojego PCta. 

Rocket League - tak tylko napisałem. Jeśli ktoś ma pewność, że "pójdzie" na PC lub ma konsolę - polecam. AI potrafi popełniać "denerwujące" błędy, ale ogólnie ma łeb na karku. Gra warta swojej ceny (sam obecnie gram z botami - wygasło mi członkostwo PS+) ;) 

Starport - dla mnie pasuje. Zobaczę tylko z czym to się je.

 

PS. A może tak dla "relaksu" zrobimy mistrzostwa w "Sonic OmoChao" (czy jakoś tak). Wygra ten, kto wk#wi się najmniej i najszybciej (i o ile) ukończy akt 1 :crazytwi2:

PS2. A propos Black Ops - niezły wkręt

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki miały być wczoraj ale będą dzisiaj. 

Tak więc:

1 miejsce zajmuje Peros zwany także @KougatKnave3 i otrzymuje 3 punkty za zwycięstwo.

2 miejsce zajmuje @Triste Cordis i otrzymuje 2 punkty.

 

 

Następną grą będzie Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files.

Jako, że status prawny tzw abadonware'u nie jest do końca pewny to nie podam linka.

Regulamin rozgrywki zostanie udostępniony już niedługo.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie bierz nikt cię nie zmusza :dunno: aczkolwiek wybrałem tę grę ze względu na to, że: jest to platformówka, pójdzie nawet na lodówce i to opartej o windows 10, jest stosunkowo łatwa do ogarnięcia, ma nawet trzy postacie do wyboru i ma multi. Dodatkowo jedyną opcją pogrania jest pobranie z sieci, czyli technicznie rzecz biorąc jest darmowa, aczkolwiek należy do abadonware'u czyli tzw. programów porzuconych

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy Moley :wow: When nostalgia kicks in. Pamiętam jak tatę rozwalałem w tą grę jakieś 8 lat temu lul. Ale to będzie rzeźnia.
Przyznam że świetny wybór Sosna nawet się nie spodziewałem takiej gry tutaj :D Ja tam z wielką chęcią pogram tylko mam nadzieję że nie w ten weekend rozgrywki? Bo kumpel ma 18tkę to ja ewentualnie w niedzielę wieczorem będę.

I jak to wgl się tam prowadzi? Przez hamachi czy jakieś inne tam GameRanger?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...