Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

O panie! Jak ja w to kiedyś grałem z bratem na 1 kompie. To było zawaliste! Niespodziewałem się tej gry. Chętnie zagram. Nie pamiętam już o co chodziło w tej grze, ale pamiętam, że grało się 'FAJNIE'.

PS. Świetny wybór. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś tą gre, ale dobrze zrobiłeś XD

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak na oldschoolowe gry bierze was to mi się przypomniało Liero. http://www.openlierox.net/

Widzę że jest jakaś nawet wersja online. Taka gierka coś a'la wormsy na żywo gdzie jest ultra totalna rozpierducha na mapce. Na przyszłe rozgrywki byłoby dosyć ciekawe musze przyznać aczkolwiek nie wiem ile osób by takie coś brało. Zawsze można jeszcze jakieś stare wormsy ogarnąć bardzo legalnym sposobem czy cuś :kappa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Bronek napisał:

Świetny wybór. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś tą gre, ale dobrze zrobiłeś XD

No cóż... grało się w tę grę namiętnie na pierwszym komputrze to się pamięta.... kurde to było 13 lat temu :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do propozycję darmowego i godnego konkurenta Overwatch, a jest nim Paladins: Champions of the Realm.

 

Tak jak w Heroes of the Storm, tak tutaj z biegiem czasu zyskujemy możliwość ulepszania swoich postaci, lecz kartami zdobytymi ze skrzynek, które dropią za lvl up postaci. Każdy nowicjusz dostaje 6 podstawowych kart na start. Przypomina to trochę karty zdolności z Heartstone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas Gra wygląda fajnie, ale te wymagania... Jeśli ma być jako następna, pobiorę i sprawdzę, ale ciemno to widzę :/ 

@MasterOfRainbows Dlaczego z miejsca skreślasz grę? Kurcze, spróbuj chociaż. Chyba, że już grałeś :) - napisz dlaczego rezygnujesz.

@FrozenTear7 Jest darmowy odpowiednik wormsów - "Hedge Wars" (czy jakoś tak)

 

PS. Mam nadzieję, że zasady będą w miarę normalne, połączenie proste i że gra wspiera jakikolwiek pad. Platformówka na klawiaturze :twitch: 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

WTF IS THIS GAME???

W takim razie ja nie biorę udziału.

On nie zna tej gry. Kurcze, po to są te zawody by poznawać gry. Jeśli bierzemy SAME popularne tytuły to wtrąć swoje 3 groszę, hmm? Popularna, Ma niskie wymagania, Ma multiplayer, oraz jest darmowa.

Edytowano przez KougatKnave3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Triste Cordis napisał:

Platformówka na klawiaturze 

Do jej obsługi wystarczą trzy klawisze + klawisze kierunkowe(nie WSAD) więc obsługa tej platformówki nie jest jakoś zbytnio skomplikowana :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minuty temu Sosna napisał:

Do jej obsługi wystarczą trzy klawisze + klawisze kierunkowe(nie WSAD) więc obsługa tej platformówki nie jest jakoś zbytnio skomplikowana :v

Może być i jeden klawisz, ale jako "zatwardziały" konsolowiec wolę pady :) Dobra... z tym zatwardziałym to żart, ale po prostu jest wygodniej. Gra pobrana sprawdzę. Swoją drogą brakuje mi takich prostych instalatorów. 

 

EDIT. To dopiero nowość. Instaluję grę, ale nigdzie jej nie ma. Nawet CCleaner jej nie widzi :crazytwi2: Nieaktualne. Widocznie pobrałem jakąś "lewą" wersję. Mam nadzieję, że nie nawrzucała mi "gratisów" z którymi będę męczyć się pół dnia. Co ciekawe gra bez najmniejszych problemów działa z padem (Xbox 360). A sama gra jest świetna. Polecam i pozdrawiam. Piotr Fronczewski. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem Jazz i chwile zagrałem. Zapomniałem, że każdą postacią inaczej się gra. Ja chyba wybiorę tą króliczycę :D Jeśli będzie ktoś potrzebny do testowania multiplayer'a, to się zgłaszam. 

A tak ogólnie to jaki będzie tryb? Z tego co pamiętam to było ich kilka na multi.

PS. Czy tylko ja mam błędy graficzne na większości map? Grać się nie da.

PS2. Błędy naprawiłem. Trzeba wyłączyć w emulatorze przyspieszenie sprzętowe czy coś. Proponuję wstawić jednak jakiś link, bo nie wiadomo jaka wersja obowiązuje.

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Triste Cordis napisał:

W emulatorze? :twilight3: Ja znalazłem zwykły instalator na pierwszej lepszej stronie z abandonware.

A ja pobrałem spakowane pliki gry po instalacji. Gra uruchamia się w takim jakby emulatorze. Po zminimalizowaniu widać ją w takim oknie i w lewy górnym rogu są różne opcje. Dowiedziałem się, że jest mod Jazz Jacrabbit Plus, który ulepsza multiplayer. Nawet cały czas są aktywne jakieś serwery. Wczoraj próbowałem zainstalować, ale coś nie wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh God... Zainstalowałem sobie gierkę ale pls ktokolwiek wymyślił to tło kręcące się w kółko lepiej niech mi szybko miskę podstawi, bo już mi się wszystko przewraca. Mi działa jakby co tylko czekamy na instrukcje co do multi kulti. Też by się przydało zrobić jakieś mini sprawdzenie wcześniej u wszystkich żeby nie marnować potem czasu niepotrzebnie.
I wgl jak wyglądałoby multi? Bo nie kojarzę już za dobrze jak tam szło na kilka osób ustalanie trybów i wgl.
A co do błędów graficznych Bronciu to u mnie nic się nie działo póki co. Może masz za starą grafę do takich rzeczy :eww:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu FrozenTear7 napisał:

A co do błędów graficznych Bronciu to u mnie nic się nie działo póki co. Może masz za starą grafę do takich rzeczy :eww:

Proszę mnie nie obrażać :rainderp: Jak coś to już dawno naprawiłem.

Z tego co czytałem to mod JJ plus daje kilkanaście trybów gry na multi. W czystym Jazz Jackrabbit, jeśli dobrze pamiętam, to był tryb kooperacji i chyba 2 rywalizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a jest to pytanie co do nagrody za ten turniej, bo mogę ewentualnie jeszcze coś dać od siebie do nagrody, bo najprawdopodobniej będę miał 4x kody do pewnych gier na steam:

- Tharsis

- Savage Lands (Early Access)

- Space Engineers (Early Access)

- Shelter 2

Jeśli będę mógł, to dam znać :sosna: i dam kody jak turniej się skończy i wyłonimy zwycięzce.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na szybko te gierki z powyższej listy przyznam że dla mnie dwie pierwsze brzmią kozacko. @Onyx Jakby dało wyrwać jakiś z tych tytułów to normalnie masz u mnie browar. Nie wiem czy wymagania by wszystkim pasowały. Póki co mam problemy z połączeniem w rabbicie, ale pracuję nad tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin rozgrywek w Jazz Jackrabbit2: The Secret Files:

1. Rozgrywka odbędzie się w niedzielę dnia 21 sierpnia 2016 o godzinie 18.

2. Obowiązująca wersja gry na rozgrywki to 1.24

3. Tryb gry to battle, czyli zwykły pojedynek do 20 zabójstw (czyli kto pierwszy zdobędzie 20 zabójstw wygrywa

4. Drużyna solarnych będzie walczyła jako Jazz, drużyna lunarnych jako Spazz, natomiast organizator(zy) oraz Streamer ( @Kuracyja?) jako Lori.

5. Rozgrywka będzie nagrywana przeze mnie oraz ewentualnie streamera

6. TS obowiązujący podczas rozgrywek znajduje się w pierwszym poście.

7. Żeby wejść do rozgrywki wystarczy wklepać IP, które zostanie podane na 20 minut przed rozpoczęciem rozgrywki. W tym celu klikamy na New Game>Party mode> internet>Join Game i czekamy aż się nie wyświetli lista serwerów. następnie wklepujemy IP i wciskamy 2 razy enter :v

 

A i jeszcze standardzik... proszę o potwierdzenie obecności, tym razem maksymalnie do soboty 20 sierpnia 2016.

 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...