Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

@Triste Cordis

Mam rozumieć, że na tabliczkach pisałeś po polsku na opak? W takim razie 6/10, gdyż wiele to zmienia...

Kończąc zapewne nie komu niepotrzebne oceny, mam nadzieję zobaczyć więcej waszych budowli. Będę czekał. (chyba)

 

Co do Paladins, chętnie dołączę, ale najpierw zainstaluję na Steamie, bo posiadałem wcześniej niezależny ich launcher do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu Decaded napisał:

Osobiście dałbym minusowe punkty za psucie zabawy, ale no. Się zobaczy :v 

Nie psuje zabawy, bo z tym kodem bo byś się trochę bawił xD

@Edit, a co do tego kodu do skarbca, well, jak wklepiesz 2143 to się otworzy na stałe, bo sygnał przechodzi tak jak powinien, a jak walniesz szybko szybko, to się otworzy na chwileczkę, bo przez sekunde jest sygnał :/

I to wyjście, shiet, zapomniałem o nim X)

Nie za bardzo wiedziałem jak ten mechanizm z kodem dopracować by było idealnie, ale zostawiłem sobie trochę czasu na zabudowanie, ale tego również nie skończyłem i wyszedłem na zero X(

Wieże którą zbudowałem, to było takie coś typu "nie wiem co jeszcze zrobić, spróbuje zrobić coś dużego, może wyjdzie" i wychodzi na to, że w sumie się podoba, no to... yey xd

No cóż, na zbyt ambitne rzeczy się naszykowałem i nie wyrobiłem się z czasem, mój błąd :c

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zatem czas na małe podsumowanie ostatnich rozgrywek

Skoro już się zapoznaliście z werdyktami jurorów (albo i nie... to zależy, czy otwieracie spoilery przed przeczytaniem reszty tekstu :D ) nie pozostaje mi tylko zrobić nic innego jak tylko wypunktować oraz umiejscowić was zgodnie z turniejowymi regułami. A zatem pora na ostateczne podsumowanie

I miejsce zajmuje Bronek i  otrzymuje 10 punktów

II miejsce zajmuje Triste Cordis i otrzymuje 8 punktów

III miejsce zajmuje Onyx i otrzymuje 6 punktów

IV miejsce zajmuje Zegarmistrz i otrzymuje 2 punkty

 

A teraz jeszcze rzecz odnośnie przyszłych rozgrywek w Paladins odbędą się one w niedzielę, gdyż okazało się, że w sobotę jadę do Wrocławia, co za tym idzie nie będę miał dostępu do kompa. Godzina jest jeszcze do ustalenia, aczkolwiek najpewniej będzie to 19, może 20, bo wcześniej nie dam rady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie spodziewałem się pierwszego miejsca. Nawet nie jestem pewien, czy mi się należy, ale nie będe się kłócił. Nad swoją budowlą chyba spędziłem najmniej czasu. Planowałem o wiele więcej, ale niestety zabrakło mi czasu. Chciałem np. pochwalić się moim kalkulatorem binarnym dodającym do 32. Uwielbiam redstone'a, ale jedyne co zdążyłem z nim umieścić to lampy i 1 pułapka. Co do 'szamba' to cieszę się, że ktoś to zauważył :D

A więc Paladins'y w niedziele? Dzisiaj zlożyłem zamówienie na internet (na ojca). Jeśli uda się wszystko załatwić i zdąże ściągnąć gre to zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Sosna napisał:

Paladins będzie ostatnią grą, bo mówiąc szczerze nie bardzo mi się chce ciągnąć dalej ten event :v 

Czaję. W końcu wałkujemy to od czerwca.

W PAladins tylko obawiam się problemów z graczami. Żeby nie było że będzie np. 1 vs 1 lub  2 vs 4 czy cuś podobnego xD

 

PS Gdyby coś Ci się odwidziało to warto sprawdzić Starcraft II starter (darmowa wersja). Ponoć da się tam grać normalnie przez neta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna Wiadomo dokładnie o jakiej porze będziemy grać?

 

Tak przy okazji (jeśli to nie problem) to bym wnioskował o przełożenie na następny weekend. Okazało się że na ten weekend jednak jadę a nie wiem o której w niedzielę będę z powrotem w Krk :/

 

EDIT: Jednak nie jadę. Sorki za kłopot :flutterblush:.

Edytowano przez Reedman_PL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.10.2016 at 21:31 Sosna napisał:

Paladins będzie ostatnią grą, bo mówiąc szczerze nie bardzo mi się chce ciągnąć dalej ten event :v 

Nie dziwi mnie to. Trochę ciężko ogarnąć coś takiego jednej osobie :/ Owszem, stokrotne dzięki za postawienie serwerów, ale mimo to byłeś "ojcem prowadzącym" :) Może w ewentualnej drugiej edycji będzie dwóch/trzech organizatorów? W sekcji wyścigów warto by wybrać tradycyjne wyścigi, a w FPSach jakiś TDM - każdy to "ogarnie". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.10.2016 at 23:21 Reedman_PL napisał:

Czaję. W końcu wałkujemy to od czerwca.

W PAladins tylko obawiam się problemów z graczami. Żeby nie było że będzie np. 1 vs 1 lub  2 vs 4 czy cuś podobnego xD

 

PS Gdyby coś Ci się odwidziało to warto sprawdzić Starcraft II starter (darmowa wersja). Ponoć da się tam grać normalnie przez neta.

Zgadzam się. Nie wiem jak zamierzacie zrobić Versusa w Palladinsach. Z tego co patrzyłem nie da się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa: jakby więcej ludzi brało udział to można by dać 2-3 organizatorów, ale ludzie coś nie chcą grać z wami/w wasze gry ...

Druga: jeśli Paladins odbędzie się w ten piątek to mnie nie będzie.

Trzecia: po Paladinsach można rzeczywiście ogarnąć jeszcze Starcrafta II ... grałem na starterze i da się grać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...