Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Jakie gry zostały? Widzę, że z listy zostało tylko Tharsis, a piszesz, że są jeszcze dwie. Co jest jeszcze?

EDIT. Dobra, już doczytałem. Jakoś żadna z tych gier nie zwróciła mojej uwagi, więc wezmę tę, która zostanie.

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czyli sprawę wszelakich nagród w evencie mam już z głowy, czyli uznaję całość za zakończoną. Jakby ktoś chciał zorganizować drugą edycję to hmmm... zasadniczo byłbym skłonny pomóc. Chyba że organizatorem będzie Arjen to wtedy wziąć udział mogę ale współorganizować już nie :v. Temat zostawię do jakiejś dyskusji czy coś ale za jakieś dwa tygodnie zamknę i niech sobie wisi. Dziękuję raz jeszcze wszystkim, który postanowili wziąć w tym udział i w sumie do następnego :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna

Do następnej edycji :D

Miejmy nadzieję, że ktoś się zgłosi by wystawić pieniądze na pizzę, znajdzie czas na organizację, będzie mieć cierpliwość w czekaniu na lud i nadzieję na zebranie wystarczającej liczby osób :drurrp:

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerzej rozrekamować? Hue informacje o tym evencie dość często zamieszczałem na fanpejdżu na pejsbuku, dodatkowo jakieś pół roku wisiała informacja na górze każdej strony forum, do tego jak pojawił się aplet do ogłoszeń na głównej to tam też informacja wisiała dobre dwa miesiące.... Niby jak szerzej to rozreklamować? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Sosna said:

No to się nie dziwię, że uważacie, że był słabo rozreklamowany, skoro nikt nie zwraca uwagi na to, co jest nad każdym tematem na forum i na to, co jest na stronie głównej :drurrp:

To może poza tym, że napiszesz, że taki "konkurs" jest, to jeszcze napiszesz co się w trakcie niego gra? Może wtedy więcej ludzi będzie chciało wziąć udział. No i następnym razem lepiej już mieć listę gier gotową przed rozpoczęciem eventu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...