Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

8 godzin temu Triste Cordis napisał:

Nie dziwi mnie to. Trochę ciężko ogarnąć coś takiego jednej osobie :/ Owszem, stokrotne dzięki za postawienie serwerów, ale mimo to byłeś "ojcem prowadzącym" :) Może w ewentualnej drugiej edycji będzie dwóch/trzech organizatorów? W sekcji wyścigów warto by wybrać tradycyjne wyścigi, a w FPSach jakiś TDM - każdy to "ogarnie". 

Znaczy nie to, że w sumie jest ciężko, no trochę jest ale problemem nie było tutaj, jakby to ująć, rozpisywanie regulaminów, czy dobór gier. Więcej problemu sprawiły mi serwery do gier, za co jestem wdzięczny Decowi, że sam z siebie pomógł, oraz problemy natury ludzkiej, że tak powiem :P owszem mogłem urządzać tu regularne głosowania na temat tego w jaką grę byście chcieli zagrać, jednak chciałem żeby gry były po pierwsze zróżnicowane, a po drugie darmowe/ w miarę tanie. Bo gdybym się kierował tylko kryterium popularności danych gier, to cóż minekraft i cees by się załapał ewentualnie paladinsy/tf2, czy HOTS. Z pozostałych gatunków pewnie bym wybrał jakiegoś Mortala/ innego Street Fightera czy inne gry, które są płatne a obstawiam, że nikomu by się nie chciało kupować gry na jedne rozgrywki.

Co do drugiej edycji, cóż może kiedyś będzie, może nie. Jedno jest pewne ja się do organizacji/współorganizacji pchał nie będę, zwłaszcza, jeśli organizatorem będzie Arjen :v aczkolwiek chętnie bym wziął udział jako zawodnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Sosna napisał:

Co do drugiej edycji, cóż może kiedyś będzie, może nie. Jedno jest pewne ja się do organizacji/współorganizacji pchał nie będę, zwłaszcza, jeśli organizatorem będzie Arjen :v aczkolwiek chętnie bym wziął udział jako zawodnik.

A gdybym to ja organizował, to pomógłbyś? :wow: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin rozgrywek w Paladins:

Rozgrywki odbędą się nie w tym tygodniu jak przewidywałem lecz w następnym w Piątek tj 21.10.2016  lub też w niedzielę 23.10.2016. Tutaj datę zostawiam wam do wyboru, czyli która z nich będzie wam bardziej pasowała. Dlatego proszę też o zdecydowaniu o dacie maksymalnie do środy, żeby było pewne. Godzina, o której rozgrywki się odbędą to 19. 30.

1. Rozgrywki odbędą się z podziałem na drużyny. A to jak wielkie będą te drużyny zależy od ilości graczy. W razie potrzeby mogę dołączyć do jednej, lub drugiej w przypadku niedoborów kadrowych.

2. Rozgrywki odbędą się w utworzonym przeze mnie pokoju o nazwie Equestrianska wojna o pizze. Hasło jakie należało będzie wpisać to NLRvsSE.

3. Gra odbywać się będzie na mapie Jaguar Falls.

4. Warunki zwycięstwa drużyny są jednocześnie warunkami zwycięstwa na mapie.

5. Indywidualna punktacja będzie określona na podstawie statystyk.

6. ts obowiązujący w trakcie rozgrywek jest podany w pierwszym poście.

7. Nagranie z rozgrywek będzie zamieszczone na YouTubie.

8. Nick w grze powinien być taki, jak na forum.

 

Proszę o potwierdzenie obecności, a także drużyny maksymalnie do czwartku 20.10.2016

A i jeszcze jedno... gra wymaga konta, które trzeba założyć, by grać. W związku z tym klient gry niekoniecznie musi pochodzić z serwisu steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W11 do 00 - Zgłaszam się

Dzisiaj ściągnąłem gre. Widzę, że mam trochę czasu na trening :)Obym znowu nie zapomniał o rozgrywkach.

Jeśli chodzi o nick to już podałem inny niż na forum :/ Ktoś wie czy da się go zmienić?

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... dobrze, że zmieniono datę. Będę mógł pomęczyć się z nią ponieważ po ostatniej aktualizacji nie chce się uruchomić :burned: Poza tym wiadomo jaka będzie mapa. Data - jak innym pasuje. Strona - solarni.

 

EDIT. W końcu działa :] Takie pytanie. W tej grze nie ma ognia przyjacielskiego? Boty sojusznicy są niewrażliwi na granaty czy bombardowania. Aha. I czy w drużynie może być tylko jedna dana postać np, Wiktor (nim gra mi się najlepiej - zwykła FPSowa postać). 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym piątkiem to słabo, bo ja wieczorem jadę już do Poznania na PGA i nie wiem czy o tej godzinie nie będę czasem już w drodze :/

Dam znać oczywiście jak to będzie, ale nic nie obiecuję.

@Edit  Ile ta rozgrywka może potrwać? Najprawdopodobniej to w piątek będę mógł, ale musiałbym się wyrobić przed 21:40 około

Drużyna: Solarni

Nick: IOnyxI

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nagle zacząłem przegrywać. Zawsze musi być ten pierwszy raz :D Chyba po prostu przerzuciło mnie już do normalnych graczy, zamiast początkujących.

Tak jakoś mi się przypomniała teraz ta gra sądownicza, co była zaproponowana do rozgrywek. Fajnie byłoby w nią zagrać, nawet nie na punkty. Mogłaby to być gra dodatkowa po zakończeniu Wojny o Pizze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... mam pewien problem, na ten piątek na tą godzinę, nie ma szans bym dał radę :/

Jest to ostatnia gra, i bardzo chciałem w niej wziąć udział. Dałoby się może to zrobić o 18? Zapewne sama gra nie potrwa długo, bo z praktyki wiem, że to nie jest długie.

Gdybym wiedział wcześniej to bym powiedział wcześniej, ale ech... szkoda gadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...