Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

A więc rozgrywki się skończyły. Ciekawe do kogo powędruje pizza :D 

 

Kanał na TSie Wam zostawiam, więc jakbyście chcieli sobie pogadać to możecie wbijać śmiało (jak się znajdzie jakiś dzielny i chętny uczestnik, to mogę nadać prawa właściciela kanału).

 

Do zobaczenia w następnej edycji (o ile będzie :rainderp:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to najpierw wyniki z Paladinsów:

1 miejsce Peros 10 punktów

2 miejsce Lucas 8 punktów

3 miejsce Calevan 6 punktów

4 miejsce Triste Cordis 2 punkty

Reszta dostaje po jednym punkcie za obecność.

 

 

A teraz wyniki ogólne:

1 miejsce @Onyx - 32 punkty

2 miejsce @Reedman_PL 28 punktów

3 Miejsce @KougatKnave3 24 punty

4 miejsce @Triste Cordis oraz @Bronek mają po tyle samo punktów czyli 23

5 miejsce @MasterOfRainbows 13 punktów

6 miejsce @FrozenTear7 12 punktów

7 miejsce @Lucas 9 punktów

8 miejsce @CalevaN 6 punktów

9 miejsce @Uszatka 3 punkty

10 miejsce @Bury 2 punkty

11 miejsce @Maćko z Bogdańca 1 punkt

 

 

Wszystkim dzięki za wspólną grę i znoszenie mnie jako gospodarza tychże rozgrywek. Było długo, niekoniecznie wszystkim podpasowały gry ale ogólnie rzecz biorąc źle nie było.

A teraz słówko o nagrodach:

- za pierwsze miejsce należy się dowolna pizza o średnicy 40 cm oraz jedna z  tych czterech gier do wyboru. Warunek jest jeden... zamówienie musi być złożone w pizzeri, którą obsuguje np. portal pyszne.pl

- za miejsce 2 należy się jedna z pozostałych trzech gier

- za miejsce trzecie do wybory z pozostałych dwóch gier

- za miejsce czwarte należy się ta gra, co zostanie, acz nie przewidziałem, że może być dwóch zdobywców tego miejsca, więc może jakaś dogryweczka? :v

 Specjale podziękowania @Decaded za ogarnianie serwerów i ogólną pomoc w rozgrywkach

Wybaczcie ogólną biedę w nagrodach ale po przejrzeniu budżetu okazało się, że nie stać mnie na więcej.

Druga edycja będzie może kiedyś nastąpi. Tak czy siak temat zostanie, w razie jakby komuś chciało się zorganizować kolejną edycję.

 

EDIT do puli nagród doszła kolejna gra, a mianowicie Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising w wersji na Origin, więc nie potrzeba dogrywki :D

Edytowano przez Sosna
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarte miejsce? Tego się nie spodziewałem. Cieszę się, że tak wysoko, pomimo beznadziejnego grania. Może niepotrzebnie proponowałem Trackmanię? Może w tradycyjnych wyścigach byłoby lepiej? A zamiast CSa, UT2004? TDM byłby do ogarnięcia dla każdego. Dla mnie CS był jakimś kosmosem. "Triste z paczką na bananie". Że niby gdzie? :oops: "Co robi Triste"? Triste nie pamięta gdzie było "A" :twiblush: Szkoda też, że nie udało mi się uruchomić tamtej bijatyki. Gdyby rozgrywała się jako jedna z ostatnich, mógłbym wziąć udział. Gra działała na laptopie matuli (Win7), ale w weekendy dzwoni brat z USA. Od +/- dwóch miesięcy mam iPada, laptop wolny. No i te "wormsy" - kto grał, widział jak mi rozstawiło jeże. Koniec wymówek. 

 

Jeśli ktoś będzie miał tyle cierpliwości co @Sosna i zorganizuje drugą edycję, to uprę się przy tym UT2004. Udostępnię wersję GOG (i tak mam ją kupić, bo ta którą mam zaczyna gryźć się z Win10) - tak, wiem, "wersja od Cioci Z Ameryki", ale na ten jeden dzień mógłbym udostępnić bezpieczny instalator (GOG) :) Nie byłby to też grzech śmiertelny. UT3 jest zbyt konsolowy (w UT trzeba ogarnąć tylko jedno -->> stoisz w miejscu = jesteś martwy. I jeszcze jeden plus - mutator "arena" - każdy ma taką samą broń. Precz camperom). 

 

Trochę szkoda, że czwarte bo tuż obok "pudła", ale mniejsza o to. Nawet gdybym wygrał, to i tak nie miałbym jak "pobrać" nagrody. Oddałbym ją temu, kto zajął drugie miejsce. A co do gry to wezmę to co zostanie. @Bronek grał lepiej niż ja. O wiele lepiej.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie też mogę podrzucić do następnej edycji instalatory do takich gier ja: Empire Earth Gold Edition, Alien versus Predator Classic 2000, Age of Wonders, czy Worms Forts Under Siege, bo się okazało, że mam je na GoGu :drurrp: mam nawet Guilty Gear X2 # Reload więc też mogę podrzucić

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojaa... Nie spodziewałem się, że wygram, byłem w 99% pewien, że wygra Reedman :v

W każdym razie... dzięki za gry, trochę ten turniej trwał, ale to w sumie dobrze, bo była naprawdę dobra zabawa :x

I gratuluję pozostałym :fluttershy5:

A teraz kwestia gier do wyboru... fakt, są to moje gry :raritylaugh:

Dlatego też nie wybieram żadnej z nich i kwestię kto dostanie jedną z tych gier, przekazuje organizatorowi: @Sosna

Co do pizzy... well, odezwę się X)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...