Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

4 minuty temu Onyx napisał:

Aprobuję

 

5 minut temu Chief napisał:

A może wartoby wbić na jakiegoś TS'a, lepsza atmosfera byłaby podczas gry

 

kucykowyteamspeak, ja jestem u siebie w pokoju

Cytuj

@EDIT btw Kura będzie to streamował?

no

Edytowano przez Kuracyja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA Oficjalne obwieszczenie: Nie umiem w stawianie serwera, @Arjen zostaje prcelem roku za brak organizacji a rozgrywki Trackmanii zostają przesunięte o tydzień i  odbędą się w sobotę.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ewentualnie ktoś mógłby sprawdzić serwer postawiony przeze mnie? Trochę pobawiłem się tymi portami/przekierowywaniami/itp. może coś ruszy i będzie na przyszłość.

Serwer "SEvsNLR" i takie same hasło.

1061~~Sosna

 

Eh... W dobie tych NATów, portów i podobnego badziewia bez serwera dedykowanego to ani rusz :/

 

PS Przydałaby się jakaś gra "awaryjna" (która ma własne serwery) na właśnie takie momenty. Szkoda że np. w World of Tanks nie da się od tak zerbać i zagrać 3 vs 3 w jakiś jajowych czołgach (np. Panzer I C)

Edytowano przez Reedman_PL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbuję. Odblokowałem naście portów dla PS4 (walka była trudna i zaciekła). Zobaczymy

 

Nazwa: SEvsNLR

Hasło: Mlppolska

Woj. Podlaskie

 

mój nick: djsound2

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
11 minut temu Triste Cordis napisał:

Ja spróbuję. Odblokowałem naście portów dla PS4 (walka była trudna i zaciekła). Zobaczymy

 

Nazwa: SEvsNLR

Hasło: Mlppolska

Woj. Podlaskie

 

mój nick: djsound2

Nie ma na liście. Teraz moja kolej xD

 

Nazwa: SEvs.NLR

Woj. Kujawsko-Pomorskie 

Nie ma hasła. Wbijać 

Edytowano przez Poniaczeł Ziemovit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak na liście :/

 

EDIT. Jest, ale z błędem. Proponuję przesunąć Trackmanię na inny termin. Poszukam o co chodzi z tym 10060 (w Turbo nie byłoby problemów z podłączeniem, ale byłby problem z frekwencją - kto ma na PS4? :P ) 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem w sieci. To dość powszechny problem. Trzy litery, których nienawidzę bardziej niż upierdliwego komara latającego w nocy - NAT :rapidash2: To samo było przy PSN. Buck...

 

W związku z tym mam propozycję - połączyć się z jednym z "polecanych" (10-15 minut przed rozpoczęciem rozgrywki podamy nazwę). Ci, którzy będą się zapisywać podadzą ksywki w grze, barwy aut znamy (polecam samodzielnie pomalować na kolor frakcji). Wbrew pozorom nie ma tam zbyt wielu graczy, nie pogubimy się. 

 

Przełożyłbym Trackmanię na za 2 tyg, a za tydzień dał np. TF2. Będzie można poćwiczyć stawianie serwerów. Ewentualnie Trackmania za tydzień - zasada taka sama. Przyłączamy się do istniejącego już serwera

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...