Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
SPHRAX

Pomocy! Znalazłem w piwnicy bombę atomową! Co robić??

Co robić?  

43 members have voted

1. 1. Co mam zrobić?

• Wziąć ją jako projekt na fizykę i zademonstrować jej działanie na lekcji.
    • Wcisnąć czerwony guzik z napisem "ในขณะที่คุณกดมันจะระเบิด".
    • Nic.
    • Wysłać jako prezent naszym braciom z ISIS.
    • Wymienić na EPICKI długopis ze wskaźnikiem laserowym :3
    • Dać jako spóźniony prezent na Dzień Ojca Władimirowi Putinowi.
    • Zjeść.
    • Zawiadomić wojsko, czy coś...
    • Nie wiem / nie obchodzi mnie to.
      0
    • Tak!

Recommended Posts

Taka dziwna sytuacja... Przed chwilą zszedłem do piwnicy, gdyż chciałem wziąć stamtąd moje ulubione skarpety w kratkę. Gdy już je znalazłem, chciałem wyjść, lecz moją uwagę przykuła wielka, drewniana skrzynia z napisem "Մի բացեք!". Wewnątrz znajdowała się... BOMBA ATOMOWA! Nie wiem, co mam teraz zrobić. Pomóżcie! Boję się... :'(

Edited by SPHRAX

Kompletnie nic, pamiętaj że ona boi się ciebie bardziej, niż ty jej.  Bomby atomowe są niegroźne w pojedynkę. Stanowią zagrożenie dla zdrowia ludzkiego jedynie w grupie, lub niewielkich stadach.  

Edited by WilkU
  • Upvote 9

Weź mi kabelek z niej wyrwij, to za pamięci światło w rowerze naprawię.

A co zrobić?

Do ogniska wsadź i wytop co cenniejsze metale.

Spytaj się mane6.One wiedzą co zrobić.

Edited by Major Degtyarev

Zjedz. Bomby atomowe są całkowicie jadalne i czasem zmieniają w superbohaterów . A jeśli chcesz mieć supermoce w pakiecie, włącz ją przed zjedzeniem.

Edited by Sparkle

5 minut temu Sparkle napisał:

A jeśli chcesz mieć supermoce w pakiecie, włącz ją przed zjedzeniem.

Będzie latał szybciej od RD, a raczej spadał. I nie będzie ponaddźwiękowego bum, będzie ponadświetlne ;) A jakie efekty uboczne specjalne będą, np. promieniowanie strzelanie laserami.

Zawsze możesz (jeśli jesteś hojny niczym Rarity) dać bombę znienawidzonemu ulubionemu sąsiadowi ;)

Mam kluczowe pytanie, gdzie obecnie nasz drogi przyjaciel "BUM BUM" się znajduje?
A jak nie wiesz, co robić, to dzwoń na niebieską linie (Nie polecam tej metody)

Trzecią alternatywą, osobiście rekomendowaną przez producenta jest:

- Sprawdzenie daty przydatności.

- Sprawdzenie Producenta.

- Sprawdzenie Numeru kontaktowego.

- Poszukaj, czy gdzieś nie ma instrukcji obsługi.

- Sprawdź gramaturę produktu.

- Przechowywać w suchym miejscu.

- Zobacz, czy zawiera śladowe ilości orzechów, jeżeli nie to chętnie go odbiorę - preferuję paczkomaty

- Tak do powyższego, to chętnie się zaopiekuję, bo potrzebuje nowych przedmiotów do unboxingu.

- Właśnie, wedle rozporządzenie o prawo własności, sprawdź, czy twój milusiński, ma kartę szczepień, oraz czy został zarejestrowany.

- Producent informuję, że w ramach bliższego kontaktu z "BUM BUM/lub jak tam go nazwiesz" jest bezpłodny.

- Produkt posiada pozytywną opinie wystosowaną, przez Instytut matki i dziecka.

- Produkt nie może być sprzedawany na terenie Afganistanu i Grenlandii.

- Produkt przeznaczony do spożycia po ukończeniu 6 roku życia (Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo zadławienia)

- Na stronie producenta możemy również zobaczyć, że produkt nadaje się do zabawy ze zwierzętami.

- Kompatybilny z:

Amiga * AmigaOS * AROS Research Operating System (AROS) * MorphOS Apple * Apple DOS, ProDOS * GS/OS * Mac OS * Mac OS X, Mac OS X Server * A/UX * Lisa OS nieukończone projekty: * Rhapsody Atari * Atari TOS * MultiTOS * FreeMiNT Be i pochodne * BeOS * BeIA * NewOS/Haiku * yellowTAB Zeta DEC/Compaq * AIS * OS-8 * RSTS/E * RSX * RT-11 * TOPS: TOPS-10, TOPS-20 * VMS (później przemianowany na OpenVMS) IBM * OS/2 * AIX * OS/400 * OS/390 * VM/CMS * DOS/VSE * DOS/360 * OS/360 * MFT * MVT * PC-DOS * SVS * MVS * TPF * ALCS * z/OS ICL * EXEC * JEAN * MINIMOP * GEORGE * KOZBER MANUL Microsoft i pochodne * MS-DOS o PC-DOS, DR-DOS, FreeDOS, DOS, QDOS * Microsoft Windows: 1.0, 2.0, 3.x, 95/98/Me, CE i Mobile, NT/2000/XP/2003/FLP/Vista/2008/7 o PetrOS, ReactOS Novell * NetWare * Novell DOS NeXT * NeXTStep Unisys * MCP(Master Control Program) * OS 2200. UNIX i jego pochodne * AIX * BSD, FreeBSD, NetBSD, OpenBSD, DragonFly BSD, DesktopBSD, PC-BSD * Digital UNIX * HP-UX * IRIX * Mac OS X * Minix * OSF/1 * SCO UNIX * Sun Solaris (dawniej SunOS) * Unix Wersja 7 * QNX * Ultrix * Venix * Xenix * GNU/Linux (system GNU z jądrem Linux) * GNU/Hurd (system GNU z jądrem Hurd), * Linux systemy operacyjne czasu rzeczywistego (realtime systems) * LynxOS * OS9 * Phoenix-RTOS * QNX * Nut/OS * RT-Linux * SenseOS * VxWorks * Suse Linux Enterprise Real Time * MicroC/OS-II . Pozostałe * Agnix * Amoeba * AtariDOS * Commodore DOS (zapisany w stacji dysków) * AtheOS/Syllable * Athene * CP/J * CP/M * CROOK * eComStation * Egzekutor RTX * EMOS * EPOC32 * GEOS * Inferno * IOS * iRMX * ISIS-II * Kylin * MenuetOS * Mikros * Multics * Palm OS * Quarn OS * SkyOS * Symbian * UDOS * Unununium * System V7 * Xenzorg

Miłego użytkowania życzy producent.

• Upvote 1

8 minut temu Polox napisał:

Mam kluczowe pytanie, gdzie obecnie nasz drogi przyjaciel "BUM BUM" się znajduje?
A jak nie wiesz, co robić, to dzwoń na niebieską linie (Nie polecam tej metody)

Trzecią alternatywą, osobiście rekomendowaną przez producenta jest:

- Sprawdzenie daty przydatności.

- Sprawdzenie Producenta.

- Sprawdzenie Numeru kontaktowego.

- Poszukaj, czy gdzieś nie ma instrukcji obsługi.

- Sprawdź gramaturę produktu.

- Przechowywać w suchym miejscu.

- Zobacz, czy zawiera śladowe ilości orzechów, jeżeli nie to chętnie go odbiorę - preferuję paczkomaty

- Tak do powyższego, to chętnie się zaopiekuję, bo potrzebuje nowych przedmiotów do unboxingu.

- Właśnie, wedle rozporządzenie o prawo własności, sprawdź, czy twój milusiński, ma kartę szczepień, oraz czy został zarejestrowany.

- Producent informuję, że w ramach bliższego kontaktu z "BUM BUM/lub jak tam go nazwiesz" jest bezpłodny.

- Produkt posiada pozytywną opinie wystosowaną, przez Instytut matki i dziecka.

- Produkt nie może być sprzedawany na terenie Afganistanu i Grenlandii.

- Produkt przeznaczony do spożycia po ukończeniu 6 roku życia (Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo zadławienia)

- Na stronie producenta możemy również zobaczyć, że produkt nadaje się do zabawy ze zwierzętami.

- Kompatybilny z:

Ukryta zawartość

Miłego użytkowania życzy producent.

Jak ty to robisz?

Więc sprawa wygląda tak:

Wyjąłem ją z piwnicy. Jedni chcą, żebym ją zjadł. Inni, żebym wysłał do ISIS. Jeszcze inni chcą, abym ją po prostu wysadził. Ewentualnie mogę ją najpierw zjeść, potem wysłać się do ISIS i wysadzić, ale boję się, że nie zdążę na obiad, więc ta opcja odpada. Bombka wygląda tak:

Spoiler

fat-man-atomic-bomb-replica-P.jpeg

Jakby ktoś chciał kupić:

Cena: do negocjacji

Kontakt tel: 997

Dostępnie opcje dostawy:

• Odbiór osobisty - 0zł
  • Paczkomat - 9.99zł
  • Gołębie pocztowe - 27.99zł
  • E-mail - 4.99zł
  • Poczta gimbusiarska - 69.69zł

Uwaga! Promocja!

Jeśli zadzwonisz w przeciągu 15 minut, otrzymasz pilot do zdalnego wysadzenia bomby. Rozerwij się będąc nawet na wakacjach!

Mam pytanie, czy na podany numer kontaktowy można wysyłać smsy?

Preferuję paczkomat, jak wcześniej mówiłem, ale również informowałem o karcie szczepień, czy "BUM BUM" ma już taką wyrobioną, oraz muszę zapytać o rodowód tej bombki. Drobna biografia bomby nie zaszkodzi, oraz książeczka zdrowia, bo nie chciałbym, aby ta bombka mnie rozerwała, bo jest np uczulona na kaktusy, lub inne paprotniki. Również pytam o gramaturę produktu, jego smak, no i właściwości odżywcze. Widzę, że jest trochę zaniedbana, pewnie bita, czym karmiona? Jakieś dodatkowe uwagi dotyczące użytkowania? Również poprosiłbym o jakąś budę oraz smycz, chcę sobie wyprowadzać od czasu do czasu to cudo na spacer, aby mi się nie zasiedziało.

Myślę, że dojdziemy do porozumienia i uda mi się od Pana na być mojego nowego, prawdopodobnie mojego pierwszego i jedynego, prawdziwego przyjaciela.

Z poważaniem:

Polox

• Upvote 1

@Rainbow Guitar Myślę, że tak z 500(+) złotych. Gotówką czy kartą?

@Polox BUM BUM ma pochodzenie ormiańsko-tajskie. Książeczka zdrowia i karta szczepień wyrobione. Bombka ma uczulenie na stoły z IKEI. Waży 16 ton. W smaku przypomina beton z domieszką białej czekolady. 100 gramów BUM BUM zawiera 70 gramów żelaza i 30 gramów uranu. Dodatkowe wymagania, to wyprowadzanie jej na spacer 3 razy dziennie po 20 minut. Karmić można tabletkami z magnezem i polonem (do kupienia w aptekach). Budę, miskę, smycz i kocyk dołączam jako gratis. 

Z poważaniem:

SPHRAX

Właśnie miałem miłą telefoniczną pogawędkę z sprzedawcą i to w stu procentach sprawdzone!

Najpierw przedstawiłem się grzecznie i wyraziłem szczerą chęć zakupu towaru,

Pan po drugiej stronie był lekko zdezorientowany ale co się dziwić, każdy ma natłok obowiązków. Wystarczyło, żebym przypomniał o co chodzi i Pan od razu się rozradował i powiedział że przyjedzie za 15 minut.

Powiedział, że weźmie ze sobą kilku przyjaciół, bo dla niego to wielkie wydarzenie i chce się ostatni raz pożegnać (takie słodkie!!!)

Nawet podał nazwisko: Interpol czy jakoś tak...

• Upvote 1

14 minuty temu SPHRAX napisał:

@Rainbow Guitar Myślę, że tak z 500(+) złotych. Gotówką czy kartą?

Nie dzięki, trzymam kasę na czarną godzinę (tj. żeby kupić glany i bilet na koncert Iron Maiden, bo jak mogę iść na ich koncert bez glanów), a jak widać w nawiasie, jest to BARDZO CZARNA godzina, a raczej 6 godzin, no bo trzeba jeszcze na koncert dojechać, a to zajmuje trochę czasu.

Ale nam się Off-Top zrobił, miało być: "Pomocy, znalazłem bombę atomową w piwnicy", a mamy "Kto chce kupić bombę atomową".

@Rainbow Guitar

Off-top na Off-topie. Żadna nowość tak szczerze... To dlatego, bo się z nią zaprzyjaźniłem. Najpierw była nieśmiała, ale potem zaczęła coraz bardziej mi ufać. Ja ją kocham, ale muszą ją oddać w dobre ręce, bo wiem, że tak będzie dla niej najlepiej. :fluttercry2:

4 minuty temu Pawiosław napisał:

A pytałeś hajsów co robić :> ? Oni na pewno wiedzą :kappa:

Zrobię to!

Sorry, mama nie pozwoliła na zakup bombki, powiedziała, że jeden czołg w stodole musi mi wystarczyć :fluttercry2:

Właśnie teraz Rainbow Guitar napisał:

Powiedz jej, że to na choinkę:5N9ul:

To będą bombowe święta :cyg:

• Upvote 2