Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Clash Royale i inne gry mobilne


Szonszczyk

Recommended Posts

Witam, mam pytanie do wszystkich co grają w gry mobilne: W jakie gry mobilne gracie? Jakie gry mobilne polecacie? Czy znajdę tu kogoś co też gra w Clash Royale?

 

Byłbym wdzięczny za odpowiedzi,

Pozdrawiam,

Tzw. Miszcz Tenczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, sporo tego. Dzięki Amazon Underground mam kilka darmowych (normalnie płatnych) perełek:

 

- Monument Valley - gra logiczna, która wykorzystuje tzw. figury niemożliwe. Mindfuck gwarantowany. 

Spoiler

64OWMvN.png

 

- kilka gier Artifex Mundi (hidden object) 

- Frozen Free Fall - wariacja "połącz 3 lub więcej"

- Inside Out - patrz wyżej

- kilka "uciekanek" - gry logiczne w których trzeba otworzyć drzwi

- Mahjong - must have :)

- Jigsaw Puzzle - miodzio. Chcecie puzzle z MLP? Wystarczy wrzucić plik jpg na kartę pamięci. Dzięki aparatowi można układać zrobione zdjęcie, Sami ustalamy liczbę elementów: od 4 do 1000

- Akinator - pomyśl o jakiejś osobie/postaci fikcyjnej i odpowiadaj na pytania. Żeby wygrać należy dać mu zgadnąć za pierwszym razem (głupota), ale osobiście wolę dobierać takie zagadki, żeby się trochę pomęczył. Pokonanie go nie jest takie proste. 

 

Ze sklepu Google Play:

 

- Żulionerzy - polecam xD 

- My Angela / My talking Angela - była sobie kiedyś gierka, w której mogliśmy "rozmawiać" z kotką wpisując różne teksty. Im głupsze tym śmieszniej. Niestety autorzy wywalili funkcję "smsów" i pozostawili gadanie. Ku mojemu zdziwieniu pobrałem zupełnie inną grę. Coś w rodzaju "tamagochi", czyli posiadanie kota, którego trzeba karmić, myć i takie tam. Róż bije po oczach, ale minigierki są świetne. To właśnie one trzymają mnie przy tej grze. Oczywiście są tam opcjonalne zakupy, ale nie takie jak w MLP Gameloftu. Można kupić, ale nie koniecznie trzeba. Polecam :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Clash Royal :derp2:
-Clash of Clans
-Boom Beach
-Fallout Shelter
-Deiland
-Ingress
-kilka kierek od Ketchappa
-My Little Pony (tak)
-Equestria Girls (tak, znowu)
-AC Pirates
-Bio Inc.
-BBTAN

-CCTAN
Jeszcze kilka by się znalazło. Ciekawostka: w większość gram na kompie, nie na fonie xD
^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na gry mobilne jest zainstalowanie Emulatora EPSXE i ogrywanie gier z Playstation 1. W ten sposób gram na tablecie i telefonie w tytuły z dzieciństwa lub gry, które zawsze chciałem zagrać ale nigdy nie było ich w sklepie lub po prostu nie miałem na nie pieniędzy ( to uczucie kiedy po dziesięciu latach w końcu możesz zagrać inną cześć Spyro oprócz tej którą miałeś tylko w dzieciństwie lub pełną wersje gry do której miałeś tylko demo- bezcenne). Z emulatorów też polecam PPSSPP (emulator PSP) ale to już na trochę mocniejsze telefony. Na moim tablecie niestety już trochę potrafi przyciąć, jednak na telefonie gry działają płynnie.

 

A jeśli o takie konkretnie dedykowane gry na telefon to głównie ściągam to co jest modne w Google Sklepie. :P Czyli zazwyczaj po prostu proste gierki a wciągające ( np. ostatnio popularny Stack).

 

Z takich bardziej rozbudowanych to: GTA: Vice City i San Andreas ( szkoda, że 4 wychodzi dopiero za 2 lata :<) i Asphalt nawet też spoko. Lubię też niektóre endless runnery ( polecam Sonic Dash i SpeedX 3D czy WaveRun).

Edytowano przez Mhroczny Brat Starostki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię wyścigów czy FPSów na tablecie. Sterowanie dotykowe nigdy nie zastąpi "fizycznych" przycisków. Co do Asphaltu - posiadacze Win 8.1/10 mogą pograć na PC :) Na padzie od X360 przebija NFSa. Serio. Ubaw po pachy. Trzeba tylko wyłączyć wszelkie ułatwienia (automatyczny gaz). Mam też jakiegoś FPSa - całkiem niezły. Na tablecie - "panie, daj pan spokój". Swoją drogą chętnie zagrałbym w taką Syberię... Przygodówki to idealny gatunek na tablety. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat ponieważ tak się trochę, troszeczkę zakurzył ...

 

Jak już pisałem gram w:

Clash Royale (8 poziom konta 1823 trofeów klan #GROM)

 

A reszta gier to:

Clash Of Clans (a tak jakoś mnie naszło) (32 poziom konta 934 trofeów)

Hellfire: The Summoning (rank: 81, najlepsza karta: Regenesis na 95lvl i na 1lvl)

 

Teraz już nie gram, ale grałem:

DragonMania Legends - polecam(ja osiągnąłem wystarczająco dużo w tej grze aby podziękować już za współpracę)

 

Gra którą chcę przejść ale problemy techniczne mi na to nie pozwoliły:

Z emulatora Drastic: Phoenix Wright (bodaj 2. część).

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...