Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Slither


Cipher 618

Recommended Posts

A na jakiej zasadzie one działają? Bo jeszcze żadnego nie widziałem hax'a :v

tak btw, zaraz powstaną teorie spiskowe na temat slither.io, że niby to zrobione jest przez Illuminati, bo tyle ludzi w to wciągnęło, i Nowy Porządek Świata i takie tam...

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąga na tej samej zasadzie co agar.io

- Jest rywalizacja

- Trzeba myśleć taktycznie aby osiągnąć coś dużego

- Nie umiem określić dalej, ale wciąga na tych samych zasadach co agar.io :v

Można też rzec, że wciąga jak hazard bo:

- Możesz zaryzykować i "pójść na całość" czyli małym wężem rozwalić dużego, lub też można sobie powoli zbierać punkty i czekać aż ktoś się będzie na tobie rozbijał. (a jak jest się bardzo małym i znajdzie się taki wunsz z TOP'ki to masz ogromne szanse, że go zniszczysz, bo jesteś bardzo zwinny a on bardzo... no nie jest), fakt, tutaj nic wartościowego tracisz (nie licząc czasu :rainderp: ) , ale ta rywalizacja i ryzykowanie aby szybko dojść do celu, lub taktyka "na powoli" trochę hazard przypomina.

I w sumie, to nie wiem jeszcze czemu może tak wciągać, ale agar.io mi się średnio przypodobało, ale to to jest prawdziwy pochłaniacz czasu i czasami ciężko nad tym zapanować :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Triste Cordis napisał:

Dajcie nick "My Little Pony". Na bank znajdziecie "przyjaciół". Sprawdziłem. Co drugi chciał mnie "okrążyć" tak, żebym w niego uderzył. Raz spotkałem "Rainbow Dash"  xD 

 

Normalnie gram jako "Phosky", ale parę razy byłem "Rainbow Dash", więc może mnie spotkałeś. Co do taktyki, to wchodzę w jak największe węże i czekam aż któryś się rozbije, a potem już mogę się bawić. Fajnie jest się ścigać przy krawędzi, albo okrążyć węża i czekać, aż wpadnie na ciebie. Lubię też zwinąć się w kłębek i rozwinąć na przyspieszeniu.

 

2 godziny temu Onyx napisał:

Może wymyślimy jakiś formułowy tag? :rainderp:

Taki który wstawiamy przed nick, czyli np. [MPP] Onyx

 

To ja będę " Phosky MLPPolska ".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...