Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie wszyscy zebraliśmy się tu w celu odpowiedzenia sobie na pytanie 

Co Będzie po Sezonie VI ?

Takie jest moje pytanie do was , osobiście uważam że zakończą tą generacje ze względu na brak pomysłu na odcinki ale to moja opinia .

Proszę w odpowiedziach pisać swoją własną opinię na ten temat .

 

80f9fcc8496c4133ca4b6245422b4fb5.png.fb0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie spodziewałem się 3 sezonu. Z każdym końcem myślałem "łeee, to już koniec?", a tu okazywało się, że idą kolejne sezony. Co prawda MLP nie jest jakąś super serią, którą muszę oglądać, ale jednak.

 

Nie sądzę też, żeby powstało tego tyle sezonów, że będzie się ciągnąć w nieskończoność. Ludziom się to powoli znudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Jakubix PL napisał:

(...)

Mogli by nawet po prostu spytać sie Bronies o odcinek ktory chceli by zobaczyc.Jeżeli bedzie kasa to bedzie My little pony :v

MLP nie jest stworzone dla Bronies tylko dla małych dzieci. Gdyby rzeczywiście tak było, to by nie było takiego szumu, że coraz to nowsze sezony są gorsze od poprzednich.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na jakiejś konferencji ujawniono, że licencja była przedłużona do 2019, więc jeszcze ze dwa, czy trzy sezony się pojawią (o ile to prawda)

Jeszcze też zobaczymy, co zdecydują po wypuszczeniu filmu w 2017, bo na to również jest ogromny hype i wiele plotek o przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu staler444 napisał:

Jaki film? Czy 6 miesięcy nieinteresowania się kucykami to naprawdę tak dużo? Już film zdążyli zrobić? :D

 

Tak, z tego powodu odszedł też główny reżyser MLP, aby pracować nad filmem :D

http://www.equestriadaily.com/2015/11/large-box-office-site-box-office-mojo.html

 

A hype tworzy się z tego, że pracujący nad filmem ujawniają coraz więcej (np. sławnych VA) i piszą na twitterze, że to będzie coś wspaniałego ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Artem napisał:  

Tak, z tego powodu odszedł też główny reżyser MLP, aby pracować nad filmem [emoji3]

http://www.equestriadaily.com/2015/11/large-box-office-site-box-office-mojo.html

 

A hype tworzy się z tego, że pracujący nad filmem ujawniają coraz więcej (np. sławnych VA) i piszą na twitterze, że to będzie coś wspaniałego [emoji6]

W sumie jakiś fajny film się przyda.Dzięki za info [emoji4]  A skoro pracuje nad nim główny reżyser mlp to chyba nie mamy się czego bać....

Ale jak bo nie wiem xdd może mnie wypizgacie, ale to ma być film fabularny, z aktorami normalnie, czy bajka/animacja? xD Bo nie wiem

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Mates napisał:

Ale jak bo nie wiem xdd może mnie wypizgacie, ale to ma być film fabularny, z aktorami normalnie, czy bajka/animacja? xD Bo nie wiem

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

10 minut temu SPHRAX napisał:

Mnie też możecie wypizgać, bo dołączam się do pytania XD

 

Pełnometrażowa animacja w stylu MLP z naszymi kucami z serialu ;P

Daniel Ingram rozpoczął już pracę nad piosenkami rok temu, także widać jakie to ogromne przedsięwzięcie.

Więcej nie wiadomo, poza tym, że wystąpi kilku znanych aktorów głosowych i że dużo osób nad tym filmem pracuje, aby zdążyć na czas.

Reszta to plotki (między innymi, że technika animacji się zmieni)

 

EDIT:

Trochę więcej można poczytać na wiki: http://mlp.wikia.com/wiki/My_Little_Pony_Friendship_is_Magic_Wiki:Workshop/My_Little_Pony_The_Movie

Jednak jest jakiś zarys fabuły:

"[A] new dark force threatens Ponyville, and the Mane 6 – Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy and Rarity – embark on an unforgettable journey beyond Equestria where they meet new friends and exciting challenges on a quest to use the magic of friendship and save their home."

 

Strasznie interesujący temat, szczególnie, że pracują pełną parą nad tym filmem. Chcą, by był najlepszy, jak jest napisane na wiki, zatrudnili też prawdziwą orkiestrę, z którą współpracuje Ingram.

Edytowano przez Artem
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu SPHRAX napisał:

Może ten film da porządnego kopa całej marce i trochę przedłuży jej życie. :rdblink:

 

To jest jak najbardziej możliwe.

Jest też teoria, że chcą zakończyć markę z wielkim hukiem, ale skoro licencja jest do 2019 - to to nie ma sensu.

Cieszy mnie, że tak bardzo się starają, same informacje na wiki o tej produkcji są zaskakujące i tworzą ogromny hype. (przynajmniej u mnie :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu OBEY thugzSmokerxD napisał:

Zauważcie to że z każdego odcinka powinna płynąć jakaś lekcja o przyjaźni i to według mnie będzie gwoździem do trumny tej generacji , gdyż jeśli odcinek nie będzie mieć przesłania będzie to po prostu zwykły odcinek ... według mnie .

Akurat to skończyło się po 1 sezonie. Gdy 1 sezon mówił stricte o przyjaźni, to następne jakieś sztampowe motywy, takie ogólne, ale nie mające zbyt wiele wspólnego z realnością. Bo pierwszy sezon miał REALNE problemy z przyjaźnią. Potem zaczęły się zbytnie generalizacje więc za dużo o prawdziwej przyjaźni to tam już nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Mates napisał: Ale jak bo nie wiem xdd może mnie wypizgacie, ale to ma być film fabularny, z aktorami normalnie, czy bajka/animacja? xD Bo nie wiem

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

10 minut temu SPHRAX napisał: Mnie też możecie wypizgać, bo dołączam się do pytania XD

 

Pełnometrażowa animacja w stylu MLP z naszymi kucami z serialu ;P

Daniel Ingram rozpoczął już pracę nad piosenkami rok temu, także widać jakie to ogromne przedsięwzięcie.

Więcej nie wiadomo, poza tym, że wystąpi kilku znanych aktorów głosowych i że dużo osób nad tym filmem pracuje, aby zdążyć na czas.

Reszta to plotki (między innymi, że technika animacji się zmieni)

 

EDIT:

Trochę więcej można poczytać na wiki: http://mlp.wikia.com/wiki/My_Little_Pony_Friendship_is_Magic_Wiki:Workshop/My_Little_Pony_The_Movie

Jednak jest jakiś zarys fabuły:

"[A] new dark force threatens Ponyville, and the Mane 6 – Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy and Rarity – embark on an unforgettable journey beyond Equestria where they meet new friends and exciting challenges on a quest to use the magic of friendship and save their home."

 

Strasznie interesujący temat, szczególnie, że pracują pełną parą nad tym filmem. Chcą, by był najlepszy, jak jest napisane na wiki, zatrudnili też prawdziwą orkiestrę, z którą współpracuje Ingram.

Dzięki dzięki xddd tak jak myślałem,ale jestem trochę zawiedziony, bo lubię antro ;]

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Mates napisał:

Dzięki dzięki xddd tak jak myślałem,ale jestem trochę zawiedziony, bo lubię antro ;]

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

Przecież Equestria Girls 4 też wychodzi w tym roku ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Mates napisał: Dzięki dzięki xddd tak jak myślałem,ale jestem trochę zawiedziony, bo lubię antro ;]

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

Przecież Equestria Girls 4 też wychodzi w tym roku ;P

Wiem ziiomus, the legend od everfree xdd czekam na to mocno

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
3 godziny temu SPHRAX napisał:

Jak dla mnie, MLP będzie tworzone, dopóki będą z tego haj$y... :rainderp:

I tu się zgodzę. Figurki MLP się dobrze sprzedają, i w ogóle różne pluszaki itp. Będą tworzyć nowe postacie, potem będą figurki przedstawiające je i dopóki ludziom się to nie znudzi. Do 10 sezonu jeszcze dotrwają, a potem zapewne czeka nas Generacja Piąta. I tyle w temacie.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...