Skocz do zawartości

Save Me: Silent Universe [One-Shot] [Spin-Off] [Human] [Pony] [Postapocalyptic] [Violence]


Bester

Recommended Posts

XsvnLT3.png

 

Dziś pragnę zaprezentować mały spin-off opowiadania Save Me. Dzisiejszy fik z oryginałem łączy się wykreowanym universum, postaciami i podobnym klimatem. Dalej obserwujemy losy Maksa i Midnight w post apokaliptycznym Londynie, lecz mamy tutaj nową historię, nie powiązaną z wydarzeniami z oryginału w przeciwieństwie do dwóch dodatków, Rozdziału Świątecznego i "One Last Day", które działy się w tej samej linii czasu. Dlatego też powstał oddzielny temat dla "Silent Universe". 

 

Jak zawsze, pragnę podziękować za pre-reading i cenne uwagi, Foley`owi.

 

A teraz, zapraszam do czytania i życzę mile spędzonego czasu z nowym tekstem:

 

Save Me: Silent Universe

 

Polecana muzyka:

Spoiler

1. Les Friction - Who Will Save You Now?

2. M83 - Too Late

3. City of Fallen - Throne of Divinity

4. Muse - Shrinking Universe

5. Orden Ogan - The Things We Belive Is

6. Mike Oldfield - Nuclear

7. Serious Black - Setting FIre to the Earth

 

Edytowano przez Draques
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo. Obiecywał pan, zarzekał się że jeśli fani będą niegrzeczni rozdział nie powstanie. Chcę zakomunikować, że tego roku byłem wybitnym skur....., dziękuję.

Jak zwykle moje komentarze tak wiele wnoszą. Ach, jak pięknie jest czynić świat lepszym miejscem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może reszta była grzeczna podwójnie? :wow:

 

Co my tu mamy? Starych, dobrych bohaterów, znakomity klimat, niebanalną fabułę... nie mogło również zabraknąć specyficznego humoru oraz scen akcji. Nasza ukochana dwójka, czyli Maks i Midnight, została oddana wiernie, właśnie takich ich polubiłem i cieszę się, że autorowi raz jeszcze udało się odtworzyć te charaktery. Co więcej? To już dowiecie się z tekstu. :rdblink:

 

Bezwzględnie polecam! :enjoy:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BESTER!! Chwała ci! Przeczytam na pewno v:) Jak dojdę do siebie i pozwolisz

 

EDIT:d No i po fiku... BESTER jest geniuszem :D

 

Spoiler

 

– …oni… niko…go… Vic… atyw… Em… czekam… nych…

Wiecie, nie spodziewałam się, to istny paradoks :D To nie jest możliwe, a jednak się zdarzyło :D

 

Bo jakim cudem zostało to nadane?

Spoiler

Skoro jego nadawca zmierzał, by zbadać dziwnie pourywany, nadany wcześniej, sygnał?

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze można wałkować Save Me kolejnymi One-shotami? Nie wiem, jak na razie uważam że baaardzo długo. Nie obraziłbym się też na kontynuację w formie prequela czy inne opowiadanie w tym samym uniwersum ludzi i kuców. Wincyj! W przeciwnym razie opublikuję kompromitujące cię (w mojej opinii) materiały. Tak, to jest szantaż :P

Spoiler

PS: Draques mnie przymusił do napisania tych wypocin ale treści już nie podał, leniuch jeden.

PS 2: Dolarze przestań straszyć Draquesa bo mówił mi że się ciebie boi xD

 

 

Edytowano przez SzymonL
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu SzymonL napisał:

 W przeciwnym razie opublikuję kompromitujące cię (w mojej opinii) materiały. Tak, to jest szantaż :P

 

W kwestii kompromitujących materiałów proszę Temu Panu nie wierzyć. Zielona strona mocy już podjęła odpowiednie kroki w tej sprawie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Przeczytane. Kolejny dobry kawał tekstu o przygodach Maksa i pewnego kucoperka. Czyta się miło, mimo dość sporej ilości powtórzeń, czy innych niedoróbek (czasem aż się prosi o zmianę szyku zdania, rozbicie go na dwa, lub złożenie 2 zdań w jedno). Mimo to, tekst jest zdatny do czytania i stanowi kolejny, fajny kawałek dobrej serii. 

Polecam. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...