Skocz do zawartości

Pisz do mnie Szmalec!!


Pinkie szmalec

Recommended Posts

No shit Sherlock.

Na pierwszy rzut oka widać, że to troll, to jest chyba aż zbyt oczywiste. Zaufaj mi, nie ma co się wywodzić nad trollem, a co dopiero nad takim słabym.Cholera człowieku chcesz usprawiedliwiać trollującego ? Jesteś dwa tygodnie w internecie czy co? Zrozum, że Internet nie jest dla dzieci i to nic nadzwyczajnego, że powoduje u nich demoralizacje, bo po prostu nie umieją się w nim zachować (według psychologów człowiek dojrzewa społecznie w wieku 13 lat, dlatego ten wymóg na niemal każdej stronie internetowej) a skutki tego widać po wyżej.

@Anoax Pamiętaj o dużych literach po znakach interpunkcyjnych i staraj się nie powtarzać często tych samych słów, stosuj synonimy.

Dziękuje, dobranoc.    

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StarostaXD Nie, ja nie usprawiedliwiam tej osoby i jej nie bronie - ja tylko wyprowadzam z błędu niektóre osoby - o czym napisałem na samym końcu mojej długiej wypowiedzi. Co do komentarza, to tylko potwierdzasz to co mówię. Najprawdopodobniej źle mnie zrozumiałaś, bo używałem tego człowieka tylko jako przykładu. Po za tym, dzięki za rady. Na pewno z nich skorzystam i będę na to zwracał uwagę. :) P.S. Mógłbyś czasem bardziej rozbudowywać zdania, pamiętaj o interpunkcji i o pisowni niektórych słów(np. "po wyżej"). :3

Edytowano przez Anoax
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Anoax napisał:

@StarostaXD Nie, ja nie usprawiedliwiam tej osoby i jej nie bronie - ja tylko wyprowadzam z błędu niektóre osoby - o czym napisałem na samym końcu mojej długiej wypowiedzi. Co do komentarza, to tylko potwierdzasz to co mówię. Najprawdopodobniej źle mnie zrozumiałaś, bo używałem tego człowieka tylko jako przykładu. Po za tym, dzięki za rady. Na pewno z nich skorzystam i będę na to zwracał uwagę. :) P.S. Mógłbyś czasem bardziej rozbudowywać zdania, pamiętaj o interpunkcji i o pisowni niektórych słów(np. "po wyżej"). :3

 

Nie ma za co i również Ci bardzo dziękuje. Będę pamiętać o przecinkach.   Masz rację, wspomniałeś na początku że chcesz tylko wyprowadzić z błędu niektóre osoby, ale ta wstawka że "nie można nikogo pochopnie oceniać" to raczej brzmi jakbyś miał zamiar je obronić.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, początkowo nie chciałem nikogo zniechęcać. Ba, broniłem jej. Ale jak teraz na to popatrzę... Kurcze, 11 lat to żadne usprawiedliwienie. W takim wieku człowiek po pierwsze: powinien potrafić "normalnie" pisać. Wiem coś o tym. Byłem na praktykach w klasach 1-3 i wiecie co? Osoby z 3 klasy pisały lepiej. I nie, nie mam na myśli prymusów. Po drugie, na forum potrafiły brać pod uwagę wskazówki starszych "stażem" użytkowników, a nie "strzelać fochy".  

 

Bez względu na wiek, jakiekolwiek forum to nie chat. Nikt nie lubi używania "hihi" w formie przecinka oraz tłumaczeń: "nie umiem pisać po polsku...hihi". Zrozumiałbym, gdyby ktoś od dziecka mieszkał za granicą i polski znał "po łebkach". To widać (rozmawiałem kilka razy z kimś, kto urodził się w Polsce, ale obecnie mieszka w UK). To co widzieliśmy tutaj, to co innego. Swoją drogą, hihi-style łamie regulamin. Hihi :) 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu StarostaXD napisał:

według psychologów człowiek dojrzewa społecznie w wieku 13 lat

To chyba tylko według tych psychologów, bo @Siemowit Dash pisze całkiem mądrze jak na swój wiek. No, może poza tymi parówkami. Chociaż to było tylko dla zabawy, więc się nie liczy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...